Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sposób Na Skuteczną Reklamę?
liam
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.089

Generalnie dopiero się zaczynam nad tym zastanawiać. Nie jest to sprawa prosta dla kogoś kto nie zna się na reklamie tradycyjnej, ale powiedźmy, że już się troszkę rzeczy dowiedziałem (m.in. z takich stron jak ta: http://fabrykareklamy.pro/pl/ Generalnie chciałabym się dowiedzieć czy mial ktos może jakieś doświadczania z montażem wydruku wielkoformatowego. Chce to zrobić samodzielnie. Będzie on prawdopodobnie wisiał na ogrodzeniu. Chce to zrobić dobrze, tak żeby żadne warunki atmosferyczne go nie uszkodziły i żeby byl przytwierdzony solidnie. Czy lepiej to zrobić za pomocą linek? Widziałem różne rozwiązania, będa prawdopodobnie dziury z odpowiednimi (metalowymi) wypustkami, ale pewności jeszcze nie mam. Jak wygląda praktyka w tym przepadku? Może jest tu ktoś kto się orientuje w temacie.
PMEmail Poster
bettik
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 7.105

Reklama tradycyjna w przypadku wielu firm jest bardzo potrzebna. Jednak nie możemy zapominać o reklamie w internecie. Zwłaszcza firmy które poszukują klientów w sieci. Reklama w internecie opiera się na dwu filarach. Pozycjonowanie sieci, czyli działania SEO, oraz reklama marki i produktów tak zwany content i buzz marketing. Niektóre firmy od dawna łączą te obie formy reklamy. Przykładem może być New Project z Łodzi http://www.newproject.biz.pl . Ich działania to nie zwykły link building ale cały zestaw informacji umieszczanych w internecie na temat reklamowanej firmy i jej produktów.
PMEmail Poster
MarekKat
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 7.143

Hej. Jeśli idzie o dobry i długotrwały wydruk to na rynku jest dostępnych wiele ciekawych punktów ksero, które to punkty świadczą usługi także na odległość. Ogólnie to sprawdź Reprotechnika - drukowanie wrocław, bo to najprawdopodobniej lider na rynku wysokiej jakości wydruków w przeróżnych formatach :)
PMEmail Poster
malylis
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Nr użytkownika: 7.153

To wszystko zależy od tego co chciałbyś zareklamować. Można, np. tak jak ja, zakładać konta na forum i reklamować stronę o pożyczkach - https://zzcash.net/pl/ to ŻADEN scam, serio działa. Nie jest zawirusowana, można sprawdzić najlepsze oferty. polecam :)
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll