Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jak Widzieć Więcej?
lidokaina
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.008

Witajcie wszyscy,
ogólnie przez ostatni czas miałam dość sporo wspólnego z ludźmi, nazwijmy ich roboczo, "energetycznymi"
I w sumie zaczęło mnie interesować jak to jest możliwe, aby widzieć energię? Czy są na to jakieś konkretne metody?
Z pewnością trzeba rozwijać swoją duchowość, ale jak?
Prosiłabym o jakieś rady dla początkującej ;)
PMEmail Poster
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813

moze chodzi Ci o widzenie aury? jest to dosc proste do wyuczenia ale potrzeba baardzo duzo cierpliwosci.
PMEmail Poster
lidokaina
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Nr użytkownika: 7.008

tak, tak, jak najbardziej :)
z cierpliwością akurat nie będzie problemu, tej mam dużo :)
PMEmail Poster
Mroczny
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 6.826

Ja jak zaczynałem ćwiczyć to pierwsze były aury kolorów, co jest bardzo proste, potem rośliny, zwierzęta i ludzie... mi widzenie aury przyszło bardzo szybko, ale aura istot żyjących jest dla mnie bezbarwna... niestety... może gdybym więcej poćwiczył...
Ale polecam zacząć od kolorów... na YouTube można znaleźć kilka filmików jak uczyć się widzenia aury.
PMEmail PosterAOLYahoo
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Widzieć więcej jest trudno (w sensie jeśli chcesz by na pasmo optyczne umieć nakładać symulowane optyczne), to się raczej czuje, a narzucenie pasma gęstościowego skupienia energii (czyli coś jakby obrazując energię / ciepło w obrazie z kamery termowizyjnej) jest poniekąd męczące i powolne.

Można spróbować patrzeć poza optycznie / mignięcia w kącie oka, ale ogólnie jest z tym problem bo samo narzucenie na optyczne jest męczące i zajmujace.
(Spada znacznie szybkość omotu, znaczne obciążenie uwagi tworzeniem sztucznego obrazu itp nieco przesadny bajer) ale można spróbować zrobić mix czyli skrótowo tak by pojawiały się migawki obrazowe / wizje impulsowe.
Opanować przekładanie danych z intuicji na obrazy :]

Po prostu rozwinąć intuicję - klasyczne ćwiczenie - widzenie dookolne - czyli ćwiczenie polegające na określaniu tego co jest za twoimi plecami - coś w klimacie idąc do tyłu wizualizacja obrazu zza pleców itp widzenie powłokowe - nie daje obrazu czysto optycznego, raczej strumień danych ale możliwe do ćwiczenia i poniekąd przydatne.
Stań na chodniku tak by samochody jechały jezdnią zza pleców i zgaduj ich kolory :]
Proste i genialnie skuteczne.
Pierwotnie stosowane było jako jedna z metod widzenia poza-optycznego na potrzeby NadŻołnierzy :]
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
janus
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.035
Grupa: Stali Użytkownicy

widzieć więcej? ech to takie ograniczone.. ja tam lubie poczuć aurę kilkoma zmysłami ze tak powiem :P
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll