Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Co Na Okna Zamiast Firanek ?
liam
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.089
Grupa: Użytkownicy

W czerwcu byłam na szkoleniu z RODO w ładnym biurowcu w Warszawie. Szkolenie było tak ciekawe, że z nudów już nie wiedziałam co robić. W końcu skupiłam swoją uwagę na oknach. Nie posiadały one żadnych firanek, czy żaluzji, a mimo to nie przepuszczały ostrych promieni słonecznych, a jedynie równomiernie rozproszone światło. Pomyślałam że to musi być jakieś nowatorskie rozwiązanie. Jakieś specjalne szyby. Nie dawało mi to spokoju, a na koniec zajęć poszukałam kogoś z obsługi budynku. Okazało się, że to nie specjalne szyby, ale naklejona na nie specjalna folia. Taka sama jaką używa się w branży reklamowej przy podświetlanych panelach reklamowych by były one równomiernie oświetlone. Taka folia rozpraszająca powoduje że światło jest równomierne na całej oklejonej powierzchni. Wzrasta poziom oświetlenia, ale nie jest ono ukierunkowane. Dzięki temu słońce, gdy świeci przez szybę oklejoną taką folią nie razi. Dystrybutorem takiej nowatorskiej folii jest Fabryka Reklamy z Łodzi - fabrykareklamy.pro .
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll