Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(5) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wahadełko, co i jak
QaDo
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 857

Powiem wam tyle, że materiał na wahadełko dobiera się raczej indywidualnie.. np jesli trzęsie nam się ręka wymagamy cięższego wahadła by zminimalizowac drgania. No i ogolnie zależy od naszych zdolności w odczuwaniu radiostezyjnym, ale to mozna prosto sprawdzić pytajac o to wahadełko w sposób mentalny. Osoby z pona 70 obrotami to już coś potrafią :)

Mi na teście obrotowym wypada 240* (na 300* jest się osobą bardzo wyczuloną i wahadełko odpowie na wszystkie pytania, mi czasem mówi ze nie chce... )
PMEmail PosterIntegrity Messenger IMAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Jeśli trzęsie nam się ręka to równie dobrze może wskazywać to na znerwicowanie lub na to że się za dużo wypiło :D
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20

QUOTE (Czu-Lung @ Aug 27 2007, 09:55 PM)
Odpowiadanie wahadełka na pytania, trochę to śmieszne, oczywiście bez urazy, to tylko moje przemyślenia.

U mnie właśnie od kontaktu z tą formą wróżenia zaczęło się :) Spotkałam osobę, ktróra zadawała wahadełku pytania i może nie wszystkie, ale dość istotne dla mnie przepowiednie się sprawdziły wiele lat później. Jednak od tamtego spotkania moje zainteresowanie praktycznym zgłębianiem ezoteryki i wiedzy tajemnej rosło. Zaczęłam więcej o tym myśleć w tamtym czasie.
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Jakie wpływy energetyczne, nie wliczając w nie osoby trzymającej wahadło oraz osób postronnych jak i wpływu żył wodnych oraz negatywnej energii i samego wahadła, mogą wpływać na wahadło, w taki sposób, iż podaje ono błędne informacje?
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 20

Nefthis - Wymieniłaś chyba wszystkie czynniki. Ja osobiście nie spotkałam się z innymi powodami błędów i zgadzam się także z tym co pisze Czu-Lung.
Niektóre źródła podają jeszcze, żeby do takiej pracy się dobrze przygotować czyli być zdrowym, z dobrym samopoczuciem, przejść krótką dietę przed pracą z wahadełkiem i unikać w tym czasie wszelkich używek. Jednak z tego co widzę dużo też robi sam potencjał osoby używającej. Czyli jedni porzebują więcej rygoru innym może wystarczyć mniej zabezpieczeń przed zakłóceniami.
Zaleca się też usunięcie z otoczenia wahadełka metalowych przedmiotów i bizuterii na czas używania, a także koloru zielonego (nie wiem czy wlicza się w to rośliny) szczególnie tutaj wibrujacego i mogącego wpływać na odczyty. Poza tym jeśli ktoś drugi uczestniczy w tym to powinien zachować odpowiednie dystans. Jeśli dobrze pamiętam nawet 1m od radiestaty.
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Więc wydaje się że wszystkie czynniki które wymieniliście są spełnione...Macie jakieś inne pomysły? W mieszkaniu też wydaje się być wszystko ok, jest oczyszczone, ale mimo to czasami widzę "zawirowania energii", i mimo tego że z pozoru jest ok, to jednak jest coś nie w porządku z tym mieszkaniem. Wszystko co mi do tej pory przychodziło do głowy, zostało załatwione (wliczając w to obecność istot niechcianych). Powód przecież jakiś musi być...
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Hmm...a czy wysokość mojego potencjału energetycznego w stosunku do wahadła może na to w jakiś sposób wpływać? Nic innego już mi do głowy nie przychodzi, co mogłoby być nie tak...
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Wahadło w ogóle zachowuje się jakby było szalone... :(
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Z drugiej strony, gdyby to była kwestia osadzonego minerału to z różdżką też bym miała problemy, a nie mam bynajmniej żadnych...
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

QUOTE (Nefthis @ Sep 4 2007, 03:23 PM)
Hmm...a czy wysokość mojego potencjału energetycznego w stosunku do wahadła może na to w jakiś sposób wpływać? Nic innego już mi do głowy nie przychodzi, co mogłoby być nie tak...

Prawdopodobnie tak jest ,więc albo wychamuj [zminiejsz czułość,uszkodź wahadło], albo skończ z nim pracę.
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Jak mam zmniejszyć czułość?
QaDo
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Do zmniejszenia czułości można stosować a właściwie powinno się stosować po prostu cięższe wahadełko :)

Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

QUOTE (QaDo @ Sep 12 2007, 07:44 PM)
Do zmniejszenia czułości można stosować a właściwie powinno się stosować po prostu cięższe wahadełko :)

Weś jej tak nie pisz ,bo sobie krzywdę zrobi :buum: ;)
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Cięższych niż mam już raczej nie produkują... Kowadła sobie raczej nie uwieszę na łańcuchu :D
QaDo
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

:haha: :P

Mowicie... hehe wiec nie wiem, ja innego sposobu nie znam... no moze taka fajna tajna sztuczka z "wiszącą głową " ale boje sie zdradzac szczegółów bo trzeba.... no 3, 5, 7 poluźnić :D :czarodziej:
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No nawijaj o tej wiszącej głowie :D
QaDo
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Co Ty... zaraz by mnie tu ścigneli o rozprowadzanie jakiś diabelskich magii... wiesz cenzura (sic!) i te sprawy. Co najwyzej można na młodszym bracie po testować, wychodzi z tego cos a'la perpetum mobile tyle, że z czasem głowa odpada <_< choć efekt nie ziemski
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No a myślisz ze co ja robie?
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Jeśli to nie pomaga to nie wiem co bedzie odpowiednie...

Urlop od wahadełka jest odpowiedni i skupienie się nad czymś co nie sprawia problemów.

Co Ty... zaraz by mnie tu ścigneli o rozprowadzanie jakiś diabelskich magii... wiesz cenzura (sic!) i te sprawy.

A ja na to -Nie możliwe <_<
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

ale i tak lepsza mrooczlandia niż gadanie z trzynastoletnimi oszołomami

:woot:
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Urlop nie da rady. Jk. chono tu :czarodziej: i weź mi powiedz o co tobie chodzi z tym odwróceniem czegoś tam, bo jak na razie to mi najbardziej spasowało :D
Marika
Quote Post
Unregistered

Na wynik dzialania wahadelka ma bardzo duzy wplyw mysl uzywajacego. Tutaj nalezaloby zaznaczyc, ze juz chcecie z niego korzystać to w stanie transu, poza tym podczas kazdej proby przez nauke sprawdzenie dzialania roznego typu wrozek i wahadelek zawsze skutecznosc miescila sie w marginesie bledu wiec jestem ciakawy czy warto zajmować sie czymś co moze podawać zaklamane wyniki?
BlackLilith
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Marika @ Nov 29 2007, 04:31 PM)
Na wynik dzialania wahadelka ma bardzo duzy wplyw mysl uzywajacego. Tutaj nalezaloby zaznaczyc, ze juz chcecie z niego korzystać to w stanie transu, poza tym podczas kazdej proby przez nauke sprawdzenie dzialania roznego typu wrozek i wahadelek zawsze skutecznosc miescila sie w marginesie bledu wiec jestem ciakawy czy warto zajmować sie czymś co moze podawać zaklamane wyniki?

Podaj mi źródło kotku- skąd ty u djabła wytrzasłaś/eś ten "margines błędu", bo ja jestem bardzo ciekawa nazwiska "naukowca" który przeprowadził ów eksperyment. <_<
Marika
Quote Post
Unregistered

Jak juz niczego nie znajdziesz to poszukaj na wikipedii :)
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 998

QUOTE (Sari_Aris @ Sep 12 2007, 06:47 PM)
QUOTE (QaDo @ Sep 12 2007, 07:44 PM)

Weś jej tak nie pisz ,bo sobie krzywdę zrobi :buum: ;)

:haha:
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (5) 1 [2] 3 4 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll