Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Grupy, przyczyny, sens, zmiany
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Witam
na początku tego tematu wyjaśnię sprawę zw. z grupą użytkowników Nowe Twarze

czemu ta grupa powstała ?

po to by osoby nieporządane nie oglądały działów takich jak Wampiry i Wampiryzm
tudzież innych, od szkoleniowych po praktyczne ćwiczenia [np. działy kl. dostęp=4].

[w końcu - sumując liczbę postów widocznych for i porównując ją z liczbą całkowitą wychodzi... niespodzianka ;)]

Nowe Twarze to teraz normalny stopień pomiędzy gośćmi a użytkownikami dla osób świeżo zarejestrowanych.

Czas pokaże kto chce po prostu pogadać i się czegoś dowiedzieć, a kto przyszedł tutaj z niecnych powodów...

jeśli macie jakieś pytania, uwagi lub propozycje zw. z całokształtem podziału na grupy dostępowe to zapraszam do dyskusji właśnie w tym miejscu
:)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Enodia
Quote Post
Unregistered

Ja chce właśnie sie dowiedzieć
...... czego?
............rzec można zawsze interesował świat tajemnic i magii
religie starożytne
..............wszystko co nas otacza a czego nie widzimy :ph34r:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

a więc zapraszam do udzielania się na forum :)
w końcu - każdy może awansować :)
Enodia
Quote Post
Unregistered

.............dzięki :rolleyes:
Devil
Quote Post
Unregistered

QUOTE (szawuszka @ Oct 2 2005, 08:57 AM)
.............dzięki :rolleyes:

nie dziekuj kup sobie moze poprostu jakas madra ksiazke i czytaj , czytaj
Enodia
Quote Post
Unregistered

Właśnie to zamierzam zrobić... :ph34r:
Nefthis
Quote Post
Unregistered

a jakie osoby są pożądane aby móc wejść do działu wampiry i wampiryzm na forum?
Mrooczek262
Quote Post
...
*

W związku z zakończenie projektu który trwał kilka lat nieco rzeczy uległo zmianie.
Zarówno chodzi tutaj o prace nad tzw. "Specyfikacja Graal" [org. tytuł roboczy = The Origin of Vampires] na razie prowadzone są prace nad wdrożeniem zmian.
Jako że mam zawał pracy [delikatnie mówiąc za mało czasu a rzeczy do wykonania / poprawienia bardzo wiele że o nowościach nie wspomnę] trwa to powoli.
Najbliższy termin ? około lutego...
Uaktualnienie danych nieco trwa bo doszło od groma nowych danych, częsciowo obalających pewne rzeczy a częściowo potwierdzających inne kiedyś będące tylko domysłami tezy.
Graal jest rzeczą jakby to rzecz - zarówno delikatną jak też i bardzo kontrowersyjną, niemniej daje pogląd na prowadzone przez około 60-100 lat intensywne prace które łączy jedno słowo : "Blutsauger KoeningReich".
W ramach humoru: ocenia się iż jest o 20 lat za wcześnie na publikację Graal'a by ktoś zdołał go w pełni zrozumieć. W końcu kogo interesowałyby wampiry obdarte z swej mityczności i sprowadzone do roli "obiekt badań etniczno-historycznych" ?

Co do grup - klasyczny przykład był ostatnio: ponad 20-40 osób które po rejestrują sie chyba tylko po to by się rejestrować, ew. czytać to co niewidoczne dla gości. To też sie zmieni.
Nefthis
Quote Post
Unregistered

tematyka Grall'a wydaje się być dla mnie conajmniej interesująca, a co do zmian, oby były lepsze :)
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Ok - na dniach sie pojawi komunikat zamykajacy projekt.
Pelne wyniki nie beda publikowane :)
Jk.
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Mrooczek262 @ Jan 5 2007, 09:35 AM)
Pelne wyniki nie beda publikowane :)

*cough* hura! *cough*
...a rozsyłane prywatnie do zainteresowanych? :unsure:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

no cóż...
to dosyć delikatne sprawy a z racji tego że żyjemy w kraju w którym prześladowania za wyznawaną wiarę lub światopogląd to rzecz normalna to wiadomo.
Powiedzmy że jak się uda skompletować kolejną grupę tłumaczy to może coś się pokaże poza polską. Jedno jest pewne: żeby "rozgryść" o co chodzi z wampirami oraz rzeczy typu jak naprawdę nazywała się Zillah, o co chodzi z Miastem Pierwszym i kim/czym był Kain to opłaciło się wpakować kilka lat pracy i poszukiwań bo publikacja / wyniki badań są ostatecznym zamknięciem działki wampirów ;)

A z upublicznianiem - nie wiem - po co ? Żeby kilka lat pracy, mnóstwo grzebaniny, poszukiwań i nastawiania karku niepoprawnym politycznie grzebaniem w przeszłości zostało znowu rozkradzione na blogi i stronki prowadzone przez dzieci ?
Było już nieco aktów łamania praw autorskich [czyli człowiek biega, szuka, pisze analizy nocami a za godzinę... nastoletnie Jasie robią sobie wklejkę na bloga... lub kolejna grupa pop...nych ludzi znów dokona zbeszczeszczenia kolejnego grobowca na bazie info ?] - a tak przynajmniej Naka wyniki prac zabierze ze sobą do grobu :czarodziej:. My z swojej strony zrobiliśmy wszystko co było możliwe, i w tej pracy nie pomógł nam nikt z żywych więc po co robić z tego czytadło ? Prawda o wampirach jak już powiedziano jest prosta - spójrz na groby...
Das sind der Alles...

Jako osoba prowadząca z strony technicznej ów projekt mogę ci powiedzieć że nikt by się nie ucieszył z książki która burzy znany porządek rzeczy, szczególnie że mówiąc wprost: cel jakim było zbadanie historii tej fizycznej [czyli bez kłów do podłogi itp. 0 fantazy - niemalże wręcz antropologiczno-historyczne badania rodem z poszukiwania Troi] został osiągnięty :).
Nawet analizę poruszanego przez Crowley'a wątku Wojny Magów rozpracowano...
Mogę ci powiedzieć ze znając klucz można usiąść z wrażenia jak potężna jak Iluzja :D
Ew. ogólne i bardzo ograniczone wydanie może się ukazać jak się znajdzie nieco czasu i pokombinuje [na pewno przed wiosną].
Zaś dział wampiryzm na forum - nieco potrwa jako takie uporządkowanie i wprowadzenie korekt.

Zresztą - coś się kończy aby coś się mogło zacząć ;)
Jk.
Quote Post
Unregistered

Mm... i po cóż rozbudzasz moją ciekawość, skoro jedyne co ma szanse się ukazać to kurz z tej pracy? :P
No cóż, będę więc tkwić w iluzji zamiast ją przełamać... przynajmniej póki nie uda mi się zrozumieć więcej.

A po co upubliczniać? No... ktoś by mógł na tym skorzystać. Ktoś stracić. Dużo zamieszania. I... no, oczywiście, że nie ma sensu :>
Z drugiej strony zabieranie wiedzy do grobu jest takim samym bezsensem. Po co marnować czas na coś, co umrze razem z Toba/Wami/Czymkolwiek. Warto się dzielić... z niektórymi :P (...niekoniecznie ze mną. Możliwe, że dla mnei jest za wcześnie, jednak im więcej osób wie, tym wieksza szansa, że i ja się dowiem... I większa szansa na wypaczenie tego. Błędne koło:p)

No, co to ja miałem jeszcze... a tak! Czego wymaga dostanie sie do forum poświęconego wampiryzmowi? :P
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Dział wampiryzm na tym forum jest delikatnie mówiąc: po uszy w ciekłym azocie i zalany w plexi dla potomności jak już moderacja i wszelakie czyścicielstwo dokona tam koniecznych porządków ;)
Do marca coś powinno ruszyć.
Jk.
Quote Post
Unregistered

Poczekamy, zobaczymy. :P
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll