Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) 1 [2]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> wróżenie ze zwykłych kart
Azar
Quote Post
Unregistered

Chodzi o zmyślanie... dopowiadanie sobie, ubarwianie i tym podobne.
Czarownica Scarlett
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Xioronir @ Oct 21 2009, 08:40 PM)
Wybacz, że uporczywie pytam, ale co rozumiesz pod terminem ,,przebłyski wyobraźni''?

coś sobie wyobrażam , coś co bym chciała żeby to się stało.......a tak swoja zdrogą masz może nr. gg moze tam pogadamy ?? w tedy wytłumaczę ci lepiej o co mi chodzi
Xioronir
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2.639
Grupa: Użytkownicy

Wyślij do mnie e-maila, podam Ci tam gg;)
PMEmail Poster
Czarownica Scarlett
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Xioronir @ Oct 22 2009, 02:13 PM)
Wyślij do mnie e-maila, podam Ci tam gg;)

wysłałam ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi :(
BloodHead
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 576
Grupa: Szwadrony Moderacyjne

Moja droga przebłysk wyobraźni a
coś sobie wyobrażam , coś co bym chciała żeby to się stało
to dwie całkiem różne rzeczy.

Po pierwsze. Wyobraźnia służy do ucieleśniania naszemu ciału coś co jest praktycznie nie możliwe. Za przykład mogę podać latającą krowę która robi pod siebie cukierkami , tudzież coś co aktualnie nie może się stać bądź nigdy się nie stanie ( za przykład mogę podać wyobrażanie siebie jako supermena bądź przystojnego bonda ewentualnie z jakimś super chłopakiem/dziewczyną ).

Tak więc zjawisko przebłysku wyobraźni zachodzi zawsze wtedy gdy coś sobie wyobrażamy :
( za przykład podam zdarzenie w którym idziesz sobie, widzisz przystojnego faceta, wyobrażasz sobie jak się z nim całujesz ) oto i przykład przebłysku wyobraźni.

Co do drugiej kwestii
wizje są obrazami w głowię przedstawiającymi przeszłość bądź przyszłość. Sny nie są wizjami. Wizję są to przebłyski tego co było bądź co będzie w chwili gdy wykonujemy myślimy coś innego . ( Np. idziesz sobie droga myślisz jaką kanapkę zjesz w domu a tu bach widzisz obrazy przed jakiegoś czasu bądź widzisz obrazy co będzie się działo za chwilę ). Wizję oczywiście można wywołać. Medytacja i takie tam w pewien sposób umożliwiają wizje .....

Tak btw witam wszystkich po dłuuuuuuuuuuugiej rozłące :D
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll