Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ważne Pytanie
pocekp
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.976

Witam, swoje pytania kieruje do tych którzy znają się już trochę na magii i mogliby mi pomóc w jakiś sposób.
Znalazłem kiedyś zaklęcia dokładniej PROSZKI (które poniżej podam) ale jeszcze nigdy ich nie próbowałem robić. Chciałbym aby ktoś kto już ich używał, odpisał mi czy w jakiś sposób działają/pomagają? Jeżeli ktoś również zna jakieś sprawdzone zaklęcia bądź proszki (z dziedziny finansów) prosiłbym o podanie ich w tym temacie. Jestem w dużym przysłowiowym "dołku" jeżeli chodzi o pieniądze i tego typu sprawy, dlatego każda pomoc jeżeli chodzi o tą dziedzinę, byłaby mile widziana. Poniżej zamieszczam 2 proszki i czekam na odpowiedzi.

>>> Proszek na Szybkie Szczęście:

Składniki:
Olejek z Golterii rozesłanej (Gaultheria procumbens)
Patchouli
Cynamon
---------------------
>>> Proszek Gracza:

Składniki:
1 garść sproszkowanego drzewa sandałowego
1 garść płatków goździków (suszone i sproszkowane)
1 garść sproszkowanego cynamonu
1/2 łyżeczki olejki olibanum (z rośliny Boswelia Cartera)
1/2 łyżeczki olejki mirrowego
4 garści miałkiej mąki ryżowej

P.S
nie wiedziałem gdzie zamieścić to zapytanie dlatego dodałem w temacie WICCA

Edytowany przez pocekp Feb 26 2010, 06:18 PM
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Proszki możesz użyć na kilka sposobów, zależy jakiego typu masz ołtarz lub jakiego rodzaju zastosowanie (to czy ma to być statyczne, czyli zw. z ołtarzem, czy też ruchome, jako noszone z sobą - np. do stworzenia kręgu)

Ok - do rzeczy:
1\ na ołtarzu możesz wziąć proszek w garść, na suchą dłoń i po rozpoczęciu czaru z świecą, dmuchnąć wyobrażając sobie że cząsteczki z chmury proszku zaczynają przybierać jakiś kształt / odzienie myślokształtu

2\ możesz dmuchnąć je w ognisko rozpalone pośrodku kręgu, jednocześnie skupiasz się na obrazie skutku czaru, to także jest odzienie myślokształtu (cząsteczki porywa wiatr i wraz z wiatrem niosą się aby przynieść oczekiwany skutek)

3\ używasz do usypania kręgu ochronnego - czyli powiedzmy świeca na szczęście, po dokonaniu czaru zamykasz krąg i pilnujesz by świeca płonęła (proszek stanowi wzmocnioną barierę) uwaga: ryt czaru powinien zostać wykonany przed zablokowaniem kręgu

4\odpalasz w kadzielnicy (dym jako kolejna odmiana odzienia myślokształtu)

5\posypujesz obiekt będący przedmiotem czaru np. ochronne, na pomyślność itp, można z otwartej dłoni (byle przed wzięciem garści wytrzeć do sucha dłoń aby nie było dowcipu z spoconymi dłońmi ;))

Posypywać najlepiej jest przedmioty, miejsca - zależnie od składu chemicznego proszku, odradzam dmuchanie proszkiem na istoty żywe jeśli proszek ma jakieś drażniące składniki (skóra oczy itp może być nieciekawie...) - ważne by zachować ostrożność przy kontakcie z skórą i pierw dokonać testu aby nie ryzykować nieoczekiwanych reakcji alergicznych !
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 2.014

czesc
ja tez kiedys byłem w dole fnansowym i mi pomogły:
1. czary ze swieca- magia swiec, czyli palenie swiecy koloru pomaranczowego we wtorek po pełni (dokładnie nie pamietam w który to wtorek- bo terminy podawała taka gruba wróżka na itv podczas wykładów z magii - to zalezy od astrologii, ale mysle ze to znajdziesz w necie), na swiecy trzeba wyryć odpowiedni tekst kawałkiem drutu, swieca ma dopalic sie do konca, a ogarek trzeba uziemić, czyli zakopać w ziemi - zgodnie z przysłowiem :"panu bogu świeczke a diabłu ogarek- kiedys uznawano ze piekło jest pod ziemią
2. zaklęcie innej wrózki - połaczenie magii kościoła katolickiego z innymi wierzeniami- to zaklęcie zaczynało się od: " czukurej, czukurej...(...) hosanna, hosanna...(...)", ale dokładnej tresci zaklęcia nie pamiętam, może tez znajdziesz w necie...
3. magia spontaniczna- czyli czarowanie swojego konta bankowego przy "specyficznym" stanie umysłu, który kiedys miałem i czasem miewam - zgodnie z wierzeniami europejskimi- starożytnej grecji.

A teraz po tych wszystkich zabiegach powodzi mi sie finansowo całkiem nieźle- stać mnie na każdy moj kaprys :-))) jestem z tego bardzo zadowolony!

A jak bedziesz chciał jakies szczególy to mogę sięgnąć do mojej księgi cieni i odświeżyć pamięć.

pozdro i powodzenia w finansach
PMEmail PosterUsers Website
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

Witam, swoje pytania kieruje do tych którzy znają się już trochę na magii i mogliby mi pomóc w jakiś sposób.
Znalazłem kiedyś zaklęcia dokładniej PROSZKI (które poniżej podam) ale jeszcze nigdy ich nie próbowałem robić. Chciałbym aby ktoś kto już ich używał, odpisał mi czy w jakiś sposób działają/pomagają? Jeżeli ktoś również zna jakieś sprawdzone zaklęcia bądź proszki (z dziedziny finansów) prosiłbym o podanie ich w tym temacie. Jestem w dużym przysłowiowym "dołku" jeżeli chodzi o pieniądze i tego typu sprawy, dlatego każda pomoc jeżeli chodzi o tą dziedzinę, byłaby mile widziana. Poniżej zamieszczam 2 proszki i czekam na odpowiedzi.

>>> Proszek na Szybkie Szczęście:

Składniki:
Olejek z Golterii rozesłanej (Gaultheria procumbens)
Patchouli
Cynamon
---------------------
>>> Proszek Gracza:

Składniki:
1 garść sproszkowanego drzewa sandałowego
1 garść płatków goździków (suszone i sproszkowane)
1 garść sproszkowanego cynamonu
1/2 łyżeczki olejki olibanum (z rośliny Boswelia Cartera)
1/2 łyżeczki olejki mirrowego
4 garści miałkiej mąki ryżowej

P.S
nie wiedziałem gdzie zamieścić to zapytanie dlatego dodałem w temacie WICCA

Te proszki nie mają żadnego magicznego działania.
jesli ktos uzywa proszków, zaklęc itp. pierdół do wzbogacenia sie, to mu raczej nie wyjdzie ( chyba że jest naciągaczem i oszukuje ludzi ze pomaga im poprzez amgię - np. robi tak 98% wróżek) :czarodziej:

proszki które opisałeś mają jedynie wpływ na twoją psychikę, działają autosugestywnie ( tzn. wierzysz w ich działanie i przez to podswiadomie robisz wszyteko żeby to udowodnić).

najleprzym lekarstwem na przypływ pieniędzy jest PRACA. :czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
pocekp
Quote Post
Wstepujacy
*

Dziekuję wszystkim za odpowiedzi, są szczegółowe wiec bardzo mi pomogą. Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu :)
PMEmail Poster
pocekp
Quote Post
Wstepujacy
*

Lewis_Hamilton << napisałem do Ciebie na pocztę, w miarę możliwości odpisz ;)
PMEmail Poster
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Nr użytkownika: 2.014

QUOTE (pocekp @ Feb 28 2010, 09:42 AM)
Lewis_Hamilton << napisałem do Ciebie na pocztę, w miarę możliwości odpisz ;)

sorrki ale na razie nie mam czasu się tym zajmować, poszukaj w necie, albo użyj tych swoich proszków, ja używałem tych wszystkich sposobów równocześnie.
pozdro
PMEmail PosterUsers Website
pocekp
Quote Post
Wstepujacy
*

Mrooczek262 pytanie do Ciebie bo jestes tutaj najbardziej oczytany i masz rozległą wiedzę ;) ...
Czy znasz któryś z wymienionych sposobów przez Lewis_Hamilton? Bo żadnego nie znalazłem nic o tym w internecie szczególnie o SPOSOBIE NR. 2
Jeżeli możesz mi pomóc to napisz, lepiej mieć sprawdzony sposób niż PRZERABIANY z internetu... :) dzieki za pomoc Hamilton.
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

2. zaklęcie innej wrózki - połaczenie magii kościoła katolickiego z innymi wierzeniami- to zaklęcie zaczynało się od: " czukurej, czukurej...(...) hosanna, hosanna...(...)", ale dokładnej tresci zaklęcia nie pamiętam, może tez znajdziesz w necie...

Nie ma znaczenie co powiesz. Zaklęcie jest po to, żeby poruszyć mózg i podświadomość do pracy :czarodziej:
Xioronir
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 2.639

QUOTE (Meeron @ Mar 2 2010, 06:49 PM)

Nie ma znaczenie co powiesz. Zaklęcie jest po to, żeby poruszyć mózg i podświadomość do pracy :czarodziej:

Taaa... To się zgadza. Można również ją programować, ale sądzę, że zaklęcia to na chwilowe zachcianki :D
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Taaa... To się zgadza. Można również ją programować, ale sądzę, że zaklęcia to na chwilowe zachcianki

Tylko czekac kiedy pojawi sie ktoś z zapytaniem o zkalęcie na wyczarowanie ciastek :czarodziej:
Azar
Quote Post
Unregistered

Najlepiej zrób ten proszek, wciągnij nosem i walnij łbem w ścianę :D
Xioronir
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (Azar @ Mar 19 2010, 04:36 PM)
Najlepiej zrób ten proszek, wciągnij nosem i walnij łbem w ścianę :D

Nawet o tym nie mów! Na serio, czy na wolne żarty... Nie wyobrażam sobie, co by się stało. <_<
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Nawet najpotężniejszy proszek i tak zawsze był, jest i będzie niczym dla osoby która nie ma pojęcia do czego on służy i jak się nim posługiwać.

Wprawna osoba zaś zdoła zrobić potężny proszek nawet z kupki błota wykorzystując całą posiadaną przez siebie wiedzę...

Potęga tkwi w prostocie...
pocekp
Quote Post
Wstepujacy
*

Xioronir wysłałem do Ciebie emaila tak jak chciałeś ;) liczę na odpowiedź.
Mrooczek mam do Ciebie prywatną sprawę wyślę wszystko na email.
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Nawet najpotężniejszy proszek i tak zawsze był, jest i będzie niczym dla osoby która nie ma pojęcia do czego on służy i jak się nim posługiwać.

A α-metylofenyloetyloamina? Nie trzeba tu speca żeby wiedzieć do czego to słóży :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Meeron @ Mar 21 2010, 12:39 AM)

A α-metylofenyloetyloamina? Nie trzeba tu speca żeby wiedzieć do czego to słóży :czarodziej:

Od zrobienia sobie dużej krzywdy oraz szybkiego przejścia na definitywny koniec kariery w magi... Za cudzą przyzwoitkę robić nie mam zamiaru ale mówiąc szczerze - życzę powodzenia jak po tym zechcesz skupienie spróbować zrobić...

Magiczne proszki to nie pigułki do ćpania, nawet jakbyś żłopał dzień w dzień rośliny szamańskie to i tak szamanem nie zostaniesz, nie tędy droga :P

Bawiąc się chemią rozbroisz się i uniezdatnisz do czegokolwiek (na sam wstęp wad: brak możliwości przejścia na fazę wyciszenia i ktoś może ci zrobić smażenie albo inny myk oparty o brak możliwości uspokojenia się ci odwalić - kwestia kilku ruchów i już masz szach i mat zanim z chemicznego ciągu wogóle zdążysz się wydobyć - na tym polega dowcip z tymi co ćpają pod przykrywką szukania magii) - sztuka polega na tym by to co samo co prostaki uzyskują chemią uzyskać bez chemi ;] (inne stany świadomości indukowane samą wolą maga ;> bez wspomagajek bo droga na skróty jest prosta: psychiatryk, cmentarz albo inne "wypadki przy pracy po spożyciu") :P

Swoją drogą, do zastosowań specjalnych wojsko już dawno ma inne, o niebo mocniejsze i bezpieczniejsze zabawki chemiczne niż ten antyczny związek :]
Meeron
Quote Post
*

Bawiąc się chemią rozbroisz się i uniezdatnisz do czegokolwiek (na sam wstęp wad: brak możliwości przejścia na fazę wyciszenia i ktoś może ci zrobić smażenie albo inny myk oparty o brak możliwości uspokojenia się ci odwalić - kwestia kilku ruchów i już masz szach i mat zanim z chemicznego ciągu wogóle zdążysz się wydobyć - na tym polega dowcip z tymi co ćpają pod przykrywką szukania magii) - sztuka polega na tym by to co samo co prostaki uzyskują chemią uzyskać bez chemi ;] (inne stany świadomości indukowane samą wolą maga ;> bez wspomagajek bo droga na skróty jest prosta: psychiatryk, cmentarz albo inne "wypadki przy pracy po spożyciu")

Kluczem do wszystkiego jest nasz muzg. Jeśli człowiek nauczy sie kozystać z tego co ma, to nie będzie potrzebował żadnych uzywek, proszków itp. Wystarczy rozszeżyć swój punkt widzenia i zacząc pracować nad samym soba. Zaklęcia, proszki, narkotyki czy alkohol, to nie pomoże dojśc nikomu do czegoś wielkiego ( no chyba ze jest dilerem, lub producentem, ale to inna sprawa, ponieważ oni krócej żyją :czarodziej: ).
Grunt to zrozumienie samego siebie B)
Xioronir
Quote Post
Osoba która juz cos wie

No dobrze. Planuję rozpocząć poznawanie siebie, ale jak? Od czego zacząć? Wiem, że jest to ciężka praca. Choć nie mam pojęcia jak się zabrać. Może Ty podpowiesz, drogi Meeronie?
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

No dobrze. Planuję rozpocząć poznawanie siebie, ale jak? Od czego zacząć? Wiem, że jest to ciężka praca. Choć nie mam pojęcia jak się zabrać. Może Ty podpowiesz, drogi Meeronie?

Jest kilka rzeczy od których warto zacząć:

1. Nauka - pochłaniać wiedze w ilościach w jakich jesteśmy w stanie.

2. Należy poznać własne słabości, a następnie starać się nad nimi zapanować.

3. Zawsze optymistycznie podchodzic do zycoa ( "szklanka jest zawsze w połowie pełna, a nie pusta" ).

4. Warto ujażmić swoje emocje, w sposób który pomoże nam w miarę potrzeby nad nimi zapanować.

To jest moja koncepcja, oczywiscie każdy moze miec inna;)
Xioronir
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (Meeron @ Mar 21 2010, 09:09 PM)

Jest kilka rzeczy od których warto zacząć:

1. Nauka - pochłaniać wiedze w ilościach w jakich jesteśmy w stanie.

2. Należy poznać własne słabości, a następnie starać się nad nimi zapanować.

3. Zawsze optymistycznie podchodzic do zycoa ( "szklanka jest zawsze w połowie pełna, a nie pusta" ).

4. Warto ujażmić swoje emocje, w sposób który pomoże nam w miarę potrzeby nad nimi zapanować.

To jest moja koncepcja, oczywiscie każdy moze miec inna;)

1. Mówisz o szkole? Biologia, chemia, fizyka itd.?
Nie martw się, byłem bardzo dobrym uczniem.

3. No nie mam takich darów. Często myślę o samobójstwie. Tak byłoby najlepiej.

4 i 2. Emocje, panowanie = medytacja, oraz relaks. Powinniśmy jak najwięcej tego robić.

Chciałbym też przeczytać inne koncepcje. Dziękuję, Meeron.

Pozdrawiam.
PMEmail Poster
pocekp
Quote Post
Wstepujacy
*

Xioronir pisałem do ciebie na pocztę, tak jak chciałes wyslalem ci moj numer gg. Odpiszesz mi? :)
PMEmail Poster
Xioronir
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (pocekp @ Mar 22 2010, 08:29 PM)
Xioronir pisałem do ciebie na pocztę, tak jak chciałes wyslalem ci moj numer gg. Odpiszesz mi? :)

Tak, świetnie.. Tylko jest pewien problem. Zablokowali tą pocztę, bo nie właziłem 60 dni.

Trochę mi głupio pocek, że tak przedłużam. Może napisz mi wiadomość na mrooczlandii?
PMEmail Poster
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll