Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rzucanie Klątwy Jajkiem?, Sąsiadka rzuciła na mnie urok?
kindela
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.875
Grupa: Użytkownicy

Witam!
Czy ktoś może mi odpowiedzieć na mój post,który opiszę?Pilna pomoc.
W 2016 w Wielkanoc,spotkaliśmy się z sąsiadami pod płotem na kielicha świątecznego,to taka tradycja.Zaraz przybiegła żona sąsiada,wariatka i narkomanka,której nie lubię,ale nie okazuję tego.Na początku była miła,śmiała się,itp.Następnie obezwała mnie,że jestem"pi...ą,i takie tam.Nazwała się super czarownicą,i żeby wszyscy uważali.Wszystkich zamurowało,bo nigdy czegoś takiego wcześniej się nie zdarzyło.Zrobiło nam się głupio,jak nigdy,więc rozeszliśmy się do domów.
Tego samego roku,w czerwcu zachorowałam na proktologiczne sprawy.W lipcu przyplątały się drażliwe jelita i dziwne skoki ciśnienia.Nadeszła zima 2017,luty,napadało dużo śniegu.Gdy śnieg stopniał,teściowa odkryła na chodniku rozbite jajko.Rozmawiałyśmy na ten temat nawet skąd się wzięło,zimą u nas?Przecież nikt specjalnie nie gubi jaj.A,że było to naprzeciw podwórka tej sąsiadki,pomyślałyśmy ,że to może ONA?Posprzątałam to jajko,minął jakiś czas.I co?Luty.
Pękło ścięgno Achillesa,operacja.7 tygodni gipsu.5 kwietnia dopiero zdjęcie,potem rehabilitacja.
Czy ta sąsiadka mogła rzucić na mnie urok lub klątwę jajkiem?Czy to możliwe?Jak się bronić?
Dziś w nocy naszła mnie taka myśl,jakby coś podsunęło mi rozwiązanie.Przypomniałam sobie to jajko i tak zwracam się o pomoc.Co otym sądzicie,moi drodzy? :unsure:
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll