Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Psychokineza
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.944

Chciałbym się dowiedzieć albo może i zapytać zależy jak to określicie :)
Np:. Uczymy się lewitacji i na początku medytuje nad czakrą podstawy albo czakry serca i po jakimś tam czasie zdobędę umiejętność lewitacji. A dochodząc do ćwiczeń to jak szukałem to wszystkie polegają w większości na wizualizacji. To w takim bądź razie to obojętnie jaką wizualizacje wymyślę by nauczyć się lewitacji. Tu najbardziej mi chodzi o wizualizacje.
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20
Grupa: Stali Użytkownicy

Nie zajmowałam się nigdy lewitacją, więc trudno mi tu wiele powiedzieć, ale myślę, że to oczywiste, że wizualizujemy cel czyli nie do końca byle co. Musisz przecież wprowadzić swój umysł w przekonanie, że osiągasz co sobie założyłeś.
PMEmail Poster
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Ponieważ były przedstawione różne metody osiągnięcia lewitacji min:. Za pomocą wizualizacja lustra, lasu, słońc krążących pod tobą i wokół ciebie. I w tym byle co wizualizować chodziło mi o to by wizualizować albo chociaż mieć taką, która będzie miała ten sam cel co podane po wyżyj wizualizacje. Czy będzie tak samo działać ?
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Pierw poćwicz zabawę z SHT.
Czyli kładziesz na środku pokoju i skupiasz się na antenie SHT, podpinasz najlepiej ES i nie dotykając SHT... spowoduj wzbudzenie detektora :]
Nie ma to jak pomiary bezwzględne, sprzętowe, niezależne od obserwatora :P

A jak zbudować ?
Bierz pierwszy lepszy ghost box lub jeszcze prostsze zabawki
http://letsmakerobots.com/node/18933 (SHT ogólnie mówiąc jest prawie tym samym).

( Czyli naukę lewitacji zacznij od włączania diody na przyrządu właśnie do ćwiczeń psychokinezy :P )
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

hmmm... Problemem jest to, że nie jestem dobry w tych rzeczach czyli zbudować coś. W szkole miałem problem z połączeniem najprostszych elementów na matrycy elektronicznej. Budowaliśmy pająka z świecącymi oczami. I tak mi się nie udało zbudować - zabrakło czasu <_<. Powiem sposób idealny. Znacie łatwiejszy ?
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll