Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) 1 2 [3]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zakleńcia, Klątwy, Czary, Zakleńcia, Klątwy, Czary
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Pozwalając sobie na dygresję, to janus, złamał polecenie Mrooczka, który nakazał zakończyć offtop.

Ten post w razie potrzeb proszę usunąć/przenieść. :)
wicca65
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.119

Czas wszystko zmienia. Tylko wiatr może swym szumem dogonić czar,który złym zamiarem chcemy rzucic na kogoś,.W patrując sie w lustro każego ranka mozemy zobaczyc co nas czeka w danym dniu,nasze rysy twarzy ukażą nam obraz dnia. Zatm szanujmy magię, niech ona bedzie dla nas czymś świetym, nie róbmy z niej codzienności, wręcz upiększajmy jej istotę. Zastosujmy przykazania, Ja jako juz stateczna osoba w tym co robię, powiem tylko- nie rubmy codzienności ze świetości. Czar, klątwy, zaklęcia czeba pieścić jak kochanka, czeba milowac każde slowo wypowiedziane . Wówczas treśc nabierze sensu, i zamiar slów spelni sie. Nie mogę często odwiedzać, was Moi Kochani z braku tak cennego daru jakm jest czas , ale postaram się w miarę możliwości. Jeszcze raz proszę szanujmy dar jaki mamy. Tylko wybrane osoby ciesza sie takim życiem. Nie zepsujmy tego co dała nam natura. Niech medytacja usunie toksyny z naszego umysłu.
PMEmail Poster
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Ja jako stateczna osoba, powiem jedno:

RÓBCIE PISZE SIE PRZEZ "Ó"
Pisze się TRZeba a nie CZeba...

I na cholere ten patos?
Magia jest codziennością... wg teorii przemawia ona przez nas w każdej chwili naszego życia ! Czy to sacrum czy profanum!

I to nie żaden dar tylko zwyczajne odkrycie siebie !
To siedzi w każdym ^^
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

To siedzi w każdym ^^

A nawet wokół nas... Magii można sie wyuczyć tak samo jak sikania na stojąco...
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Magia to twór naszego umysłu... niekoniecznie istnieje w otoczeniu ;]
wicca65
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 1.119

Śmieszy Mnie wyszykiwanie błędów u innych, robi to osoba która czuje się zagrożona.A może to była pułapka, bo chciałam sprawdzić czy umiecie czytać ze zrozumieniem., Zatem wnioski wysuwają, się same, Uważam, że w życiu każdy z nas popełnia różne błędy , większe- mniejsze, związane z poznaniem ,świata, samego siebie, a nie tylo artograficzne,To tyle, !!! :spoko: :spoko: :3m_sie:
PMEmail Poster
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Krótkim offtopem rzecz ujmując:

Ma znaczenie, to czy popełniasz błędy ortograficzne czy nie, bo ich ilość i beznadziejność świadczy o rozmówcy...i o jego wykształceniu.

I chcę zaznaczyć, że nie czuję się zagrożony... po prostu wkurzają mnie wielcy magowie, którzy nie wiedzą nawet jak powinno się pisać słowo "róbcie" lub co gorsza(!) "trzeba'' ^^
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 1.798

Masz rację, styl naszego pisania, oraz mowy, ukazuje prawde o człowieku. Ortografia i stylistyka sa bardzo ważne, jesli ktos pisze bez" ładu i składu", to cięzko go zrozumić ( nie mówie o interpunkcji i drobnych bełędach ort, ponieważ one sie czesto zdarzaja kiedy człowiek stara sie napisać na komputerze szybko jakis post) ;)
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260

No chyba, ze ktos nie ma za czesto kontaktu z jezykiem polskim i zapomina pisownie! Co dzieje sie dosc szybko....Troche wyrozumialosci panowie :)
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

A teraz powróćmy do właściwego tematu zamiast dyskutować o ortografii ;)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 2.014

czesc
Mam pytanie o sposoby czy zaklęcia na znalezienie czegoś bliżej nieokreślonego, czego się szuka, ale nie zgubiło, lecz tego brakuje. Mam tu na myśli odpowiednią osobę, która pasowałaby do moich kryteriów. No i jak tego kogoś usidlić, ale tu wcale nie chodzi o miłość, przynajmniej nie z mojej strony :czarodziej:
pozdr
PMEmail PosterUsers Website
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 1.260

:blink: A po co Ci ktos taki???
PMEmail Poster
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

Potrzebny w celu realizacji swojej karmy i do szczęścia długofalowego, a nie tego osiąganego za pomocą dopaminy, endorfin czy serotoniny-neurtransmiterów naszego mózgu :)
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Heh...normalnie samiec ;]
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Może wyjdź z domu i idź do pubu na piwko ? -.-
Tam jest dużo ludzi, nie potrzeba zaklęć...

dno...i trzysta metrów mułu...
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Mefistofeles @ Mar 9 2009, 07:35 PM)
Może wyjdź z domu i idź do pubu na piwko ? -.-
Tam jest dużo ludzi, nie potrzeba zaklęć...

dno...i trzysta metrów mułu...

[COLOR=gray]to juz wolę zaklęcia, nawet te mniej skuteczne, ale do pubu tez ide lecz jutro, lepiej działać dwoiście co nie? :czarodziej:
nie spieszy mi się, jestem młody
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

A wiesz, że ryty bez ówczesnego przygotowania gówno dają? -.-
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

a na czym polegają ów przygotowania? bo ja nie życzę już sobie żadnych subcubów?
yavanna
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 1.956

to juz wolę zaklęcia, nawet te mniej skuteczne, ale do pubu tez ide lecz jutro, lepiej działać dwoiście co nie? czarodziej.gif
nie spieszy mi się, jestem młody

Skoro jesteś młody to może spróbuj najpierw swoich własnych sił? Wcale nie jest takim problemem kogoś poznać ;)

A na "zaklęcia" daj sobie czas... Najpierw poznaj teorię, później bierz się za magię...

Poza tym nie popieram traktowania magii życzeniowo... "Teraz rzucę sobie zaklęcie...bo ot mam zachciankę" <_<
PMEmail Poster
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

czesc
tu nie chodzi o taką sobie osobę tylko o konkretną i tu nie chodzi o życzeniowość, żle mnie zrozumiałaś, magia to całe moje życie, rzadko czuję czystą sensu stricte realność, tu chodzi o odpowiednią recepturę, której szukam już dłuższy czas. Może nie jestem specjalistą książkowym, raczej praktykiem i nie mam odopwieniej wiedzy, którą ty byś oceniła jako zaawansowaną. Opieram się na intuicji, swoich wierzeniach, własnemu doświadczeniu magicznemu. jak masz poradę to pisz , jak chcesz krytykować, to wybacz...
pozdr
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Taaak, nikt nie potrafi przyjąć krytyki...

Mimo wszystko raczej powinieneś się zapoznać z teorią najpierw...by nie wpakować się na minę z tymi swoimi rytami i intuicją... xD
Aż chce się przywołać definicję "czarownika" z "Czarna Magia - teoria i zasady praktycznego zastosowania" :

"Mag rzeczywiście może zmusić elementale, tj. siły przyrody do posłuszeństwa; zwykły czarownik może też je wywołać; lecz dać sobie rady z nimi nie potrafi i często sam z ich przyczyny ginie. "

Rzecz jasna to jest kwestia dość naciągnięta... ale ukazuje odwieczną prawdę - na intuicji bez gruntownej wiedzy można jechać, ale w końcu człowiek wpadnie w poślizg i nie wyhamuje...
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Mefistofeles @ Mar 9 2009, 09:40 PM)
Taaak, nikt nie potrafi przyjąć krytyki...

Mimo wszystko raczej powinieneś się zapoznać z teorią najpierw...by nie wpakować się na minę z tymi swoimi rytami i intuicją... xD
Aż chce się przywołać definicję "czarownika" z "Czarna Magia - teoria i zasady praktycznego zastosowania" :

"Mag rzeczywiście może zmusić elementale, tj. siły przyrody do posłuszeństwa; zwykły czarownik może też je wywołać; lecz dać sobie rady z nimi nie potrafi i często sam z ich przyczyny ginie. "

Rzecz jasna to jest kwestia dość naciągnięta... ale ukazuje odwieczną prawdę - na intuicji bez gruntownej wiedzy można jechać, ale w końcu człowiek wpadnie w poślizg i nie wyhamuje...

moim zadaniem nie jest używanie czarnej magii, lecz szarej, w końcu ktoś musi pracować, żeby się odkupić...już raz to przerosło mnie i byłem w wielkiej zapaści, dole, ale odrodziłem się i uczę się na błędach. Moja wiedza też nie jest taka uboga, lecz nie korzystam zazwyczaj ze schematów. Dzięki za troskę
Natasza
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 7.118

Proszę odpowiedzcie mi na pytanie, w jaki sposób mogę przekonać się o tym, że została na mnie rzucona klątwa czy zły czar? Czytałam już bardzo dużo na temat zdejmowania klątw, jednak chciałabym się przekonać czy to co mnie męczy jest rzeczywiście klątwą.
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

Zawsze możesz kontrolnie zrobić sobie kąpiel w wannie z dodatkiem soli morskiej, lub prościej, sprzedaj pecha komuś :]
Tudzież rzuć grosza ulicznym grajkom, to także powinno pomóc :)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll