Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(4) « Pierwsza ... 2 3 [4]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Co wam dolega?
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 998

QUOTE (Nefthis @ Nov 15 2007, 12:24 PM)
Pytanie. Kto wywalił mój post w temacie choroby i ich przyczyny energetyczne?

No był taki jeden. Wiem wyśmiali twój post droga Nethis ale nie zrozumieli tego o co tobie chodzi.

Mówiłaś o chorobach energetycznych - ja bym ujął to inaczej. Biorąc pod uwage, że człowik jest nierozerwalnym zwiazkiem duszy, ciała oraz ducha - to słowo energetyczne choroby zastapiłbym sformułowaniem chorby ducha. Tak są takie chorby, zuburzające bądź powstałe w wyniku zaburzenia naszej energi z zaburzenia naszego ducha z jego osłabienia. Wiele chorób może mieć różne podłoże : smoatyczne, psychiczne lub duchowe. często trudno rozpoznać przyczynę bo przyczyna jest zawsze jedna a ojawy moga wystepować we wszystki trzech postaciach jednocześnie. Ten kto Cie wysmiał nie miał bladego pojecia w tym temacie. Cżęsto choroby kardiologiczne, psychiczne, krążeniowe a także bóle brzucha, głowy ogólne osłabiennie może mieć za przyczyne takie zaburzenia duchowe [ energetyczne ]. ;)
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
mapauu
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 2.193

Witam wszystkich
Ja miałem alergie dzięki śp. wujkowi który mnie faszerował ziołami udało mi się pokonać chorobę. Wujek pomógł wielu osobom ale sobie nie zdążył - za późno wykryli u niego raka. Dodam jeszcze że miałem alergie na roztocza więc praktycznie niemałem życia ale to było baardzo dawno temu miałem w tefy ok. 3-4 lata więc... dzięki temu co w tedy się stało ja również postanowiłem podjąć się nauki o ziołach (Na razie bez skutku bo to tylko postanowienie a co z tego będzie... zobaczymy)

PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260
Grupa: Szwadrony Moderacyjne

To napewno przyda Ci sie ten link:
http://parda.w.interia.pl/page2.html
Pozdrawiam i milej nauki Ci zycze :)
PMEmail Poster
mapauu
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 2.193

Na pewno się przyda. Dzięki
PMEmail Poster
Jagoda07
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 7.108

ja staram się nie przegrzewać, kiedyś to powodowało u mnie problemy
PMEmail Poster
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (4) « Pierwsza ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll