Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(4) « Pierwsza ... 2 3 [4]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> UROKI-ODCZYNIANIE, UROKI
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.116

QUOTE (wicca65 @ Mar 4 2008, 05:28 AM)
Uroki- to zawsze kwestia zawarta w sile spojrzenia. Nie należy mylić magii, czaru, od nagłego uderzenia potęgi oka. To wlaśnie w nim jest zebrana moc . Wiem i jestem przekonana.Dar odczyniania urków oczymaŁam od pokoleń.Moi przodkowie się tym zajmowali,a teraz ja znam zasady i pomagam potrzebującym.Zdarza się też , że przez przypadek ktoś zauroczy inną osobe. Po prostu "żle popatrzy",i tu występują objawy: bóle głowy, wymioty,nudności,złudność optyczna,i wiele innych.Należy zawsze myśleć pozytywnie i nie poddawać się lękowi, by nie żyć w strachu.Zatem wniosek jaki nasuwa się sam to " Miej oczy dookoła głowy"

czasem myślę,że mam gorsze spojrzenie od sztyletu... :blink:
PMEmail PosterUsers Website
Gloria
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 2.155

Witam
Mam pytanie dotyczące odwracania uroków. Tutaj na stronie w zaklęciach jest kilka zaklęć, magicznych słów, które mówią aby rzucony urok wrócił do osoby, która je rzuciła. Trochę to dla mnie okrutne...jak ktoś rzucił urok ciężkiej choroby to ja mu tę chorobe muszę oddac? wolałabym nie być taka jak ten rzucajacy czar. Nie ma zaklęcia, które po prostu usuwa ten czas bez orzucania go skąd przyszedł? Poza tym czy te zaklęcia działają w stosunku do niezyjącej osoby? Wróci urok do umarłej?
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260

Oczywiscie, ze nie trzeba odbijac uroku z powrotem do tego, kto rzucil! Najlepsza jest oczyszczajaca kapiel z duza iloscia soli i kadzidla oczyszczajace! Poszukaj dobrze na Mroczlandii to znajdziesz dokladne opisy kadzidel. gdzies tu juz o tym bylo. Sprobuj przez wyszukiwarke. Pozdrawiam :)
PMEmail Poster
Gloria
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Mam pytanie: mój dziadek umarła w zeszłym roku. Był zły na moją mame i kilka razy z wyraźną złoscia, nienawiścią krzyczał, ze jak on umrze to mama bedzie tak cierpieć jak on. Miał problemy z jelitami, żołądkiem, brzuchem i tymi oklicami. GDy umarł mamie zaczęły doskiwerać ogrmone bóle. w tym roku miałą juz 2 operacje, czeka na kolejną. Wycinali jej woreczek, krwiaka i ropien z brzucha. Będzie miała wycinany torbiel z nerki. Bardzo cierpiała. cZy to cosię wydarzyło należałoby zaliczyć do uroku czy klątwy. chciałąbym ammie polecić odczynianie uroku ale moze to coś więcej? Nie wiem co dziadek w domu wyczyniał? Był chory też na schizofrenięa w jego rodzinie kiedyś rzucono klątwę na 3 kolejne pokolenia. może znał jakieś sposoby i rzucił klątwę? Jak tos prawdzić?
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

świeca gromnicza, kadzidła w dużej ilości (całun dymu)
świeca w środku, kadzidła wokoło
pomieszczenie ma być zamknięte / bez ruchu powietrza
wtedy możesz się go sama zapytać
w razie czego krąg soli dla pewności
dym pozwoli zobaczyć to co optycznie niewidoczne
Jeśli miałoby być coś postawione to coś w rodzaju bytu obok myślak albo ktoś kto nie chce odejść póki nie pochłonie odp. dużo duszyczek (zmarły z emocjami). W takich sprawach najprościej przeprowadzanie zmarłych dokonać, pomóc odtruć sie z emocji czyli żaden egzorcysta (takie coś byłoby obrazą i jeśli to zmarły pilnowałby wykonania woli nastąpiłaby tylko eskalacja agresji itp a egzorcysta zaszkodziłby obu stronom zamiast pomóc rozwikłać rodzinne animozje) ale prędzej ktoś kto praktykuje przeprowadzanie.

Kwestia klucz - jakie były ostatnie chwile twojego dziadka i czy jest coś co może mu przypomnieć pozytywne wspomnienia itp przypomnieć że ją lubi ?
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Gloria
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Dziadek miał raka prostaty, wrzody na żoładku i dużo innych chorób. Umierał w domu w cierpieniach. Trudno powiedzieć czy jest coś pozytywnego co można przypomnieć. Ze strony mojej mamy raczej nie bradzo. Była niechcianym dzieckiem, które babcia chciała usunąc ale za długo odwlekała i było już za późno. Była w dziecinstwie bita, zamykana w komórce bez jedzenia, babcia zasłaniała sie nią przed uderzeniami dziadka. Krótko mówiać byłą zawsze ponizana i maltretowana i nagminnie jej przypominano, ze nikt jej nie chciał, ze jest przeklętym dzieckiem. Ze strony swoich rodziców moja mama raczej nie bedzie miała pozytywnych emocji i wspomnień :( .
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Witam!
Choroby Twojej mamy moga miec podloze w jej psychice. Czesto ciezkie zycie tak sie wlasnie w pozniejszym wieku odbija. Nie koniecznie musi to byc klatwa! Aczkolwiek nie zaszkodzi oczyszczenie i moze jakis amulet ochronny z run, zeby mama zawsze nosila go przy sobie. Dobierz rowniez dla mamy odpowiedni mineral. Kamienie tez lecza i sa praktycznie na wszystko. Napewno malachit bedzie dobry, bo pomoze jej sie wyciszyc i uspokoic. Poczytaj na temat kamieni i run. Runy tez potrafia leczyc. Stosowane razem z medycyna napewno dadza swietne efekty. Pozdrawiam!
PMEmail Poster
Gloria
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

"Kwestia klucz - jakie były ostatnie chwile twojego dziadka i czy jest coś co może mu przypomnieć pozytywne wspomnienia itp przypomnieć że ją lubi ? "

Mroczek262> i co z tym kluczem? Nie ma klucza do tej sprawy? A może skoro dziadek miał w sobie tyle nienawiści to lepiej go nie przywoływać, nic od niego nie chcieć? Jeszcze się bardziej rozgniewa? ja się na tym nie znam ale trochę mnie to przeraża.... Dziadek miał schizofrenię-typ agresywny z manią przesladowczą. Pod koniec życia miał takie obsesje, ze nie ufał nawet żonie. Wszcyscy w jego mniemaniu-byli jego wrogami i chcieli go zabić.

Agelika> a gdzie dostanę taki amulet ochronny z run? czy moge jakoś sprawdzic autentycznosc kamieni? Jak kupię w sklepie lub na allegro to wcale nie mam pewności, że dany kamien to nie podróba? Zwłaszcza, ze się na tym nie znam... .
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Amulet z run jest najlepiej zrobic sobie samemu. Czyli zacznij od znalezienia odpowiedniego kamyka. Np. gdzies nad woda. Pozniej poczytaj o runach w internecie. Na Mroczlandii np. I namaluj na kamieniu odpowiednia rune. Czyli taka, ktora pasuje najbardziej. Mysl przy tym caly czas o mamie i o tym jak jej zdrowie sie szybko, bardzo poprawia. Na koniec podaroj go mamie. Powinna nosic go caly czas przy sobie.
Co do kamieni. Chodzi mi tutaj o mineraly czyli kamienie polszlachetne. (Agat, Malachit, Lapis Lazuli i tym podobne), kazdy z nich tez ma moc i dziala na co innego. Na allegro jest ich zatrzesienie. I nie spotkalam sie jeszcze z oszustwem. Dla pewnosci poszperaj w google i poogladaj zdjecie. Tutaj znajdziesz opisy ich uzdrawiajacej mocy:
http://galeriakamari.blogspot.com/2008/04/...-i-amulety.html
Lub tez:
http://www.zuriel.pl/Wlasciwosci-kamieni_6...-chorobach.html
Pozdrawiam :)
PMEmail Poster
Gloria
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Dzięki Angelika, akurat ze znalezieniem kamyka nie bedę miała problemu bo mam domek letniskowy nad jeziorem. Dzieki za rady, juz sobie wybrałam 2 runy i nie wiem, która jest najbardziej odpowiednia więc chyba zrobię 2 kamyki (chyba, ze moge na jednym kamieniu?). Nie lepiej na tych kamieniach wyryć ten znak? Namalowane się zetrze za szybko. I jeszcze jedno pytanko: mama miałaby nosić przy sobie tzn. w kieszeni, na szyji czy moze np. w kosmetyczce (nosi zawsze ze soba), portfelu? Jeszcze raz dzięki za pomoc :) .
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Ja proponuje dwa osobne kamienie. Mozesz wyryc znaki! Tylko tak, zeby byly widiczne. Najlepiej by bylo caly czas przy sobie np. w kieszeni i jak najczesciej trzymac je w reku. W formie wisiorka tez moga byc. Runy moga byc na jednym kamieniu, ale musisz dokladnie poczytac jak je polaczyc. Pozdrawiam :)
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

;) A od czego mamy nieśmiertelniki w wersji 'blank' / czystej ? Można wybić na dwóch blaszkach i na łańcuszek zamontować pośrodku dawając jakąś neutralną przegródkę z jakiegoś materiału ;)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (4) « Pierwsza ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll