Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> W Końcu Się Udało :rolleyes:, nauka popłaca warto się uczyć.
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.944

Witam was ostatnio udało mi się poruszyć wodę i prawię orbitowałem. Wpierw medytowałem. Medytowałem 30 minut i nagle mnie by przeleteleportowało by mnie ale się przestraszyłem, ponieważ poczułem się tak dziwnie. Następnego dnia chciałem ćwiczyć zamarzanie ale się nie udało więc uniosłem wodę w powietrze :o :o :o :o :o :o :o :o :czarodziej: :czarodziej:
PMEmail PosterIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
MONOLIT
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.840
Grupa: Użytkownicy

Nie wiem czemu , ale jakoś ci nie wierzę. :P Może to mój zimny i suchy racjonalizm a może poprostu przechwalasz się na forum żeby zrobic dobre wrażenie. ;) W każdym razie jak ci się jednak udało to gratuluję. xd
PMEmail PosterAOL
Mroczny
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 6.826

I po co to wałkować, jeśli chce się przechwalać pozwól mu nawet gdy nie mówi prawdy...
PMEmail PosterAOLYahoo
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

Witam was ostatnio udało mi się poruszyć wodę i prawię orbitowałem. Wpierw medytowałem. Medytowałem 30 minut i nagle mnie by przeleteleportowało by mnie ale się przestraszyłem, ponieważ poczułem się tak dziwnie. Następnego dnia chciałem ćwiczyć zamarzanie ale się nie udało więc uniosłem wodę w powietrze         

Uważaj ze swoim światem fantazji, ponieważ to szybka droga do schizofrenii paranoidalnej. Zamiast pierdołami, lepiej zajmij się nauką( nauka poszerza światopogląd ), a także zabawa w piaskownicy. NIe marnuj dzieciństwa na sprawy których jeszcze nie rozumiesz, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak niebezpieczne moga być skutki okultyzmu.
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Alois
Quote Post
Unregistered

QUOTE (czarodziej wody @ Nov 1 2011, 12:13 PM)
Witam was ostatnio udało mi się poruszyć wodę i prawię orbitowałem. Wpierw medytowałem. Medytowałem 30 minut i nagle mnie by przeleteleportowało by mnie ale się przestraszyłem, ponieważ poczułem się tak dziwnie. Następnego dnia chciałem ćwiczyć zamarzanie ale się nie udało więc uniosłem wodę w powietrze :o :o :o :o :o :o :o :o :czarodziej: :czarodziej:

To jest możliwe, po paru piwach oczywiście i paru głębszych :blink:
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260
Grupa: Szwadrony Moderacyjne

Meeron! Stesknilam sie za Toba. Milo mi Cie tu znowu widziec. Brakowalo ostatnio Twojego humoru na Forum.
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 1.798

:czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 6.944

ostatnio poruszałem cięższymi przedmiotami takimi jak: gumka, talerz idt. naprawdę jest ciężko mi ponieważ ja dopiero zacząłem. Długa medytacja warto !!!!!!!!!!! tylko jedno jak by ktoś mi powiedział coś na temat rytułałów, ponieważ obawiam się je wykonać zrobić. Jak by ktoś mógł powiedzieć na co mam uważać i jak zrobić dobrze rytółał to z góry dzięki
PMEmail PosterIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll