Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Duch, jak rozpoznać, co robić.
karolal
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.918

Wczoraj wieczorem zmarł na zawał mój szwagier. Miałam z nim dość mocną więź, bynajmniej tak mi się wydaje. Nauczył mnie grać na gitarze i bardzo lubiłam słuchać jak sam grał, Często do mnie dzwonił jak miał doła i się zwierzał ja sama też mogłam mu się zwierzyć wiedział że ma we mnie oparcie dlatego też nie chciałam zeznawać na sprawie rozwodowej jego i mojej siostry. Jak już mówiłam zmarł wczoraj wieczorem a w nocy około 1 obudziło mnie granie na gitarze którego nie mogłam sprecyzować skąd pochodzi z którego kierunku, muzyka co jakiś czas w kółko się powtarzała bez żadnej przerwy była to cały czas ta sama wygrywana melodia przed wschodem słońca zaczęło mnie ostro kuć w okolicy serca aż ciężko było mi oddychać a ciało zaczęło mnie rwać z bólu. Mama mówi że mój szwagier mnie odwiedził w postaci ducha ale jak patrzyłam po pokoju nigdzie go nie widziałam jednak czułam że mnie odwiedzi nie wiem skąd i się nie bałam. Czy to możliwe że mój szwagier mnie odwiedził ? No i jeśli tak to jak się zachowywać? Co robić? Czy słusznie nie mam się czego bać? A jeśli to się będzie powtarzać i zacznie mnie to męczyć to co zrobić żeby to ukrócić ? :(
PMEmail PosterAOL
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260

Czesto sie zdarza, ze osoby zmarle zegnaja sie z najblizszymi im ludzmi. Daja znac, ze odchodza. Zadko natomiast sie zdarza, zeby dusze zostawaly na Ziemii dluzej niz do pogrzebu. Jesli mieliscie naprawde mocna wiez emocjonalna zapewne do konca zycia w waznych dla Ciebie momentach bedziesz czula bliskosc swojego szwagra, ktory w ten sposob bedzie chcial Cie wesprzec mentalnie. Nie, nie masz sie czego bac. Skoro Twoj szwagier przyszedl sie pozegnac to zarejestrowal fakt, ze umarl. Nie powinien chciec zostac na Ziemii! Zostaja, podobno, tylko Ci, ktorzy: albo nie wiedza, ze umarli (sa to najczesciej dzieci), albo Ci, ktorzy mocno byli zwiazani ze swoimi materialnymi rzeczami i nie chca ich opuscic, typu: dom itd.
PMEmail Poster
karolal
Quote Post
Wstepujacy
*

A jeśli po pogrzebie będę chciała się z nim skontaktować żeby porozmawiać to jest jakakolwiek możliwość skontaktowania się z nim? Jeśli tak to jaka?
PMEmail PosterAOL
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Yyyy...Porozmawiac??? Do tego to sobie znajdz dobre medium!!!
Czesto zmarli przychodza we snie. Jesli potrafisz snic swiadomie wtedy mozesz z nim rozmawiac ;)
PMEmail Poster
karolal
Quote Post
Wstepujacy
*

okej bardzo dziękuje
PMEmail PosterAOL
Interfectorem
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 6.936

Angelika co do tych snów świadomych to chciałem zapytać...
Bo właśnie w swoich snach zawsze mogę sobą kierować tak samo jak w realu, czy to jest coś wyjątkowego czy tak ma każdy? Mówię, co chcę robię co chcę, niestety nie mogę zrobić nic więcej niż to co w realnym życiu, trochę głupio bo przecież podświadomość potrafi wszystko stworzyć i jeśli świadomość wysunie rozkaz to podświadomość powinna go wykonać co nie ?
Wśród znajomych nie słyszałem, by ktoś mówił, że może sobą sterować jak w RPG :unsure:
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

No prosze. Mozesz sie czuc wyrozniony. Normalni ludzie nie maja wplywu na sny. Zeby go miec cwicza swiadome snienie. A co do sterowania snem, to nie mam pojecia czy jest to mozliwe. Ja mialam tylko kilka razy w zyciu swiadomy sen i nigdy sie nad tym nie zastanawialam nawet. Pogrzeb w necie, to napewno znajdziesz odpowiedz!
Pozdrawiam!
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Jak bardziej rozwiniesz "pływanie w hermetycznym środowisku emulowanym" /świadome śnienie/ to możesz spokojnie brać za zabawę w astralu / środowisku emulowanym ;)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Anemus
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 1.964

Nigdy nie potrafiłem czegoś takiego jak Interfectrorem, jest mi to zupełnie obce i nie wyobrażam sobie robić co mi się chce w śnie ... :huh:

Edytowany przez Anemus Sep 17 2011, 10:00 AM
PMEmail Poster
Interfectorem
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 6.936

Nie mogę ustalić co się w śnie będzie działo, jednak mogę zmienić jego bieg poprzez samego siebie, chociaż jeden plus u mnie, wydaje mi się to trochę dziwne, że ktoś podczas snu nie jest sobą, tzn. jest sobą, ale tylko na siebie patrzy, ja odkąd pamiętam mogłem hulać do woli. Pamiętam taki sen, miałem może z 9 lat kiedy mi się śnił.
A mianowicie pojawiłem się przed swoim blokiem, nikogo nie było widać na świecie, światła w domach były pogaszone, lampy mnie ratowały, szła grupka starszych chłopaków, których nie lubiłem i nie lubię do dziś, jak się okazało szli po mnie, nie byli starsi o 2 lata mieli po 18-20, nie wiedziałem co robić i zobaczyłem reklamówkę, zwykłą reklamówkę, którą unosi wiatr. Zacząłem biec, (gonili mnie) przeskoczyłem żywopłot, wskoczyłem na reklamówkę i uniosłem się na niej na wysokość, na której nie mieli szans mnie złapać, chwilę po tym obudziłem się ;) Wrażenie doskonałe ale przecież to "tylko sen". Zawsze kiedy ktoś mnie gonił, polował na mnie ( w śnie) udawało mi się ominąć grawitację, zawsze był wiatr, odskakiwałem od ziemii i leciałem, jednak nie było to łatwe, zawsze byłem wtedy mocno skupiony, latałem góra-dół , nie mogłem utrzymać równego lotu, rozpraszała mnie ta świadomość że "coś" mnie goni, nigdy mnie nie złapało, ale pamiętam że takie "dryfowanie" w powietrzu było strasznie wyczerpujące. Co do snów, może jakiś dział, gdzie można trochę o nich pogadać?
Dzisiaj miałem sen, przez który w nocy się obudziłem nie był to horror, jednak poruszył mnie, obudziłem się z milionem myśli.
Pozdrawiam również i dziękuję za odpowiedzi :uklony:
PMEmail Poster
vvel3s
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 6.940

Ja jako dziecko bardzo często miewałem świadome sny, nawet po kilka razy w miesiącu. Niestety wraz z dorastaniem i "wsiąkaniem" w rzeczywistość, utraciłem tą zdolność, tzn. potrafię często rozpoznać, że jestem we śnie, ale zmiana jego treści sprawia mi ogromną trudność. Oprócz tego miewam czasami porażenia przysenne - podczas zasypiania bądź budzenia słyszę okropne szumy, dudnienia i wrzaski, nie mogę się poruszyć i czuję, że się duszę. Podejrzewam, że to podświadomość, która chce dojść do głosu - i pewnie podobnie jest z Twoim szwagrem. Być może jest coś, co bardzo chciał Ci powiedzieć, a nie powiedział, a Ty podświadomie to wyczułaś i teraz próbujesz znaleźć odpowiedź.
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll