Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) [1] 2  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sen, Co mozemy dowiedziec sie ze snu.
Eremita
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 691

Zagladam juz do Mrooczlandii od dluzszego czasu. Zaczalem probowac wrozyc z kart Tarota. Pare razy moje wrozby sie sprawdzily. Przyjaciolka przychodzila do mnie z prosba o wywrozenie przyszlosci. I to wlasnie wiekszosc jej wrozb sie sprawdzilo. Ostatnio przyszla do mnie przerazona. Snilo jej sie ze jest wiedzma i widzi duchy, trzyma w rekach wielka ksiazke zatytulawana „Ksiega czarow i magii 1740”. Na poczatku mowilem jej zeby sie nie przejmowala tak bardzo. Przeciez to nie musi znaczyc czegos zlego. A w ogole to ja nie wiem co mowia sny. Nie znam sie na tym. Zajzala do internetu i znalazla strone na ktorej napisano ze w tym roku odbyl sie wielki mord czarownic niewiem jeszcze w jakim miscie ale wiem ze wzdrukowala sobie to i przyjdzie z tzm do mnie to poczytam o tzm. Niewiem tzlko jaka to strona, zapomniala zapisac, ale sprobujemy ja odnalezc ezeli to pomoze. Ja niewiem co jej poradzic a ona sie boi ze to moze oznaczac cos bardzo zlego, ze cos moze sie jej stac, cos naprawde zlego. Chyba rozumiecie, ze wielki mord czarownic nie brzmi milo. Czy ktos moze mi cos poradzic? Po pierwsze chcialbym wiedziec co powiedziec przyjaciolce. Po drugie i najwazniejsze, chcialbym wiedziec czy jezeli zdazy sie cos zlego to czy da sie temu zapobiec.
PMEmail PosterAOL
Eremita
Quote Post
Wstepujacy
*

Po pierwsze to dzieki ze odpisales/as. Przyjaciolka wyznala mi, ze miewa prorocze sny. Przynajmniej tak jej sie wydaje. Mi gdy posluchalem jej tez. Podam przyklady. Za kazdym razem jak sni jej się klotnia z sasiadami sprawdza sie, zawsze jej babcia, brat lub mama kloca się sie z nimi. Raz snilo jej sie (to było dawno) ze stoi u siebie w pokoju, a po srodku na podlodze lezal jej dziadek ktory od dluzszego czasu juz niezyje. Nagle otworzyl czy i powiedzial do niej „Twoj ojciec” teraz jej mama jest rozwodka.
Jezeli chodzi o pytania jakie mi zadales to oto odpowiedzi:
- byla w jednej osobie,
- niewiem czy zrozumialem o tej obecnosci, mowila ze tam bylo duzo osob,
- mieszka w starym malym domku, ale zadnej historii on nie ma.
A jezeli chodzi o sen to opisala mi caly, niestety nie wszystkie drobne szczegoly, ale raczej to chyba wiadomo ze nie jest latwo sobie przypomniec. A tej ksiegi wiem ze nie trzymala w rekach. Jezeli chcesz moge caly opisac. Wiem tez ze obodzilo ja skamlenie szczeniaka. Jej suczka sie oszczenila niedawno i spi obok luzka. Niewiem czy to wazne. Moge tez napisac ze szczeniak jest plci meskiej.
Z opisem snu poczekam az to przeczytasz bo moze byc dlugi.
PMEmail PosterAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Może to po prostu sen o przeszłym wcieleniu? Przynajmniej tak to bywa.
Eremita
Quote Post
Wstepujacy
*

Nie wiem. Może. Narazie nic się nie wydażyło co mogło jej się kojażyć z tym snem.
PMEmail PosterAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Chodzi tutaj o wspomnienia zapisane w pamięci duszy, z poprzednich wcieleń. Więc raczej nic się nie wydarzy.
Meredith
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 989

Mmmm... opisz to dokładniej. Od pewnego czasu chetnie zajmuję się snami.
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Eremita
Quote Post
Wstepujacy
*

Chodzi mi o to, że nic się nie wydażyło więc nie jest to sen który pokazuje przyszłość tylko właśnie taki jak napisaliście. A co do opisu to przyjaciółka opisała mi go na kartce ale dawno nikt nic nie pisał na ten temat i zgubiłem tę kartkę. Będę musiał z nią porozmawiać może coś jeszcze pamięta.
PMEmail PosterAOL
Meredith
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 989

;) ja chętnie poczekam. Fascynują mnie sny. Mi ostatnio śniło się, że na cmentarzu podniosłam biżuterię- piękny wisior z pereł z kameą... Mrau ;P
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Marika
Quote Post
Unregistered

Jak już jest temat o snach to ja też opiszę jeden, który często mi się śni. Sny są podobne i dotyczą jakiegoś miasta w którym juz nikt nie mieszka. Jest z kamienia, jakby biały piaskowiec, albo marmur. Chodze po tym mieście, jakbym coś/kogoś szukała i nie mogła znaleźć. Niekiedy śni mi się cień, taki jak ptak. Cień olbrzymiego ptaka przelatującego nad tym opuszczonym miastem.
Ciekawe co oznacza . Nie znam się na snach.
Róża
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 678

Jak cchecie pogadać na temat snów ...to piszcie do mnie na gg. Ja od dłuższego czasu sie tym zajmuje. Więc może pomoge:)
PMEmail PosterAOL
sol
Quote Post
Unregistered

interpretacja snów .... heh... tak naprawdę to tylko my możemy znaleść rozwiązanie dotyczące snu.... My wewnątrz tak naprawdę znamy odpowiedz ;p słuchajmy wewnętrznego głosu.....
Marika
Quote Post
Unregistered

To do mnie? bardzo mało ostatnio jestem przy kompie, bo duzo nauki.
To chyba nie od kompa śni się uczucie samotności i tęsknoty.
Może magnez mi pomoże....
:P
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 20

QUOTE (sol @ Nov 17 2007, 04:34 PM)
interpretacja snów .... heh... tak naprawdę to tylko my możemy znaleść rozwiązanie  dotyczące snu.... My wewnątrz tak naprawdę znamy odpowiedz ;p    słuchajmy wewnętrznego głosu.....

Masz rację, Sol. Chociaż czasem analiza z innymi pozwala naprowadzic nas na ślad, kiedy sen wydaję się zbyt zawiły byśmy sami go szybko pojęli w końcu są bardzo różne rodzaje snów. Poza tym trzeźwy osąd osoby z zewnątrz pozwala nam dostrzec wiecej aspektów, które mozemy sami podświadomie blokowac.

Co do Twojego snu Mariko to według mnie jest bardzo ciekawy. Sam fakt, że się powtarza w podobnych motywach już cos sugeruje. Obrazy jakie Ci ukazuje mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Jednak tak jak Sol zauważyła myślę, że w tym przypadku wiecej odpowiedzi znajdziesz w sobie. Z mojego punktu widzenia sen ten mógłby byc jakimś odległym wspomnieniem czegoś Ci bliskiego, a jeśli tak to może skupiajac się na nim odkryjesz w końcu dalsze wskazówki.
PMEmail Poster
Marika
Quote Post
Unregistered

Tak po lekkim dojsciu do siebie :)

Jesli chodzi o sny Freud uwazal ze to przeswit podswiadomosci do czesci swiadomej. Za pomoca snow mozna diagnozowac rozne problemy psychiczne :)
BlackLilith
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Marika @ Nov 17 2007, 08:24 AM)
Jak już jest temat o snach to ja też opiszę jeden, który często mi się śni. Sny są podobne i dotyczą jakiegoś miasta w którym juz nikt nie mieszka. Jest z kamienia, jakby biały piaskowiec, albo marmur. Chodze po tym mieście, jakbym coś/kogoś szukała i nie mogła znaleźć. Niekiedy śni mi się cień, taki jak ptak. Cień olbrzymiego ptaka przelatującego nad tym opuszczonym miastem.
Ciekawe co oznacza . Nie znam się na snach.

Mgiełka kuma interpretacje snów. Napisz do niej, to z pewnością ci odpowie co to ma wspólnego z twoim świadomym postrzeganiem tych obrazów wytworzonych w mózgu podczas fazy rem, gdy mózg przechodził trans z theta na alfa. :)
Marika
Quote Post
Unregistered

Pytanie czy nie moze dokonac interpretacji na podstawie samodzielnie wypracowanego systemu symboli?:>
anyanka
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 1.016

U mnie ze snami jest tak , że są dla mnie jasne do zinterpretowania jak już coś się wydarzy...Jak mam się nauczyć je odczytywać przed jakimś wydarzeniem?? :o
PMEmail PosterAOL
Marika
Quote Post
Unregistered

Opracować wlasny system symboli wystepujacych w sna i interpretacje do nich, a nastepnie gdy Ci sie cos przysni to zinterpretuj to przez pryzmat tych symboli. Oczywiscie moze dojsc do interakcji tych symboli dajac calkowicie inna interpretacje wiec musisz miec otwarty umysl :]
BlackLilith
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Marika @ Dec 1 2007, 03:36 PM)
Opracować wlasny system symboli wystepujacych w sna i interpretacje do nich, a nastepnie gdy Ci sie cos przysni to zinterpretuj to przez pryzmat tych symboli. Oczywiscie moze dojsc do interakcji tych symboli dajac calkowicie inna interpretacje wiec musisz miec otwarty umysl :]

Poczytaj se troche sigmusia...... albo carlusia, to może faktycznie coś tam łapniesz......... B)
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Mi sie bardzo zadko cos sni, a jak juz sni to ldwie potem pamietam:) Wracajac do snu. Wracajac do tematu moze to tez oznaczac ze jest potomkinia jeden z czarownic zamordowanej w tamtym okresie, ale rownie dobrze tak jak juz ktos mowil moga to byc przeblyski z poprzedniego wcielenia
sol
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Fantasy @ Dec 3 2007, 04:48 PM)
Mi sie bardzo zadko cos sni, a jak juz sni to ldwie potem pamietam:) Wracajac do snu. Wracajac do tematu moze to tez oznaczac ze jest potomkinia jeden z czarownic zamordowanej w tamtym okresie, ale rownie dobrze tak jak juz ktos mowil moga to byc przeblyski z poprzedniego wcielenia

wiesz zawsze można to zmienić wystarczy ćwiczyć i bedziesz pamiętał na pewno wiecej bo każdy ma sny tylko niektórzy ich nie pamiętają :) ale można to zmienić

a co do przeszłych wcieleń też tak może być B)
Fantasy
Quote Post
Unregistered

a moglbys mi powiedziec jakie te cwiczenia powinnem stosowac
sol
Quote Post
Unregistered

jak się obudzisz to zapisuj sen najlepiej jak bys sobie prowadził zeszyt i zapisywał po jakim czasie podobno się więcej pamięta
jeśli chodzi o techniki itp jest ich pełno w necie wystarczy poczytać , nagranie zwłaszcza polecam są bardzo przydatne jak dla mnie
sol
Quote Post
Unregistered

QUOTE (sol @ Dec 3 2007, 08:59 PM)
jak się obudzisz to zapisuj sen najlepiej jak bys sobie prowadził zeszyt i zapisywał po jakim czasie podobno się więcej pamięta
jeśli chodzi o techniki itp jest ich pełno w necie wystarczy poczytać , nagranie zwłaszcza polecam są bardzo przydatne jak dla mnie

a miał ktoś styczność z nagraniami które wywołują właśnie LD ?
i jakie są wasze spostrzeżenie ?
anyanka
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 1.016

QUOTE (sol @ Dec 3 2007, 09:05 PM)
a miał ktoś styczność z nagraniami które wywołują właśnie LD ?
i jakie są wasze spostrzeżenie ?

Ja mam takie.Jak będę miała stałego neta w domu to mogę gdzieś wrzucić i podrzucić tu linka jak chcesz i jakby ktoś jeszcze ewentualnie chciał.Ale nie mam pojęcia kiedy to nastąpi... :ph34r:
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll