Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) 1 [2]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wspolne wyprawy, czy nie warto sie osobiscie czasami spot
Minio
Quote Post
Unregistered

na kazdy kajak sa przyznane dwa kapoki , spokojnie to nie jest tak strasznie a jesli chodzi o piwko w kajaczu jest dozwolone moim zdaniem.

teraz o sprawy organizacyjne to proponuje wybrac jeszcze dwie osoby ktore pomoga w organizacji to znaczy zrobic liste zebrac kase to znaczy zaliczke czy tam wpisowe zalezy jak kto to nazeie.

prosze szefstwo forum o wskazanie odpowiedzalnych osonb

Hagall
Quote Post
Unregistered

Chetnie dołącze do listy biorących udziął w spotkaniu 1-3 maj również mi pasuje
Nefthis
Quote Post
Unregistered

dobra ludzie, czarodziejki, czarownice, wiedźmy, magowie, wampiry i inne istoty, pasowałoby coś z tym ruszyć bo do maja jest nie daleko, a w koncu dojdzie do tego że się obudzimy jak już będzie za późno i w koncu do niczego nie dojdzie. Proponuje omowić tutaj dokladnie co i jak oraz zamieścić reklamę na stronie głównej. Co robimy dokładnie? Proponuję w związku z przesileniem rytuał napełniania mocą oraz wspólne posiedzenie i jeśli ktoś posiada gitarę i potrafi na niej grać to myślę że mógłby zabrać ją ze sobą w celu umilenia reszcie wieczoru <jest ktoś taki? >. Poza tym 1 maj to Beltaine i chyba wszyscy wiedzą z czym to się wiąże, więc jak ktoś ma osoby towarzyszące to myślę że mógł by je zabrać. Kto ma jeszcze jakieś pomysły, aby to wszystko dokładnie dograć? Tak żeby to nie było zwyczajne spotkanie. Co do zebrania kasy to ja proponuję tutaj szefostwo, żeby obyło sie bez oszustw, albo tego że się zjedziemy a tej osoby z kasą nie będzie i będzie lipa. Tylko pytanie, jak z jedzeniem będzie? Bo skoro już mamy robić to ogromne ognisko i kilka naokoło to pasowałoby jakiegoś zwierza upiec, ma ktoś możliwość załtwienia świniaka na ruszt lub coś innego? sprężajcie się ludziska bo czas nas goni.
Barboss
Quote Post
Unregistered

Proponuje zeby obylo sie bez alkoholu na kajakach, wedlug prawa wodnego, "picie alkoholu na obiektach plywajacych poruszajacych sie po wodach srodladowych jest niedozwolone", a tak z wlasnego podworka, juz po jednym piwie, czlowiek traci orientacje pod woda, na skutek cisnienia H2O i rozszerzenia naczyń krwionośnych.
Jesli chodzi o jedzonko, to dobrze byloby wziac ze soba jakis odpowednio duzy pleck, ktory pomiesci prowiant, ubrania i ekwipunek biwakowy. W Borach Tucholskich raczej nie powinniśmy wycinać drzew, poniewaz trzeba uszanowac powage tego terenu. Oczywiscie inaczej sprawa sie ma do lezacego samoistnie chrusku:)

Jesli chodzi o kleszcze, to coz...nie ma przed ni i ratunku...Osoby o slodkiej krwi powinny miec sie na bacznsci;) Moze utworzymy nowy ryt, siedzac wieczorem przy ognisku bedziemy sie iskac i wyrywac kleszcze :)

A co do sprzetu biwakowego...Majowe noce sa bardzo kaprysne, kazdy powinien zaopatrzyc sie w izolowana karimate, cieple skarpetki i wygodne ubranko(choc i tak polowa z nas bedzie pewnie spala bez niczego w poblizszych zaroslach;)

Zamiast maczety proponuje jednak siekierkr, noze taktyczne rowniez milo widziane;) Jak chcesz mroczku to moge wziac dla Ciebie saperke, pomoze ona w budwaniu dolow na kler;) /z checia rowniez Ci w tym pomoge/Jesli chodzi o zaminowywanie terenu, to serdecznie zapraszam do mnie na poligon:) na czołgówce mozna sie nieźle wyrzyc:D

A teraz na powaznie:
Minio, spotkanie bedzie mialo forme statyczna ( bedziemy siedziec w namitach nieopodal jeziora z dostepem do kajakow ), czy dynamiczna ( czyli splyw rzeka )? Bralem udziel w kilku splywach i wiem ze jest regulamin, okreslajacy tego typu wyprawy. Czy wynajmujemy jakas firme, zajmujaca sie splywami, czy moze sprzet plywajacy bedzie zalatwiony na lewo??:)
Pozdrawiam mam nadzieje ze spotkanie dojdzie do skutku, fajnie byloby sie spotkac i odprawic wspolnie jakis ryt przy ogniskach;)
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49
Grupa: Opiekunowie Forum

może znajdzie się ktoś w naszym gronie o zdolnościach vocalnych

Przed złożeniem mnie w ofierze chętnie udzielę swojego głosu ,który brzmi pomiędzy Tarją a Anją Orthodox :rolleyes: :lol:
:czarodziej:
PMEmail Poster
BloodHead
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 576
Grupa: Szwadrony Moderacyjne

nie chwaląc sie to ja brzdąkam i wyje ( nie tylko do księzyca ):P
PMEmail PosterAOL
angie
Quote Post
Unregistered

Czy mozna sie przylaczyc? Ja dla dobra innych nie spiewam, nie tancze i nie recytuje ale jesli to mozliwe chetnie zauczestnicze. Jesli oczywiscie obowiazki sluzbowe pozwola ( tego nie jestem w stanie przewidziec tak daleko do przodu. Taka robota. ). B)
Nefthis
Quote Post
Unregistered

to ja jestem jak najbardziej za :) ale jeśli ma to dojść do kutku wszystko proponuje wziąć się wreszcie za organizacje i reklame
Nefthis
Quote Post
Unregistered

każdy jest mile widziany
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll