Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Offtop Techniczny / Czerwiec 2009
marek1980
Quote Post
Unregistered

Live is brutal and full of zasadzkas.
And sometimes kopas w dupas.
But są chwile for których warto live... ;]

Hmm... jeszcze trochę i sam Mrooczek nam odejdzie, czyżby upadek?
Na innych forach też zastój.
Czy to wina sesji ? :D
A może polski okultnet upada?

Cóż... na pewno gwoździem do trumny jest fakt, że zabroniłeś Mrooczku zakładania nowych tematów;]
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Raczej bardzo poważne zmiany, na przykładzie sklepiku to widać - część projektów które trwa zostanie opublikowanych pod koniec wakacji, część jeszcze później. Admin obecnie no cóz... zawalony papierkową robotą odnośnie newsa a prócz tego ktoś musi dopilnować spedycji na Umbrellę, itp sprawy zw. z kilkoma projektami.

Zmiany które są wdrażane no cóż... zostaną pokazane jak będą gotowe, kilka projektów to naprawdę niespodzianka w tym projekt 'Zakazany Owoc' (fotoreportaże itp) bedzie unikatem na skalę światowego okult-netu :D

Pustka no cóż... sezon ogórkowy - ludzie nie samym netem żyją a i wakacje idą, tak to już jest :D jedni się będa opalac a inni nad robótkami siedzieć :)

Sari obecnie zaś na miodowym miesiącu po ślubie poza UE przebywa, obecnie nie przewiduje sie rozpisania wyborów nowego moda ;]

Zakaz nowych tematów został wprowadzony dla świeżo upieczonych osób z prostego powodu - powielające się pytania itp był chaos (czyli temat o ksiedze czarów i zakleć istniał ale sprawy w nim omówione były co jakiś czas w nowych tematach lub w innych działach poruszane) stali użytkownicy mogą zakładać tematy.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Alexiej
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2.100

Zmiany które są wdrażane no cóż... zostaną pokazane jak będą gotowe, kilka projektów to naprawdę niespodzianka w tym projekt 'Zakazany Owoc' (fotoreportaże itp) bedzie unikatem na skalę światowego okult-netu

Jak ja zauważył na tym forum... Jedynym ewenemtem jest uniemozliwienie pisania postów uzytkownikom... Da moze usezy z wysoką iloscią postów mogą zakładac tematy ale tu nie piszą za czesto takie osoby (czytaj wogóle).
A jak dojśc do takiej ilosci postów na tym wymarłym forum? Z racji ze nie ma wogóle żadnych wartosciowych rozmów i w sumie nikt nie pisze jedyna mozliwoscią jest pisanie bzdór czy oftopy (w których rozmowa kręci sie wokół żupy).
Dalej idąc przez ten czas na forum zauwazyłem że wszyscy usezy któży wiecej wiedzą od laików czesto goszczących na forum są bardzo szybko usuwani, ciekawe działanie administraci gdyż tylko tacy useży mogli by ozywic to forum.

A teraz przejde do zawartosci portalu.
Kak portal oceniam? Heh zabawny jest. Nie wiem kto to pisał ale ta osoba w zyciu nie zajmowała sie okultem na powaznie, a wiedze swa czerpała chyba z ksiazek dla dzieci, pokroju owego Potera. Idąc jeszcze dalej przez portal zobaczyłem cos z czego na forum administracja jest dumna. O czym mówie? O owej ksiedze zaklęc.
Po którkiej lektórze zauważyłem ze jest to chyba dzieło szaleńca badz osoby chcaca sobie robic jaja okultyzmu. Da tym zakończe owy post. Widząc po skłonnosciach admina nie wiem czy post sie ostanie ale cóż. Zobacze czy potrafi zniesc krytyke ów admin.

Z poważaniem Aleksiej Siemanowicz
PMEmail Poster
yavanna
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 1.956

Alexiej ma dużo racji... gdyby zaczęła się jakaś rozmowa na poziomie, możliwości userów nie były tak okrojone, a na portalu nie było takich działów jak "Księga zaklęć" może więcej by było użytkowników którzy mają coś do powiedzenia...
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Alexiej @ Jun 16 2009, 05:56 PM)
Da moze usezy z wysoką iloscią postów mogą zakładac tematy ale tu nie piszą za czesto takie osoby (czytaj wogóle).
A jak dojśc do takiej ilosci postów na tym wymarłym forum? Z racji ze nie ma wogóle żadnych wartosciowych rozmów i w sumie nikt nie pisze jedyna mozliwoscią jest pisanie bzdór czy oftopy (w których rozmowa kręci sie wokół żupy).
Dalej idąc przez ten czas na forum zauwazyłem że wszyscy usezy któży wiecej wiedzą od laików czesto goszczących na forum są bardzo szybko usuwani, ciekawe działanie administraci gdyż tylko tacy useży mogli by ozywic to forum.

A teraz przejde do zawartosci portalu.
Kak portal oceniam? Heh zabawny jest. Nie wiem kto to pisał ale ta osoba w zyciu nie zajmowała sie okultem na powaznie, a wiedze swa czerpała chyba z ksiazek dla dzieci, pokroju owego Potera. Idąc jeszcze dalej przez portal zobaczyłem cos z czego na forum administracja jest dumna. O czym mówie? O owej ksiedze zaklęc.
Po którkiej lektórze zauważyłem ze jest to chyba dzieło szaleńca badz osoby chcaca sobie robic jaja okultyzmu. Da tym zakończe owy post. Widząc po skłonnosciach admina nie wiem czy post sie ostanie ale cóż. Zobacze czy potrafi zniesc krytyke ów admin.

Z poważaniem Aleksiej Siemanowicz

Jak ja zauważył na tym forum... Jedynym ewenemtem jest uniemozliwienie pisania postów uzytkownikom...

Czytać z zrozumieniem co pisze - posty mozna pisać, ograniczono możliwość wprowadzania chaosu poprzez 5 tematów o tej samej / zbliżonej sprawie. Nie przeinaczaj - po prostu uznano że lepiej /czytelniej jak jest jeden temat zbiorczy niż gąszcz tematów po 1-10 postów.

Czyli mówiąc wprost - admini usuwają jak leci za sam wygląd itp ?
Za pysk wyrzucane są dwa rodzaje persona non grata - naborówki i zadymiarze / prowokatorzy zadym personalnych. Wystarczy po prostu nie robić akcji typu rozsyłanie masowe wiadomości do użytków typu 'to moje gg/email chcę z tobą pogadać' albo nieuzasadnionych ataków na www / forum a nikt do nikogo pretensji nie ma.

Nie wiem kto to pisał ale ta osoba w zyciu nie zajmowała sie okultem na powaznie, a wiedze swa czerpała chyba z ksiazek dla dzieci, pokroju owego Potera.

Z tego wynika powszechne motto sieci: Najlepiej więc nic nie robić i tylko krytykować bo tak łatwiej a jak ktoś się wychyli opluć zdeptać zgnieść :D ... ;)

A co do powszechnie zarzucanego mi szaleństwa... to w tym szaleństwie jest metoda :D 'nic co jest cięższe od wody i powietrza nie może pływać ani fruwać' :D
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (yavanna @ Jun 16 2009, 06:02 PM)
Alexiej ma dużo racji... gdyby zaczęła się jakaś rozmowa na poziomie, możliwości userów nie były tak okrojone, a na portalu nie było takich działów jak "Księga zaklęć" może więcej by było użytkowników którzy mają coś do powiedzenia...

Szczerze mówiąc - rozmowa na poziomie to nic trudnego, a możliwości userów... nie będę wymieniał po nicku kto przechodząc przez forum wysączył większość użytkowników prowadząc swą naborówkę - jakby nie krecono to by nie było takiego nacisku na kontrwywiadówkę ]:->

Powtórzę raz jeszcze - sugestie by skasować dział Księga Zaklęć traktuję jedynie jako sugestie, ale pewien dokumencik pt "Strategia rozwojowa i kierunki rozwoju portalu na rok samha 2008 - samha 2009" ma jednak pierwszeństwo w realizacji. Jeśli komuś nie pasuje dział to nikt nie zmusza go do czytania owego działu - proste.

Co ważniejsze do podkreślenia - forum to nie wszystko, powoli realizowane projekty (obecnie trzy z czego tylko jeden jest publikacją, reszta to już realizacja techniczna, duże i kosztowne projekty w znacznej części doświadczalne) zostaną opublikowane za jakiś czas i portal nie bedzie musiał się wstydzić zarówno ich pionierskiego charakteru jak i sposobu realizacji. Przykładem moze byc kuźnia która od kilku miesiecy zapełnia magazyn mimo że sklepik został usunięty ;]
Tester
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Nr użytkownika: 2.137

Jedynym ewenemtem jest uniemozliwienie pisania postów uzytkownikom...

Skoro z profilu testowego (czyli jako użytkownik testowy tuż po rejestracji) mogę napisać ten post w ramach samodzielnego sprawdzenia by nie było że admin pisze że mogą a samemu nie sprawdził, to tezę o niemożności pisania postów przez początkujących użytkowników uważam za lekko przesadzoną :]
ale mniejsza z tym, rano wydzieli się tego offtopa :)
PMEmail Poster
marek1980
Quote Post
Unregistered

Chodzi o niemożność tworzenia nowyuch TEMATÓW a nie pisania POSTÓW -.-
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Za dużo tematów powstaje na ten sam temat / rozdrabnianie sie dyskusji zamiast pisania w właściwych tematach trwało - ale by nie było przegięć (w sensie osoba świeżo po rejestracji zakłada któryś tam z kolei temat pt. Czary i wskutek tego jest kilka/naście tematów które szybko powstają i szybko zamierają że o powtarzaniu się pytań nie wspomnę, zamiast kilku ale treściwych, pod wieczór zmniejszę z 256 na 99 postów i będzie szło własny temat założyć już po 99 postach.
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Ok - już zmienione - po 50 postach awansuje się do grupy Bywalec (czyli nie za dużo ale i nie za mało) przy czym w luźnych / beztematycznych działach Hyde-Parku posty nie będa podliczane do dorobku (by nie było przegięć z kącikiem głupa po prostu). Bywalcy już mogą zakładać własne tematy.
marek1980
Quote Post
Unregistered

No to już jakiś plusik... zobaczymy co z tego będzie ;]
yavanna
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 1.956

Całkiem dobry pomysł z tym wyłączeniem kącika głupa z dorobku postów użytkownika.
PMEmail Poster
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll