Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(5) 1 2 [3] 4 5  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wahadełko, co i jak
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 998

QUOTE (BlackLilith @ Dec 1 2007, 11:25 AM)
QUOTE (Marika @ Nov 29 2007, 04:31 PM)
Na wynik dzialania wahadelka ma bardzo duzy wplyw mysl uzywajacego. Tutaj nalezaloby zaznaczyc, ze juz chcecie z niego korzystać to w stanie transu, poza tym podczas kazdej proby przez nauke sprawdzenie dzialania roznego typu wrozek i wahadelek zawsze skutecznosc miescila sie w marginesie bledu wiec jestem ciakawy czy warto zajmować sie czymś co moze podawać zaklamane wyniki?

Podaj mi źródło kotku- skąd ty u djabła wytrzasłaś/eś ten "margines błędu", bo ja jestem bardzo ciekawa nazwiska "naukowca" który przeprowadził ów eksperyment. <_<

Ta dzienina jest pseudonaukowa więc wiadomo, że nie ma tu żadnego naukowca. Pochwytliwie napisałaś.

A to dlategop, że dzieny naukowe maja wyniki które mozna zweryfikować tu jest to nie mozliwe.
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

korzystać to w stanie transu

nie jestb to konieczne, wystarczy sie wyciszyc.

czy warto zajmować sie czymś co moze podawać zaklamane wyniki?

jak sama je okłamujes albo raczej siebie samą to jest naturalne ze klamie, jak jest źle ustwione albo zachodza inne czynniki to nie dziwne ze ci nie wychodzi

A to dlategop, że dzieny naukowe maja wyniki które mozna zweryfikować tu jest to nie mozliwe.

to akurat można sprawdzic :)
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka

QUOTE (Nefthis @ Jan 2 2008, 06:24 AM)
[

to akurat można sprawdzic :)

Tak ale nie w sposób naukowy - metodologiczny. ;)
Róża
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 678

QUOTE (Marika @ Nov 29 2007, 04:31 PM)
Na wynik dzialania wahadelka ma bardzo duzy wplyw mysl uzywajacego. Tutaj nalezaloby zaznaczyc, ze juz chcecie z niego korzystać to w stanie transu, poza tym podczas kazdej proby przez nauke sprawdzenie dzialania roznego typu wrozek i wahadelek zawsze skutecznosc miescila sie w marginesie bledu wiec jestem ciakawy czy warto zajmować sie czymś co moze podawać zaklamane wyniki?

Zapewne nigdy nie korzystałaś z pomocy wahadełak. Naczytałaś sie jakis bredni czysto teoretycznch i je tu wypisujesz...

W stanie transu? :lol: Od kiedy pracuje z wahadełkiem nie było mi to potrzebne
PMEmail PosterAOL
sol
Quote Post
Unregistered

a ja wam powiem że nigdy nie używałam wahadełka :P hyhy jakoś mnie to nie ciągnie B)
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka

QUOTE (sol @ Jan 2 2008, 06:34 PM)
a ja wam powiem że nigdy nie używałam wahadełka :P hyhy jakoś mnie to nie ciągnie B)

To tak jak ja. Czyli ciągnie nas to samo, ta sama siła ?????

:haha: :haha: :haha:

Różyczka mówi że nie jest w transie ale te jej oczy to trans non stop. :haha: :haha:
sol
Quote Post
Unregistered

QUOTE (ABADDON @ Jan 2 2008, 07:33 PM)
a ja wam powiem że nigdy nie używałam wahadełka  :P  hyhy jakoś mnie to nie ciągnie  B)

Różyczka mówi że nie jest w transie ale te jej oczy to trans non stop. :haha: :haha:

:P hehe a co Ty taki dobry humorek masz B) hehe i dobrze przynajmniej wesoło :czarodziej:
Róża
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 678

a ja wam powiem że nigdy nie używałam wahadełka  :P  hyhy jakoś mnie to nie ciągnie  B)

Abadduś niech ja Cie dorwe dzisiaj w nocy... :haha: Nie będziesz sie śmiał- spodziewam sie raczej inne reakcji :rolleyes: :haha:
PMEmail PosterAOL
Niben
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.045

Abadduś niech ja Cie dorwe dzisiaj w nocy...  Nie będziesz sie śmiał- spodziewam sie raczej inne reakcji 

Ostro XD

No w sumie ja tez wachadełka nie używam, tez mnie jakoś nie ciągnie.Dobrze tez nie znam specyfiki jego działania, nigdy się w nią nie zagłebiałam
PM
janus
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 1.035

QUOTE (Niben @ Jan 2 2008, 09:31 PM)
Abadduś niech ja Cie dorwe dzisiaj w nocy...  Nie będziesz sie śmiał- spodziewam sie raczej inne reakcji 

Ostro XD

No w sumie ja tez wachadełka nie używam, tez mnie jakoś nie ciągnie.Dobrze tez nie znam specyfiki jego działania, nigdy się w nią nie zagłebiałam

nibuś ja też nie używam wachadełka :D
standrdowo
:kwiaty:
PMEmail PosterAOL
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka

QUOTE (Róża @ Jan 2 2008, 09:13 PM)

Abadduś niech ja Cie dorwe dzisiaj w nocy... :haha: Nie będziesz sie śmiał- spodziewam sie raczej inne reakcji :rolleyes: :haha:

Mówisz że będzie nam dobrze? :D

Zastanawiam się czy to jest twój awatar czy fotka :haha:

mam teraz grypę ale jak chcesz ostro nie ma sprawy. :czarodziej:

Wahadełko jest dla mnie troche za wolne i zbytnio obce elementy sie w to mieszają, zwykle sa tam gdzie nie powinni. ;)
QaDo
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 857

ok ja sie wtrące bo uzywałem wiem jak korzystać i jak działa. Żaden trans, trzeba być w pełni świadomym co chcemy wiedzieć o co pytamy czy czego szukamy - to raz, a dwa ze fakt można się wyciszyć delikatnie by nie zaprzątać główki zbędnymi myślami. Wahadełko działa ok, ale trzeba potarafić odpowiednio to interpretować nie myśleć o jego odpowiedzi gdyż wynik będzie fałszywy. Ale to też zalezy od obranej techniki

Podam głupi przykład na technice podstawowej :

JA /Wahadełko , Pytanie : Czy nowy rok będzie dla mnie udany ? / w prawo okrązenie tak, w lewo nie. | Tu myślimy nieświadomie, że będzie udany albo chcemy by było że tak i wahadełko kreci się wedle naszej woli. Proste

JA/ Wahadełko Pytanie: wykonaj obrót w prawo, wykonaj obrót w lewo

oj dużo by się rozpisywać, a to ogolnie bez sensu. Z doświadczenia powiem, że można niekiedy stosować :) Szczegolnie do pytania swego wyzszego JA/podświadomosc. (np Czy to/ .... dobrze na mnie wpływa ?)
PMEmail PosterIntegrity Messenger IMAOL
sol
Quote Post
Unregistered

QUOTE (QaDo @ Jan 3 2008, 02:32 PM)
ok ja sie wtrące bo uzywałem wiem jak korzystać i jak działa. Żaden trans, trzeba być w pełni świadomym co chcemy wiedzieć o co pytamy czy czego szukamy - to raz, a dwa ze fakt można się wyciszyć delikatnie by nie zaprzątać główki zbędnymi myślami. Wahadełko działa ok, ale trzeba potarafić odpowiednio to interpretować nie myśleć o jego odpowiedzi gdyż wynik będzie fałszywy. Ale to też zalezy od obranej techniki

JA /Wahadełko , Pytanie : Czy nowy rok będzie dla mnie udany ? / w prawo okrązenie tak, w lewo nie. | Tu myślimy nieświadomie, że będzie udany albo chcemy by było że tak i wahadełko kreci się wedle naszej woli. Proste

oj dużo by się rozpisywać, a to ogolnie bez sensu. Z doświadczenia powiem, że można niekiedy stosować :) Szczegolnie do pytania swego wyzszego JA/podświadomosc. (np Czy to/ .... dobrze na mnie wpływa ?)

hmm może sobie kiedyś zakupie wahadełko B) narazie nie widzę potrzeby :P
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka

QUOTE (QaDo @ Jan 3 2008, 02:32 PM)

Ja tam wolę metody zgodne z własna naturą - wahadełko więc odpada. Nie lubię skutków ubocznych dlatego też ludzie coraz częsciej wybierają żywność ekologiczą. Jeśli wiesz co chcę powiedzieć. Wahadełko sprawdziłem juz kiedyś i wystarczy chyba że ktoś lubi ciagle zadawać sobie później pytania czemu się dzieje to czy tamto albo co sie dzieje bo przestaje w pewnym momencie rozumieć reóżne zdarzenia. A jak sie komuś wydaje że "wahadełko" zdradzi wam swoje zamiary to się grubo mylicie.
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 1.079

Wahadełko nie zdradza zamiarów a psychika je zdradza a dokładniej zdradza je podświadomość :P dlatego jak ci wahadełko "powie" a to w to uwierzysz zamast uświadomić sobie że to TYLKO twoje OBECNE nastawienie i tylko obecna prawda czyli gówno prawda, to jasne że się potem dzieją rzeczy niechciane:P Tak samo jest ze wszystkimi środkami do "przepowiadania" przyszłości oraz odkrywania "prawd" o nas i o tym co jest . Jak ktoś zaczyna sobie zadawać pytania i nadużywać to przede wszystkim powinien wrócić do ezoterycznej podstawówki czyli "rozwój" a nie brać sie za wahadełka karty, runy i tym podobne:P

ja tam używałem i nie używam jako że uświadomiło mnie jedynie że czas nie istnieje i że jutro wynika z dzisiaj które zapoczątkowało wczoraj tak wiec moja przyszłosć leży w teraźniejszości wynikającej z przeszłości i jeśli zamiast posługiwać się durnym wahadełkiem o którym przeczytałem godzinę temu i zadawać durne pytania "czy zdam egzamin?"(teraz) wezmę książkę do ręki i przeczytam jeszcze raz materiał to zdam(jutro)!
Kalen
Quote Post
Unregistered

Używam wahadła ABRAKADABRA.
Wyszukuję ludzi na mapie mej okolicy.
Wypowiadam zaklęcie Macham nad mapą supiając zamykam swe oczy. Czuję że muszę opuścić i jakoś to wychodzi. Nie umiem powiedzieć dokładnie.
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Większość praktyk dotyczących wróżenia są jedynie wydobywaniem informacji z naszej podświadomości...

Dlatego równie często się zgadzają z realiami jak i nie. (rachunek prawdopodobieństwa xD)

A odczyt wahadełka dodatkowo bywa czasem w istotny sposób spowodowany mimowolnymi skurczami mięśni ^^
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Co do Ciebie Kalina... nie tłumacz, UDOWODNIJ! :D

Weź mapę województwa łódzkiego i powiedz w jakim mieście mieszkam ^^
Jeżeli zgodzisz się na taki eksperyment (w co watpie, bo bys sie skompromitowal) to uzgodnimy wszystkie zasady, tak by nie było mowy o oszustwie, ok? :-)

Kalen
Quote Post
Unregistered

Hehehe... Tylko muszę najpierw znaleźć czas i dokładną mapę województwa łódzkiego.
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Czyżby wymówka?
Więc szukaj szybko ^^
A jak nie znajdziesz, zrobimy to nieco inaczej ;]

Weźmiemy na kartce wypiszemy miejscowości z województwa łódzkiego, a Ty wahadełkiem wskażesz, w którym mieszkam... ^^
dorothea1989
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 1.993

dopiero sie chłopak przez ciebie nerwicy nabawi jak sie okaze , że mu nie wyjdzie . Zblokuje sie i to ty będziesz odpowiedzialny za to:P
PMEmail PosterAOL
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Myślisz, że mi to przeszkadza? :-)
Jeżeli on coś zakłada to niech też udowodni. :-D

Gdybym powiedział, że rzucam kulami ognia, czy nie chcielibyście na to dowodu?
Tak samo ja chcę dowodu na to.

A takie doświadczenie naukowe jest świetnym sprawdzeniem umiejętności i prawdziwości twierdzenia. ^^

Można by to na większą skale zrobić... tak by sprawdzić stopień prawdopodobieństwa... ^^

Ale o tym pomyślimy, dopiero gdy zgodzi się na ten mały eksperyment i uda mu się trafić moją miejscowość :-)
dorothea1989
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

heh ja mam wrazenie że to całe oświadczenie z miejscowością to troche jak zagadnienie tego pomarańczowego diabełja które było poruszane na forum. Ja tam bym nie chciała być namierzana zbyt wielu osobom podpadłam:P
PMEmail PosterAOL
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Jeżeli mam być szczery... to jego szanse są naprawdę znikome.
W łódzkim mamy ok 5100 różnych miejscowości :P

Prawdopodobieństwo

1:5100

Oczywiście jesli nie odnajdzie mapy (co jest dosyć nieprawdopodobne) to zrobimy wypis tylko 100 różnych miejscowości, z których skorzysta ^^
Oczywiście wówczas jego szanse wzrosną :D
Będzie miał 1% trafienia w moją miejscowość.

NIKT NIE MOŻE MNIE NAMIERZYĆ ŚRODKAMI "MAGICZNYMI" BO TO BZDURA ^^
dorothea1989
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

oczywiście że bzdura, z całym szacunkiem dla adminów i ogólnie forum ale wiele zagadnień poruszanych przez nowicjuszów takich jak ja jest dość bzdurne.
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll