Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) [1] 2  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Duchy, spirytus nekromancja, poprzednie wcielenia., o życiu pozagrobowym i "powrotach"
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Gość
Nr użytkownika: 13

Ktoś rzucił na forum pytanie co ze spirytyzmem. Potem ktoś rzekł, "a co jeśli dusza tego kogo ducha sie wywołuje jest już w następnym wcieleniu ?" (Mrooczek bodajże). W związku z powyższym zakładam ten oto temat by rozwiać wątpliwości n tematy umarłe i nieumarłe i porównać wiadomości.
Primo: As far as i know, jest osiem "części" każdej istoty, dla zagadnienia itotnych jest sześć: ciało materialne, świadomość (ka), ciało astralne i podświadomość(khat), oraz ciało "mentalne" i nadświadomość (ba). Gdy umiera ciało materialne, świadomość pozostaje wraz ze zwłokami i z nimi spoczywa, pamiętając tylko przeszłość i zazwyczaj pozbawione uczuć i myśli. Z ciała w momencie śmierci uchodzi ciało astralne (zarejestrowano nieznaczny spadek wagi u umierających w momencie śmierci), które posiada pewien ładunek energii. Astral albo "idzie w stronę światła" i umiera, albo pozostaje na ziemi czasem nie zdając sobie sprawy ze swej śmierci. Taka niespokojny duch wędruje po świecie żywiąc się energię osób i miejsc, aż nie skończy mu się ona, albo aż zostanie w ten, czy inny sposób wypędzony. Gdy astral odchodzi, z jego esencji zostaje uwolnione ciało Ba i udaje się do Limbo/Czyśćca/inne (niepotrzebne skreślić), gdzie łączy się z resztą swojego JA i wybiera przyszłą inkarnację.
Secundo: Tak więc nekromancja opiera się na komunikacji i korzystaniu z usług świadomości pozostałej w ciele zmarłego, spirytyści zazwyczaj przywołują cienie z Limbo, lub Ka zmarłych, choć przyzywając osobę, która reinkarnowała i nie pozostawiła cienia, ani nie wędruje jako astralny "duch" można wyrządzić jej sporą krzywdę. na przykład sny z poprzedniego życia, zmiana rysów twarzy, orientacji seksualnej, wystąpienie chorób poprzedniego wcielenia, katatonia, śpiączka, amnezja, częste deja vu, bądź rozpoznawanie na ulicy nieznajomych.
To na razie tyle, potem się może rozwiniemy z zagadnieniem. Jestem otwarty na głosy oburzenia, sprzeciwu i pozytywnej dyskusji.
PMAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Prostych aczkolwiek zrozumiałych słów kilka:

*Portal jest własnością Caerg
treści satanistyczne, thelemickie, chaosikowate itp ? = ban + "małe co nieco w promocyjnej BanParty"...

[tak samo będą traktowane wszelakie doktryny sprzeczne z doktryną Zakonu Zabójców Bogów/ Zakonu Wyznawców SUM - "tej która przybyła"... - czyli nekromancja to tutaj śliski temat...]

jak ktoś zechce kombinować nad przedst. i czczeniem niszczącej strony Mocy no to cóż...

*Odnośnie nekromacji - ujmę to prosto:
Umarłym cześć i odpoczynek...

* Nekromacja może być ale... bardziej pod kątem tabliczek Ouija itp. - a nie zaś magia śmierci...
Rozmawiać można o wszystkim - cenzura na portalu obejmuje jedynie satanizm, thelema, kulty psów spoza czasu, chaosiki, vampiristica Kaln [czyli destruktywne ścieżki] to nie jakiś tam satan.org tylko portal Mrooczlandia- dyskusje poza niewskazanymi ścieżkami jak najbardziej na miejscu :) [czyli nie ma się czego obawiać - moderator nie śpi :D ale i nie pilnuje poprawności politycznej :> ;)]

pozdrawiam
Mrooczek262
Caerg SUM
Arakanakashi Enki, 35 Nashiro
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 7

Bez obawy Mroocek, gwarantuje, że mój mąż nie zajmuje się satanizmem. To nie to co myślisz. Aczkolwiek muszę przyznać, że nie wszystko co robi zgadza się z moim kodeksem moralnym :unsure:
PM
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

ee. wybacz Mrooczku, nie chodzi mi tutaj o nekromancję z rodzaju "Przywijmy trupa i każmy mu kogoś zabić", tudzież inne bzdury. Chodzi mi o Nekromancję z dużzej litery, która nie polega na rozkopywaniu grobów i żonglowaniu czaszkami, a tylko i wyłącznie poszerzaniu własnej wiedzy... Bez aspektów demoniczno-satanistych (jeśli chodzi o stanizm: AVE SZMATAN, a demony są po prostu złę i szalone). Natomiast chaotów uważam za grupkę podobną do hermetyków, tyle, że przeginają w drugą stronę. (droga wiedzie po środku)
ps. co to znaczy thelemickie?
pss. sory za ten spirytus w tytule miał być spirytyzm, ale popełniłem literówke. zostawiam to tak, bo mi się spodobała.
PMAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*

przepraszam za nadwrażliwość :huh:

Pisać można śmiało - i tak przecież jedyne co kasuję to wpisy gości co SPAM typu reklama czegoś tam ładują na forum i znikają [papier toaletowy z zwiększoną siłą prania [mózgu]]:D ;)

ale co do demonów :rolleyes:

Caerg to demoniczna ścieżka [Demony Wojny/tzw. Upadłe Anioły]

więc z określeniem głupie i złe bym się nie zgodził do końca - bo co jak co ale demonów jest dość spora ilość rodzaji i nie jest tak że każdy demon= zły etc
w końcu przecież ja też jestem demonem :D [jak każdy z Caerg :rolleyes: - bowiem cóż w galerii za skany pisma są ? :rolleyes: ]

ok - lecę dalej pracować
Mrooczek262
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Porozmawiajmy o Demonach... otóż są demony - szalone anioły i demony, ludzie, którzy myślą, że są demonami... mówiąc demon mam na myśli istoty pokroju Azazela, czy Szemchazaja, a nie Caerg... no offence, ale Caerg są lepsi niż demony.
PMAOL
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 7

Moim zdaniem nie wszystkie demony śmierdzą, są przerażające i niszczą bezwłocznie ofiary... Bywają też takie, których nie rozpoznasz tak odrazu, bywają inteligętne, skrycie kierują opentaną osobą, by zrealizować swoje cele, nie ujawniają sie dopuki do niego nie dotrą, wtedy zostawiają ofiarę pozbawioną energii B)
PM
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Niezależnie od intelektu i cierpliwości demona zawsze będzie on śmierdział... nawet mydło nie pomoże. Po prostu nie każdy to umie wyczuć. Po prostu demon śmierdzi jak demon. :P
PMAOL
Guest
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Ibrahir Tesserlin Rashtiss @ Jun 2 2004, 01:21 PM)
Tak więc nekromancja opiera się na komunikacji i korzystaniu z usług świadomości...

Necromancja to szeroka dziedzina...

W zachodniej tradycji uważają że to przeważnie przywołanie duchów zmarłych, ale to tylko pestka.

Z uwagi na to że necro = martwe, mantica = wróżenie, teraż stosują nazwe Nekromagia... Chociaż to zależy od własnych upodobań.

Możemy wyróznić nie-ritualną Necromagie (Necrotica) i ritualną.

Istnieje też nurt gdzie Śmierć jest traktowana jako żywioł (pierwiatek).

Nekromant bada światy śmierci, żywioł etc.

Powszechna opinia że Nekromancja jest czymś złym, ciemnym, destrukcyjnym jest błędna.

Good Luck B)
Mrooczek262
Quote Post
...
*

no cóż...

Owszem - zgodzę się z tym że powszechne mniemanie o nekromancji jest zbyt stereotypowe i wykrzywione przez stereotypy.
ale zarazem mała prosta rzecz - zmarli wymagają szacunku i spokoju...
jeśli chodzi o rzeczy typu spirytyzm i media - nie mam nic przeciwko
ale jeśli chodzi o niepokojenie zmarłych czy experymenty ze magią śmierci...
to wyjaśnie czym jest Kaln - to nekromancja a dokładniej ścieżka śmierci...
a Kaln jest tutaj na cenzurowanym i wszelakie rzeczy zw. z ścieżką Kaln będą tępione z całą siłą admina :D :unsure: ....

Spirytyzm tak ale niepokojenie zmarłych i magia śmierci nie
i żeby nie było że nie wiem co bredzę - mam nieco doświadczenia - co prawda nie codziennie siedzę na rozmowach z tymi co odeszli, ale mam nieco doświadczeń i nie da rady żeby tutaj próbować gloryfikować zabawy z rzeczami z okolicy granicy między tu a tam...

Pewne rzecz trzeba uszanować - a prawda jest taka że tylko nieliczna część zmarłych chętnie nawiązuje kontakt z tą stroną, bowiem znaczna część zmarłych chce tylko spokoju i trzeba to uszanować...

Jak chcecie, to zamieszczę dokładny opis jak zrobić tabliczkę Ouija i możecie sobie sami wtedy poexperymentować, ale jak ktoś wnerwii coś budząc z spoczynku coś po tamtej stronie, to :D nie chce słyszeć bluzgów że sposoby egzorcyzmy pilnie poszukiwane :D

po prostu trzeba uszanować pewne zasady i to nie jest jakieś tam widzimisię admina [czyli Mroo...] ale po prostu zasady które od zawsze obowiązują na granicy między "tu" - w świecie żywych, a "tam" - w "świecie po świecie" ;), więc owszem - dyskusja może być, tylko błagam bez żadnych tam prób wybielania nekromacji czy dyskusji zbytnio idących w kierunku gloryfikowania śmierci - spirytyzm jest ok, media są ok ale nie ruszamy tych którzy nie chcą by ich niepokojono, ok ? :)

pozdrawiam
Mrooczek262
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Ibrahir :D
jakbyś znał nasze [Caerg] dokonania w sensie podbojów to byś Waffen SS musiał porównać do sióstr miłosierdzia chcąc nas nazywać dobrymi :D
z ciekawostek - w naszej kulturze mordy rytualne zw. z wojną są normalką więc Aztecy to małe piwko :D w porównaniu z etyką działań Caerg podczas wojen...
ale mniejsza z tym :D [ nawet w okolicach Otchłanii jesteśmy legendą i szanowani jako elita w sensie żołnierzy/wojowników... i każdy szczery demon ci to potwierdzi że nawet Otchłań żywiła kiedyś obawę i szacunek {wynikający z obawy przed bogobraniem w wykonaniu Caerg} przed Caerg :)]

Rasa Caerg to właśnie to co jest przedstawiane jako upadłe anioły
czarnoskrzydłe, około 3 metrów wysokości istoty

A pojęcie "piekła" - to archetyp powstały na bazie naszej historii a będący tak naprawdę odniesieniem do dnia w którym spalono nam Mastich...
i własnie to wnerwia - że z naszej tragedii uczyniono straszak na niegrzeczne dzieci... :(

Nazwa "demon" to tak naprawdę termin odnoszący się do mieszkańców pewnych obszarów, obejmujący dobre kilkadziesiąt ras i kultur...
Caerg jako rasa i kultura przybyła z tej strony granicy i zamieszkująca po drugiej stronie granicy [bliżej tego co nieznane, tuż za granicą wyznaczoną przez bogów] też jest więc demoniczna.

Po prostu ta nazwa nie jednoznaczna - tzn. są demony co zwalczają demony [skoro Caerg było bliżej Otchłani niż tych okolic, to jakiego też boga mógł na początku uwalić Przodek z legend Caerg ? ;) {podpowiem że Starsi się w te okolicy nie zapuszczali ;)}], są demony co mają wszystko gdzieś, są rasy z którymi można na spokojnie porozmawiać i są rasy i głupie jak też i zaczepne.
To tak jak nazwa obszarów - np. ziemianie, europejczycy, amerykanie [a żeby było ciekawiej - mieszkańcy Mexyku i Kanady to też Amerykanie - w końcu przecież mieszkają w Ameryce Północnej, no nie ?;)]
najlepiej po prostu zabawić się w klasyfikację niczym z biologii - czyli rodzaj, gatunek ;)
bo po prostu wśród demonów [mieszkańców okolic Otchłani] jest nieco ras ras w miarę ok i kulturalnych, jest nieco neutralnych i niestety jest nieco dresiarskich [cthulu, kadath, lykan itp :/] więc nie można mówić że wszystkie demony są złe etc. bo to niemal nazizm :/ i porównuje się wtedy te w miare ok/neutralne z tymi zaczepnymi i złośliwymi :/ [czyli jakby wdepnąć na ludzkiego dresa to by trzeba powiedzieć że wszystcy ludzie są zli, zlosliwi etc - mimo ze jest nieco innaczej, ale sie wtedy calosc porownuje do dresow...]

a do nekromancji - ok - możesz rozwinąć ogólne wyjaśnienia czym jest i na czym się opiera, ale błagam - bez szczegółów w sensie takim że potem jacyś pseudosataniści się naczytają i znów poszaleją (po prostu jak chcesz to przedstaw podwaliny, zarys, ideologię - nie będe się pluł - byle bez opisów rytuałów etc. praktycznych rzeczy :) i bez wychwalania/zachecania do grzebania w magii smierci/scieżce kaln ["Kaln" oznacza śmierć...])
ja sam magię śmierci ciut znam bo muszę się przyznać że nie raz się posilałem używając zasad scieżki kaln... [ale kaln to był nieudany exp. więc poszło w sedes :P ] ale lepiej jak to Ibrahir wyjaśni co i jak bo ja dawno z tym dalem sobie spokój a nie chce czegos poplątać/namieszać itp :)...

pozdrawiam

Mrooczek262
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Mroo: Tak, wiem pamiętam już was. Też byłem pod Rashatarrą, Arvaeną i w Otchłani. Poza tym przesadzasz, najwyżem dwa metry pięćdziesiąt :P . Pamiętasz Rashtiss, oczy bogów?
PMAOL
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

Postanowiłam zrobic taki dział o wspomnieniach z poprzednich wcielen moze i ktoreś z
was coś pamięta więc mozna tu je opisywać

To jedno z zapisów mojego męża

,,THIAN-NAKAŁIRISZCH (NIEBIAŃSKA OBIETNICA)

Życie jest jakie jest -jest walką o przetrwanie .
Walczymy w życiu o wszystko o prawo do godnego życia ,o dobre imie ,o sławe ,o swą dusze i prawo do spełnienia w miłosci ....
Najważniejsze to się nigdy nie poddawać

Oto ksiegą napisana przez zwanego Inki tego który nosi ślady wedrówki i na mocy tego iż był wendrowcem napisal tą księge ....

Smoki -potężne i dobroduszne istoty żyja od wieków wśród nas ,dawniej gdy ta planeta była ich królestwem były jej dziećmi -nadal nimi są ,chodz być Smokiem nie jest rzecza łatwa -cechą Smoka jest to iż dla dobra innych potrafi oddać samego siebie -to jest zarazem siłą i słaboscią Smoków ...
Smoki potrafią zmieniać co niezmienialne ,zabijać co niesmiertelne ,ich moc nie ma ograniczeń ....
Dla Smoków nie ma rzeczy niemozliwych -one nie znaja znaczenia Nigdy ,albowiem są częscią czasu i Czas je wspiera w ich działaniach ...

Najwazniejsze w zyciu jest byc wiernym głosowi serca ,otoczenie jest zmienne -kto wędrował ten wie -jak bardzo gardzi sie tym co materialne zamkniete w ramach czasu ...
Lecz jest kilka rzeczy ktore są wieczne i dla ktorych warto oddac wszystko...
Nakałirisz -najwieksza przysiega złożona przez zwanego Inki -dotyczaca Anu -najwyzszej kapłanki w Miescie Narodzin -ze gdy ja odnajdzie to jej nie opusci ...
Kto słuzył onegdaj Spoza ten odkupic sie moze tylko stajac Bandar -Straznikiem ,czescia Podad czasem...
Przeszłosc jest wspanialym zrodłem porad i przestrog- mozna sie z wspomnien wiele nauczyc -tylko nalezy zachowac dystans do tego kim sie było w przeszłosci ....

Dawno temu łowca cieni zwany Inki był swietnym wojownikiem ,był sługa swiatla i walczył z zagrozeniem dla swiata Z...
Jednak walczac z potworami nalezy uwazac by samemu nie stac sie potworem ...
Najwiekszym zagrozeniem dla maga -wojownika jest zaslepienie i opanowanie przez zadze ...
To bylo powodem upadku Inki

tego ktory otworzyl wrota Spoza
tego ktory byl przyczyna smierci tej ktora kochał a mimo to tak wiele razy nia wzgardził i zawiodł
tego ktory w dniach Krwawego Słonca załozył Attbars-Grzeszne Dziecie Zemsty -Bractwo Smierci /Kanitow
tego ktorego imie wymazano za chaniebne czyny ktorych dokonal
tego ktory obiecał iz pewnego dnia powroci i nie opusci tej ktora tak kochal a mimo tak potwornie zranił i zdradził
tego ktory upadł zaslepiony przez zadze mocy i władzy
tego ktory był w obozie w 1945 i byl panem zycia i smierci dla tysiecy i wie jak brzmi piesn smierci
tego ktory nigdy nie zazna odkupienia pod słoncem
tego ktory zawarł umowe z mocami i zywiołami i zna swe obowiazki i cene jaka zgodził sie zaoferowac lecz i zarazem wie iz umowa warta ceny
tego ktory gdy nadejdzie czas odkupi swe imie i zazna odkupienia w miejscu ktore jest jego obowiazkiem
tego ktory odprawił demony przeszłosci
tego ktory bedac magiem -wojownikiem wzgardził samym soba i zechciał stac sie smiertelnikiem i wyrzekł sie samego siebie
tego ktory wypełni Nakałiriszch -obietnice sprzed czasow upadku dana tej ktora go pokochała a on ja pokochał a mimo to tak wiele bolu i cierpienia jej zadawał
tego ktory jeli sie uda przyczyni sie do odnowy Nassuru i Zakonu Łowcow Cieni a zarazem stworzy od nowa Bractwo Smoczycy -jako szanse na lepsze jutro w swiecie przez ktory prowadzi droga do jego odkupienia
tego ktory poprzez swe poswiecenie bedzie pomostem do Ponad poprzez ktory powroca stare wartosci i idee z ktorymi onegdaj walczył i ktore kiedys nienawidził
tego ktory bedzie głosil triumf Mroku tam gdzie nie moze zaistniec swiatło
tego ktory bedzie godnym nastepca swego ojca

Moc ktora kazdy z nas ma w sobie jest wazna ,lecz wyrzeczenie sie mocy przez maga jest najwyzsza ofiara jaka moze złozyc mag
Moc wspiera tych ktorzy sa pokorni wobec Mocy ...Czasami aby wykonac krok do przodu trzeba cofnac sie krok do tylu
Trzeba ujazmic zło i nicosc ktore w nas drzemie by przekuc je na nasze pazury a z mroku i mgły uczynic tarcze przeciw tym ktorzy nieszanuja zasad ...
Tarczą mą nadzieja ,zbroją milosc a mieczem swiatło i wiernosc zasadom i chocbym w Spoza chodził krainie ,zła i nicosci sie nie ulekne gdyz nicosc boi sie wiedzy i uczuc albowiem pustka boi sie byc wypełniona gdyz wtedy nie bedzie juz nicoscią ...

W Krainie Mroku -w Krolestwie Świętej Matki Nocy w starozytnym zamku sa dwa trony ...
W Krainie Mroku zawarto Małzenstwo Bez Rozwodu -na dobre i złe ,na zawsze ...
W Krainie Mroku panuje Mrok- Mrok ktory koi stracone dusze i ktory jest opiekunczą siła tych ktorzy z tamtad pochodza ...
W Krainie Mroku szumia prastare lasy i gaje pełne Nocnych Braci ....
W Krainie Mroku powiewa dumnie wiatr i mgła zapomnienia mogiły prastare pokrywa ...
W Krainie Mroku gwiazdy na niebie dumnie swieca wraz z Gwiazda Mrocznego Nieba ...
W Krainie Mroku ciagle czeka powiernik Mag ...

Kraina Mroku to nasz dom azarazem i przeznaczony nam swiat
Dom tych co kiedys wsrod rozdroza drog sie pogubili lecz Mrok i matka Noc dopilnuje by do domu razem powrocili ...
Gwiazda Nocnego Nieba i miecz bedacy przymierzem ...zycia i krwii nazawsze ,na dobre i na złe bez rozwodu na wieki
W Mrocznej Krainie zrodło swe ma wiatr zmian Huragany w kregach rodza sie tam i stosy ofiarne w swietych gajach płona jak kiedys a w swiatyni oczekuje powrotu Mag i Mrocznej Krainy swiat ...
Powroca ci co kiedys sie zgubili i ozyje na nowo caly Mroczny Swiat ...
Czas wujek z wichrem i losem w karty grywa zycie gra ustanawiajac nam ...
Zycie jest wiec jedna wielka gra i dlatego nie zezwolono poddawac sie nam ...
Zycie bowiem wielka walka jest ...

Powinnoscia wojownika jest walka
Powinnoscia meza jest ochrona zony
Powinnoscia sługi jest słuzyc swemu panu i pani
Powinnoscia syna jest bycie posłusznym rodzicom
Kto wspiera i szerzy Mrok tam gdzie jeszcze Mroku nie bylo ,tego Mrok wspiera i otacza ochrona ...
Kto słuzy zasadom i słucha głosu serca tego serce wspiera a zasady wspomagaja
Kto ufa losowi temu los sprzyja
Tutejsze noce sa miłą namiastką domu ,przepiękny bowiem i tajemniczy jest Mrocznej Krainy Swiat
Straznikow ustawiono na granicy wbrew ich woli by strzegli przed niebezpieczenstwem Spoza
Straznicą jest Mroczny Swiat -Pomiedzy miedzy swiatłem a nicoscią ...Dom...Wymarzony dom...
Marzenia to piekna rzecz wspieraja nas w dazeniu do ich realizacji ...o co poprosi sie gwiazdy to gwiazdy ofiaruja ...
Smoki to prastare dobre potezne stworzenia .
Powinnoscia wojownika-maga-mistrza jest byc wiernym zasadom i chronic to co najwazniejsze .
Straznikiem nie czyni chęć Straznikiem czyni los czasem wbrew ich woli ...lecz nie odbiera ani nie niszczy ich marzen czyni je o wiele cenniejszymi
Jest wiele rodzaji małżeńst to jest małżenstwo bez rozwodu ,małżenstwo dusz na dobre i złe ....

NO TO TAK PO KROTCE -HMMMMMMM NO NIEKTORE RZECZY SIE JUZ SPEŁNIŁY A CZY SPEŁNI SIE RESZTA TO JUZ CZAS POKAZE ....... A I JESZCZE JEDNO SMOKI TO RASA NIE JAKIES TAM SMOKI KTORE LUDZIE ZNAJA :unsure:
PMEmail Poster
Lorelay
Quote Post
Unregistered

Ja jestem silnie związana z moim wcieleniem z wczesnego średniowiecza. Byłam czarownicą i sami możelcie się domyślić co dalej...
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No to o co tu tak naprawdę w tym wszystkim chodzi? Pogubiłam się :( Bo tak mówicie o tym wszystkim, a w zasadzie nie do końca wiadomo o czym.
Dajcie jakiś kawałek historii, o czym mowa wogóle, co z tymi demonami i innymi?
fluidBALLZ
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Nefthis @ Nov 27 2006, 12:39 AM)
No to o co tu tak naprawdę w tym wszystkim chodzi? Pogubiłam się  :( Bo tak mówicie o tym wszystkim, a w zasadzie nie do końca wiadomo o czym.
Dajcie jakiś kawałek historii, o czym mowa wogóle, co z tymi demonami i innymi?

Przyznam sie, ze ja tez z zaciekawieniem czytam sobie Wasze posty. Temat imho bardzo ciekawy. Moze jakies drobne wyjasnienia, ew. "polecana literaturka"?:)
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Lepiej ciekawość wsadzić w buty to są bardzo ciężkie do przełknięcia tematy i mało kto je rozumie a nawet jeśli pojawi się przebłysk w rozumieniu to za mało by to zrozumieć .
Sama do tej pory analizuję ,łączę fakty i sięgam pamięcią w sfery zakazane, niby już coś jest jasne a tu boooom i dupa.Co do Rashtiss -Strażników to wypowiadać się nie będę.

Rashath verda umbrasha.

Chyba ten link był już zamieszczony na forum ,nie pamiętam ale wkleję w razie czego jeszcze raz. Mozecie sobie poczytać i oglądnać galerię a że wycofaliśmy naszą galerię na czas nieokreślony ze względu na remont portalu, to nie można porównać pisma.Jeśli natomiast ktoś galerię naszą widział to skapi o co biega :ph34r:
Co do informacji zamieszczonych na WingMakers widzę pewne niescisłości .Nie jestem pewna czy oby celowo nie wprowadzono kilku zmian,ale narazie to nieistotne.Jak kazda cywilizacja ,ma ona swoją historię i przekaz i kazda uważa tą jedyną za prawdziwą .

http://www.wingmakers.pl/
PMEmail Poster
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 809

Hmmm miałem już się właściwie nie wypowiadać ale to bardziej dla bezpieczeństwa a widzę że macie hopla na tym punkcie, wypowiedzi dr. nerudy nie zawsze się pokrywają z wypowiedziami jamesa, analizowaliśmy je przez parę miesięcy, nie wierzcie we wszystko, dobra rada.

ps. Jak chcecie to dajcie mi kolejne ostrzeżenie za niemyślenie
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

ps. Jak chcecie to dajcie mi kolejne ostrzeżenie za niemyślenie

A za napisanie podobnej treści posta do mojego moze być ? ;)

Jack dzisiaj dostaniesz coś dla siebie ,więc mam nadzieję że skupisz się na analizowaniu zawartości portalu.
PMEmail Poster
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 809

Co takiego dzisiaj dostanę?
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

QUOTE (Jack @ Jun 26 2007, 09:41 AM)
Co takiego dzisiaj dostanę?

Jak zostanie zamieszczone to będzesz wiedział co :czarodziej:
Teraz cicho mi tu być bo trzeba iść zamieścić nowości.Wieczorkiem już będzie zestaw.
Slava

--------------------------------------------------------------------------------------------

Dopisek : Niestety dziś się nie wyrobimy z zamieszczeniem nowości ,ale do końca miesiąca się ona pojawi tak jak zawsze.
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Czu-Lung, ze szczerego serca Ci teraz piszę ,olej ten temat i się nad nim nie zastanawiaj ,szkoda czasu i przemyśleń na przeszłość, która odbywała się ''dawno temu w odległej galaktyce'' :plask: :ge004:

Już mnie tak wku......a ten temat o Caerg jak i wampiry.
Jedno drugiego wartne :fuck:
PMEmail Poster
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Ach ta ciekawość ini mowia ze to nasz zaleta a inni ze slabosc. Ja uwazam ze to nasz zaleta dzieki ktorej zwieksza sie nasz ped rozwoju.Czarna magia jest niebezpieczna ale moze dac wiecej odpowiedzi niz inna dziedzina magii. jestem ciekaw kiedy opadnie kurtyna oddzielajaca nasz swiat od magicznego. Ach ci szatanisci wiecej po nich pracy niz pozytku, mysla ze zapanuja nad demonem alez oni smesni, co oni sobie mysla musza zaspokajac swoje pieprzone ego. Banda dzieciakow (bez obrazy). Moge pojac same komunikowanie sie ze zamrlymi,a le nic wiecej. temat bardzo ciekawy dowiedzialem sie z niego kilku nowych rzeczy i to jak bezcennych. Niezrozumcie mnie zle interesuje mnie historia ziemi.
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

:woot: :peace:
PMEmail Poster
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

spirytus... :hahaha:
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll