Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(4) 1 2 [3] 4  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dyskusję czas zacząć, Start
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20

Książki nie czytałam, ale my sobie trochę tutaj jaja robiliśmy, bo i widać, że temat dotyczył całkiem czego innego. :lol:
PMEmail Poster
Aynne
Quote Post
Unregistered

Ma się rozumić że żarty do myślenia pobudzają i zbyt poważną atmosferę rozluźniają!!! :lol: :D
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Gość
Nr użytkownika: 13

:D B) Poważną? Jaką poważną atmosferę... To przecież nie kółko dyskusyjne grabarzy. (ej, to co ja tu robię????) :P :P
PMAOL
Aynne
Quote Post
Unregistered

:D
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 13

<Ukłonek> :wazuuup:
PMAOL
Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

Tytuł tego forum brzmi: Magia-Warsztat to zdaje mi sie że moge sie zapytać oto co chce.
Otatnio sie zająłem kontrolą energi a mianowicie próbowałem ładować dłonie energią.
Udawało sie jako tako. Po jakimś czasi wpadłem na pomysł (nie dokońca mój), żeby sprubować wyciągnąć z siebie energie i zgromadzić troche między dłońmi.
A więc usiadłem skoncentrowałem sie zamknąłem oczy wizualizowałem jak energia płynie do dłoni a później z nich wypływa tworząc jasno białą kule między moimi dłońmi
rozkazałem jeszcze energi żeby wykonała co jej karze paroma słowami. Otworzyłem oczy i nic nie widziałem między dłońmi ale ku mojemu zaskoczeniu wyczułem że coś jest między moimi dłońmi skierowanymi do siebie wewnętrzną stroną i będącymi w pewnej odległości od siebie. Uczucie to było uczucie dosyć silnego oporu kiedy chciałem zbliżyć do siebie dłonie. Wszystko było ok rozciągałem odległość pomiędzy dłońmi o pare centymetrów opór nadal był później zmieniłem położenie dłoni energia sie rozwiała jak podejrzewam(jeśli to była ona). Tak właściwie to chodzi mi oto że:
Niewiem do końca czy to moja energia czy może wyczułem aure między dłońmi.
A nawet jak to jest energia to niewiem jak ją zobaczyć i co z nią robić:)hehe.
Jeżeli ktoś miał by na to jakiś pomysł co to może być to wdzięczny bym był o podzielenie sie uwagami na ten temat.
Jeśli ten post sie nie nadaje do tego działu to przepraszam i prosze go usunąć.
Pozdrawiam Spike.
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

tak - to energia
dokładniej mówiąc- wytworzyłeś tzw. wysokowysycone pole skupionej wiązki
[czyli coś co w innym paśmie widzenia było widziane jako piorun kulisty / "fireball"]
po prostu puszczając energię miedzy dłońmi skupiłeś ją
[jakbyś zrobił foto aury miałbyś ładny obraz spłaszonej kuli lub kuli / elipsy (wszystko zależy jak ręce kierunkowały moc)]

czyli już wiesz na czym polega naładowywanie przedmiotów magicznych mocą :)
z ćwiczeń praktycznych podam ci pewną "sztuczkę"
jakbyś się zranił i miał ranę z której cieknie krew
to spróbuj taką ranę "naładować"/naświetlić mocą
powiedzmy że krew przestaje cieknąć w ciągu sekund i wygląda jakbyś ją czymś zagęścił :)
to tylko taka mała sztuczka
więcej na publicznym nie podam bo wiadomo
to nie koszary gdzie można otwarcie nauczać co i jak z mocą

ale - jak chcesz to mozemy o tym porozmawiać [ale zastrzegam sobie prawo do odmowy odpowiedzi na publicznym]
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

No czyli żeby naładować musze to wziąść(przedmiot)między ręce i tak samo ładować tylko skierować to na przedmiot.
Chętnie otym porozmawiam chciałbym rozwinąć sie w tą strone.
Lunaris
Quote Post
*
Nr użytkownika: 20

Myślę, że tak Spike. Dłonie są całkiem dobrym przekaźnikiem energii, chociaż nie testowałam akurat na przedmiotach, tylko osobach. :)
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

tak
sam efekt przeskoku/ przesłania energii / uwolnienia wiązki to coś odczuwane podobnie jak np. słabe kopnięcie prądu
trudne do opisania
coś po prostu jakby prąd kopnął w końcówki palców i się lekko nagrzały
samo ładowanie ma więcej wspólnego z fizycznym procesem naświetlania/napromieniowywania niż z modlitwami z filmów

co do ładowania
da się też ładować przedmioty bez użycia łapek - technologicznie
czyli wkładając je do tzw. "refraktorów skupiających wiązkę" [technologia SCION by Caerg]
[czyli coś co działa jako swoista soczewka skupiająca moc/energię z otoczenia w cieńką wiązkę (kilkaset do tysiaca razy większa wydajność niż prymitywne zabwki typu piramidy Horusa)]
ale... na wyprodukowanie soczewki trzeba materiały takie że... wygrać w miliard albo ryzykować posiadanie niebezp. materiałów {bo kogo stać na np. stop z metalami które kosztują od 10.000 USD w górę za gramowe ilości ??...}

z najtańszych sposobów technologicznych polecam zabawy z ściąganiem piorunów
to też naładuje
ale trzeba mieć szczęście
[i nie trzymać przedmiotu w dłoni jak piorun uderzy :P ;)]

Mrooczek262
Quote Post
...
*

a z testowaniem na osobach..
polecam połączyć doładowywanie z akupresurą ;)
Nefthis
Quote Post
Unregistered

A ja mam takie pytanie? Tylko nie wiem czy to akurat pasuje pod ten temat. Czy jest ktoś kto chciałby mnie poprowadzić za rączkę w naumieniu się magii i przekazaniu swojej wiedzy? Czy to wogóle jest możliwe?
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Delikatnie mówiąc: to forum a nie tablica ogłoszeń matrymonialnych.
Jeśli chcesz się nauczyć to zacznij samodzielną pracę.
Odnośnie wszelakich postów typu poznam X, poznam Y, chętnie nawiążę kontakt z V itp to zamiast ciągłego powtarzania się, w najbliższym czasie dodane zostanie kolejna regułka do zasad.
hefajstos
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 689

hehe, dobrze ze przeczytalem ostatni post Mroczka, bo juz chcialem napisac, ze tez chetnie przyjalbym wstepne nauki od kogos doswiadczonego... :ph34r:

ale zamiast tego chcialem zapytac o znak atlantow, czy pierscienie ktore mozna kupic wszedzie, rzeczywiscie emituja jakies pole ochronne poprzez ksztalt tego znaku?czy to tylko "chłyt majkiekińgoły"?na czym to polega?(chcialem kupic ksiazke na ten temat, ale dosyc droga, a chwilowo mnie nie stac..)

szczerze mowiac kupilem ten pierscien (srebrny) nosze go jakies 3miesiace i jakos tak lepiej mi sie uklada... a moze to zbieg okolicznosci...

czy taki pierscien mozna/zaleca sie/obowiazkowo trzeba naladowac np w sposob o ktorym wspomnial Spike_unit01 ?
PMEmail PosterAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

najpierw musisz go ustawić tak aby działał prawidlowo, mozesz to zrobic za pomoca wahadełka, dopiero pózniej mozesz go naladowac, generalnie wszystko lepiej dziala jak sie to naladuje, a ksiazka wcale nie kosztuje kto wie ile.
Nefthis
Quote Post
Unregistered

a swoja droga... wszyscy kiedys zaczynalismy...
hefajstos
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 689

ksiazka kosztuje ponad 40 zeta :rotfl: to nie takie nic, tym bardziej, ze jak juz w "bibliotece" ktos powiedzial, nie wiem za bardzo co w niej jest? czy opis dzialania, czy wielgachne nic...

wahadelka powiadasz... :wacko: powiem wprost -> nie mam, nie umiem :zeby: ale sprobuje poszukac i sie dowiedziec o co chodzi z dyndadelkiem.... :uczen:
PMEmail PosterAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

o wahadełku masz tutaj
Narcyza_
Quote Post
Unregistered

Czy wie ktoś może jak zrobić miotłę do latania ?? jakaś może receptura ???
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Narcyza_ @ Dec 14 2009, 01:42 PM)

Receptura no cóż... pytanie wyjątkowo oderwane od ziemi i wyjątkowo paskudnie nieśmieszne... ;]
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 2.014

QUOTE (Narcyza_ @ Dec 14 2009, 01:42 PM)

czesc,
Wystarczy kupić maść do latania w sklepie dla czarownic, posmarować nią miotłę, siąść na niej okrakiem i wypowiedzieć zaklęcie:
" pole, las, woda, wieś,
nadszedł czas, miotło nieś"
pozdro :czarodziej:
PMEmail PosterUsers Website
Azar
Quote Post
Unregistered

Mrooczku, nie wiem czy zauważyłeś... ale forum zamienia się w parodię, przez takie pytania i udzielanie na nich odpowiedzi.

Narcyzo, proponuję dorosnąć.
Nie da się samoczynnie latać (chyba, że chodzi o jakieś tam sidhi buddyjskie i w związku z nimi lewitację).
Meeron
Quote Post
*
Nr użytkownika: 1.798

Miotły na których "latają czarownice'', sa wymysłem średniowiecznej inkwizycji kościelnej. Miotła wg inkwizytora, przedstawiana była jako urządzenie, które słuzy do przełamywania bariery odległości. Taka czarownica mogła np. wlecić do Pańskiej komnaty i wykraść dziecko możnowładcy :czarodziej:
Jednym słowem, to kolejna głupota wymyslona przez kościół która miała za celu wnieść "poważny" ( wiadomo dlaczego w cudzysłowiu) motyw oskarżenia :czarodziej:

PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Nr użytkownika: 2.014

a właśnie, że da się latać, bo nowoczesne czarownice latają... samolotami, oczywiście w klasie biznes, a nie ekonomicznej.
pozdro
PMEmail PosterUsers Website
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Dokładniej mówiąc... owe miotły istniały ale nie były fizyczne...

Niecałkiem wymysł...
dzisiaj robi się projekcje astralne ('wyobraź że masz skrzydła itp' a kiedyś było 'wyobraź sobie że siadasz na swej miotle i odlatujesz') (zresztą temat mioteł jest niemal dobitnie "rozwałkowany" w publikacjach na stronie portalu od Murray po innych, kwestia przeczytania publikacji) - istniały ale nie jako fizyczne rzeczy - w odróżnieniu od herezji i głupot Gardnera (który zrobił z wiedźmiarstwa coś w klimacie new age'owego światełkowego party show) - były równoważne z athame...

Inkwizycja nie zajmowała się magią, negowała jej istnienie, poprzez ZBRODNIE RELIGIJNEGO LUDOBÓJSTWA wyniszczała rodzime wierzenia oraz kultury, nie dopuszczała więc myśli iż tysiące lub dziesiątki tysięcy członków Sabbatu mogą się spotykać co jakiś czas opuszczając niefizycznie swe własne ciała - taka myśl była już sama w sobie - ukazującą dawną potęgę Starej Religii, potężniejszej i trwalszej niż stal i ogień judeochrześcjańskich najeźdźców - źródłem lęku równego z osobistym spotkaniem z Belzebubem...

Przepisu ci nikt nie poda - zacznij praktykować świadome sny, następnie projekcje i szlifuj to przez lata a może skumasz czymże była broń pozwalająca "być wszędzie i nigdzie, wszystkim i niczym, ostrzem i tarczą, uszami i ustami Rodziny"...

Biskupi i inni patałajstwo okupacyjne w czasach "Terroru Miłosierdzia" mordowali dla kasy (konfiskata na rzecz kościoła dóbr osób oskarżonych o czary) i władzy poddanych ale i sami padali ofiarami Ostrza Dawnej Religii - ostrza które wyłaniało się nocą, przenikało drzwi i sięgało gardeł najeźdźców pozostawiając ich ciała rano martwe ku przestrodze iż dawna wiara nadal czuwa oraz pomimo niewiarygodnie wielkich strat nadal potrafi się odgryzać (coś kilka klas potężniejszego niż sukkuby i inkuby, jakby to rzec - szpony mgły)...

A stosy którymi próbowano je zniszczyć... ogień odradza naturę rzeczy i czyni potężniejszymi...

A jak chcesz się bawić w latanie... to poszukaj sobie pierw kursów chodzenia po ogniu... :P
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll