Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(4) 1 2 [3] 4  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sigile, runiczne,alfabetyczne,obrazkowe,umysłowe
Alsigard
Quote Post
Unregistered

Czyli w rezultacie, od cholery pracy by wykryć... i zakładając, że model energetyczny jest prawidłowy jest podobnie, nie można wykryć lub zajmuje to wiele czasu...

Siberiann
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2.151
Grupa: Użytkownicy

Witam na forum i przy okazji przepraszam że odświeżam ten temat ale mam pytanie związane z sigilami. Kiedyś robiłem sigila (nie wypalił i mam nadzieje że nie jest to niewypał który kiedyś tam wybuchnie :P) i nie wiem czy dobrze itd. Otóż czytałem trochę o tym i gdzieniegdzie piszą żeby życzenie zapisywać w czasie jakby się to stało w tej chwili czyli np. chce dostać ps3 na urodziny to pisze "Dostałem ps3 na urodziny" a inni piszą żeby pisać "Moją wolą jest abym dostał ps3 na urodziny" - oczywiście to tylko przykład :P - no i właśnie nie wiem które jest skuteczniejsze (chyba że obydwa są skuteczne albo nieskuteczne). W ogóle te sigile zadziałały komuś? Macie jakąś specjalną godzinę i dzień żeby je robić (nie wiem, pełnia i 12 albo 1 w nocy)? Tak chce się po prostu dowiedzieć bo bardzo interesujące to jest :).

Tak patrzę po datach i mam nadzieje że ktoś zagląda tutaj na forum. ;)
PMEmail Poster
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813

Ja całkiem niedawno wyczytałam gdzieś całkiem ciekawą metodę wchłaniania sigili :P
Ta metoda sprawdza się zwłaszcza, gdy mamy naprawdę dużo sigili do wchłonięcia.
Chodzi o to, żeby przed "wciągnięciem" sigili do podświadomości - gdzie najlepszym sposobem w tym momencie będzie orgazm przez masturbacje- znaleźć się w stanie nie trzeźwym ;)
Należy porozwieszać sigile na lusterku wprost przed nami w ciemnym pokoju przy świecach - najlepiej w nocy, wprowadzić się w stan nietrzeźwy - no i po prostu w chłonąć : )

Prawdopodobnie ten sposób bardzo dobrze działa :rolleyes:
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Jest jeszcze prostszy sposób - wybicie zapadki przeciążeniowej (czyt: nie śpimy powiedzmy 1-2 dni i mamy darmowy stan przeciążenia - stan w którym org działa w trybie awaryjnym zbliżonym do hipnozy i transu - coś w rodzaju zmiękczony umysł podatny na sugestie i autohipnozę).
Wtedy praca nad podświadomością (od odpalenia screenreader'a i poczestowanie t2v /syntezator głosu do czytania tekstu/ np. knoppixowego Adrianna by to co mamy zakuć leciało czytane z kompa, po wróżenie itp prace) staje się czystą zabawą.
Zero chemi zero przegięć, kwestia... dużej ilości kawy ;]
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

a po tych 2ch nie przespanych dniach wpatrywanie sie w sigila? nie wiem czy bym tak ze wytrzymala, ale skoro ma byc skuteczne to musze wypróbować

nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz w związku z sigilami,
jak robie je po angielsku to beda dzialac ? (nie lubie ukladac sigili w jezyku ojczystym bo polfonty sie mylą a życzenie jest zazwyczaj dłuższe i skomplikowane )

Edytowany przez Kelen Havi Dec 8 2010, 06:56 PM
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260

A rob sobie je i po chinsku jesli wladasz tym jezykiem!!! Sigil ma dzialac jedynie na Twoja podswiadomosc i to Tobie ma sie kojarzyc Utworzony "znak graficzny" nikomu innemu!
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

Kelen.......

Jak juz pisała Angelika, sigile sa jedynie jedną z metod ułatwiająca ppobudzenie szarych komórek do myślenia

:czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Kelen Havi @ Dec 8 2010, 05:56 PM)
a po tych 2ch nie przespanych dniach wpatrywanie sie w sigila? nie wiem czy bym tak ze wytrzymala, ale skoro ma byc skuteczne to musze wypróbować

nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz w związku z sigilami,
jak robie je po angielsku to beda dzialac ? (nie lubie ukladac sigili w jezyku ojczystym bo polfonty sie mylą a życzenie jest zazwyczaj dłuższe i skomplikowane )

Szczerze ?
Tylko jeden jest właściwy do sygili
lingua universalis
(czyt: język w którym myślisz, jeśli myślisz po angielsku to angielski, jeśli po rosyjsku to rosyjski itp twój podstawowy język w którym myślisz)
to tzw. użytkowy sygil - rozpoznawalny i czytelny zawsze i wszędzie dla ciebie

możesz też użyć języka abstrakcyjnego, wtedy tworzysz zamknięty sygil (a raczej sygil działający jako symbol-klucz ponieważ został użyty na bazie języka który dla ciebie kojarzył się z tajemniczością i magią)
wtedy sygil będzie działał raczej jako fetysz

Życzenie ma być proste i zrozumiałe
potęga prostoty
im coś dłuższe i skomplikowane tym mniej skuteczne
zawężanie ogranicza pole manewru
rodzaj ograniczenia formy spowalnia i osłabia magię w przelewaniu doń treści.

Zaś z przeciążeniówką jest plus taki że słabnie granica między świadomością a podświadomością i powiedzmy dwudniowe pisanie tego sygila dałoby mu niesłychaną moc ale jednocześnie... ociera się to o psychochirurgię ;]
niemniej skuteczne.
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

hmm ja oczywiscie mysle po polsku, po angielsku zdarzało się rzadko ale znam ten jezyk w miare i czesto go używam
zrobilam kiedys ze 2 angielskie sigile i nawet dobrze sie sprawowały..

ostatnio wpadlam na pomysl zeby zrobic sigil z japonskimi literami, ale nie wiem czy to dobry pomysl skoro nie uzywam tego jezyka
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Niet!!!
To nie jest dobry pomysl!!!
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Niet!!!

Germanizacja nadal postepuje?? :czarodziej:
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Meeron @ Dec 11 2010, 09:21 PM)
Niet!!!

Germanizacja nadal postepuje?? :czarodziej:

Meeron to raczej rusyfikacja ;)
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Mój błąd :czarodziej:

dawno nie szprechałem, a ruskiego prawie zapomniałem ;)

Niebawem mam zamiar odświeżyć sobie znajomość rosyjskiego poniewaz wybieram się na syberię :czarodziej:

Musze ejszcze odświeżyć swoją "czerwoja ksiażeczkę"

:czarodziej:

Bywajcie Obywatele Towarzysze :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Jakie tam tawariszcze ?
My sem jeno Okultni Agenci Magicznego Układu ]:->
co prawda jeszcze nie założyliśmy Loży Rebeliantów
ani nie pomalowaliśmy ścian naszego bunkra na wypadek 666 wojny światowej
ale jakoś pracujemy nad wznowieniem Ogólnoświatowej Rebelii Młodych Gniewnych i Okultnych ]:->
chociaż... można by na pasterkę się przejść w OP-1 z dozymetrami i sprzętem z ASG w ramach szopki (zamiast trzech króli powiedzmy trzech Złych i zimowa terenowa symulacja (pełny osprzęt i gra na max by nieświadomi cywile po AT zaczęli masowo dzwonić - stary dziki aktorski PB z użyciem czerwonych kulek do ASG :D) operacji odbicia więźniów eskortowanych przez fanatyków religijnych) ]:->

ale wracajmy do kwestii sygili zanim dokończymy reanimację Układu Warszawskiego (chociaż kwestia używania symboli magicznych przez polityków i ustroje rządów jest też poniekąd ciekawa ale... cenzura nie śpi w tym kraju) ;]

Kelen Havi - sygile można robić na dwie metody:
język natywny (ten w którym najwięcej myślisz, język w którym śnisz itp rdzeniowy)
język abstrakcyjny (czyli układy graficzne liter, lub zaszyfrowane słowa itp)

Natywny jest prostszy i skuteczniejszy (motto naszych działań)
można go w końcu znacznikami w UV zrobić

a abstrakcyjny stanowi raczej fetysz i większe od skomplikowania znaków ma w nim znaczenie siły wiary w sigil (im więcej pracy włożysz w abstrakcję tym większa będzie miała ona moc emocjonalną, stąd też robi się je własnoręcznie)
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Niet!!!

Germanizacja nadal postepuje?? 

No baaaaa ;) Tyle, ze Scheise mi sie juz znudzilo ;)
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Lepiej nie naduzywać niemieckich słów :czarodziej:

Ostatnimi czasy zauwazyłem że coraz bardziej rozrastaja sie niemieckie ruchy nacjonalistyczne...Wszyscy chyba wiemy do czego doprowadziło to 65 lat temu...

Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

:haha:

No, wiec wlasnie dlatego bylo "niet"

Ostatnimi czasy zauwazyłem że coraz bardziej rozrastaja sie niemieckie ruchy nacjonalistyczne...Wszyscy chyba wiemy do czego doprowadziło to 65 lat temu...

Meeron a czego Ty sie spodziewales po wnukach.... hmmmmm.....tych co byli te 65 lat temu?

PMEmail Poster
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

cholera..pracuje od wczoraj nad przeciążeniowka i normalnie juz wymiękłam wczoraj o 3 nad ranem na 2 -3 godziny zasnęłam, potem jednak ( co mnie zdziwilo!) caly dzien mialam udany i czulam sie bardzo dobrze. W ogole zmeczona nie bylam. Cos mi sie zdaje ze ciezko bedzie mi ten stan osiagnac, tak to juz jest jak sie nocne zycie prowadzi. Ale jak sobie wyobraze ze teraz znow mam wytrwac to mi niedobrze. Czytac ksiazki z mozgiem na najnizszych obrotach itd. i boje sie ze zasne tym razem nad ksiazka....
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Meeron @ Dec 14 2010, 04:10 PM)
Lepiej nie naduzywać niemieckich słów  :czarodziej:

65 lat temu przeprowadzono operację antyterrorystyczną (operacja "Kryształowa Noc") w odpowiedzi na syjonistyczny zamach terrorystyczny przeprowadzony przez pewnego wyznawcę kabały na urzędnika państwa niemieckiego (a reszta się już sama potoczyła, zresztą tamten okres czasu jest zbytnio przekłamany by miało sens się rozwodzić - w skrócie - po okresie nacjonalistycznego syjonizmu z okresu Wielkiego Krachu nastąpiła zapłata - tak więc nic się nie działo bez powodów - pogarda syjonistów została spłacona tym co sami swą pychą i butą wyhodowali, niemniej to syjoniści pierwsi ukuli termin "Rasa Panów" a niemieccy narodowi socjaliści dokonali tylko "odwrócenia do góry nogami" hierarchii ładu świata jaką sobie syjoniści wymarzyli - kamyczek do kamyczka, nastąpiła lawina i wsio, niemniej pewne sprawy nie zostały dokończone).

Cokolwiek nie mówić, na początku była to rozsądnie uzasadniona operacja antyterrorystyczna na wielką skalę która przemieniła się no cóż.... w żywioł który był otwarciem puszki Pandory (animozje pomiędzy mniejszościami narodowymi od Bandery po inne sprawy + snop iskier na proch owych animozji; snop iskier którym był zamach terrorystyczny dokonany przez syjonistę). Bo jakżeby przemilczać fakt że po zakończeniu wojny w poniemieckich obozach zagłady żydowskie ofiary same stawały sie katami (niczym S.Morel - nieświadomym polecam lekturę: http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Morel ) i katowały tam polaków i niemiecką ludność cywilną ? Jakżeby przemilczeć fakt pogromów antyniemieckich i innych zbrodni na cywilach niemieckich dokonanych z premedytacją przez obywateli "narodu naznaczonego" ? Ofiary stały się katami - czyż nie ???

Pewnych spraw nie wolno przemilczeć innaczej połowa prawdy zawsze może być stronniczym kłamstwem. Najlepiej zaś pewne sprawy pozostawić ciszy upływu czasu...

Ja zauważyłem zaś rosnącą falę skrajnego faszyzmu zwolenników doktryny rasy panów z wzgórza Synaj (walczących z cokolwiek by nie rzec dziwnymi bo kilkunastoletnimi "terrorystami"), co niemniej nie oznacza że w domowym zaciszu powinienem chomikować palety mołotowów, obrzucać błotem sasiada z naprzeciwko ani badać narodowości urzędnika bankowego który odmawia mi udzielenia kredytu ;]
Wystarczy się zastanowić nad jedną sprawą: czy naprawdę potrzeba nam nowego Sarajewa na każdym kroku ?

Zrozumienie przyszłości daje nadzieję na zrozumienie przyszłości, wszak wystarczy panować nad podręcznikami historiii i tym czym się sączy w młodzież by kreować przyszłość. A idą ciężkie czasy, monoteizmy nie zechcą upaść tak łatwo i bezboleśnie jakby sie wydawało...

Zapewne nie wiesz co to syjonizm bo w szkołach uczą tylko plitycznie poprawnego współczucia (doktrynalnie ukierunkowanego zgodnie z linią polityczną kraiku) a nie myślenia i panuje polityka milczenia wobec zbrodni ludobójstwa która trwa w strefie Gazie - ostrzał cywili z użyciem białego fosforu, rozstrzeliwanie dzieci, tak tak - pojedź i zobacz jak łebki w jarmułkach idąc ulicą zachowują się gorzej niż kibole atakując i demolując stoiska biednych Arabów i krzyczą przy tym syjonistyczne hasła o Narodzie Wybranym - pojedź i zobacz głodujące ulice i cykliczne bombardowania ich domów by naród wybrany mógł zaspokoić swój próżny nacjonalistyczny głód zachowując się GORZEJ niż przestępcze zaciągi pseudo-SS.

Może wtedy zrozumiesz że nie ma winnych innych niż ludzka głupota i historia musi się powtórzyć bo Baranek oblubienica Pana stała się Bestią, Babilonem i zwodzicielem narodów świata. Proste. (a teraz <beer> dla Ra Dy Ja i świat krzyżyków staje na głowie ]:->).

Niemniej jak mi ktoś z jarmułką na głowie wkracza na teren to z miejsca jest po lupą i nie odpuszczam zasadzie "gości nie umiejących się zachować ani uszanować domu gospodarza bezlitośnie wykopujemy za drzwi", jeśli umie sie zachować to ugoszczę, jeśli zacznie paskudzić to wykopię ;]

Bo w skrócie mówiąc - najwięcej kompleksów mają mieszańcy pół krwii izraelczycy a pół krwii obcokrajowcy - mieszańcy zakompleksieni swą nieczystą krwią i stąd też ziejący nienawiścią do całego świata - to oni (dwunarodowcy) a nie czystej krwii żydzi (którzy akurat w nosie mają syjonizm) są źródłem całego problemu, zresztą mieszańcy niezależnie od narodowości zawsze są głównym źródłem problemów międzykulturowych. Czysta krew zawsze zasługuje na szacunek, niezależnie od strony po której staje...

Od motłochu odróżnia nas życie zgodnie z własnym sumieniem, własną wolą i to właśnie jest najważniejsze - by żyć zgodnie z sobą samym a nie być hipokrytą. Żyć i dać żyć innym.

A jeśli ktoś zaczyna się bawić kabałą na mą niekorzyść... wtedy sefiroty pokazują swe kły stawając nawet przeciwko rabinowi kłamczuszkowi ;]

Rozumiem też że zaraz padnie słowo że nie wiem co to kabała, tarot itp. ale takie stwierdzenie byłoby pudłem, powiedzmy że osobiście jako kapłan księgi (niet, nie Tory i żadnej z tych które mogą komukolwiek przyjść na myśl) uważam że kabała prowadzi do wypaczeń a w rękach syjonistycznych rabinów stała się narzędziem szerzenia zła i nienawiści, swoje w tarocie i kabale odsłużyłem i wolę po tysiąckroć czyste, nieskażone ludzką pychą i ludzkimi wadami runy niż systemy zatęchłe zawiścią, wadami i ludzką pychą.

Kabała rodzi wady, kusi potężnymi i niebezpiecznymi pokusami i jest ograniczona, skaża słabe umysły a jej wyznawcy mają na rękach krew milionów, zaś runy zaś są czyste i wolne, dzikie i niewinne, niezależne od ludzi i całego tego "siódmego nieba wzajemnej nienawiści". ;]

Niemieckich słów...
J. polski w ponad 1/3 składa się z zapożyczeń obcojęzykowych od 'ewentualnie' po inne wtrącenia spójrz chociaż na 'bursztyn' (uroki wymiany handlowej i nowomowy na określenie nowych przedmiotów, wynalazków itp słowotwórstwo z zapożyczeniami obcojęzycznymi) :]

Ale powróćmy do sygili i meritum tematu...
Kelen - nieco prób a jak załapiesz wenę i podładujesz się odpowiednio to w końcu kiedyś uda ci się zaskoczyć na "X-mode" (parę dni bez snu z absolutnym brakiem stosowania żadnych "wspomagaczy" - po prostu świadomie wywołany trans owocujący "innym stanem świadomości" który pozwala pracować w czymś co można by nazwać Turbo / zwiększona wydajność umysłu z jednoczesnym opanowaniem zmęczenia).
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

i nie spalam z 4 dni pod rząd nie licząc już tych wpadek od 3-2 godziny mocnego snu bo już naprawdę się nie dało mdlałam i film mi się urywał ;D
ale co zaskakujące - po tym wszystkim naprawdę świetnie sie czuje, zadnego przeciążenia, zmeczenia.. no moze chwilowe. wiec nie widze zeby ta technika byla dobra dla mnie.. no chyba ze wlasnie o to w tym chodzi.
zastanawiam sie czy dobrze jest wchlaniac ok. 4 - 5 sigili za jednym razem?
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Meeron a czego Ty sie spodziewales po wnukach.... hmmmmm.....tych co byli te 65 lat temu?

Hmmm... To mieszanki genetyczne;) Kiedy Armia czerwona brneła przez rzesze, to zostawiała za soba dogasające zgliszcza i zgwałcone kobiety...Znalazłem kilka źródeł które wskazują że 70-80% dzieci urodzonych w rok po wojnie było owocem gwałtów żołnierzy Radzieckich na "aryjskich kobietach"... To zakrawa na ironię losu: hitlerowcy walczyli z (jak ich nazywali ) podludźmi, a na końcu sami zmieszali z nimi krew :czarodziej:
Meeron
Quote Post
*

i nie spalam z 4 dni pod rząd nie licząc już tych wpadek od 3-2 godziny mocnego snu bo już naprawdę się nie dało mdlałam i film mi się urywał ;D
ale co zaskakujące - po tym wszystkim naprawdę świetnie sie czuje, zadnego przeciążenia, zmeczenia.. no moze chwilowe. wiec nie widze zeby ta technika byla dobra dla mnie.. no chyba ze wlasnie o to w tym chodzi.
zastanawiam sie czy dobrze jest wchlaniac ok. 4 - 5 sigili za jednym razem?

Jak Ci sie mózg wyłaczy ze zmęczenia to rpzezyjesz zaskoczenie :czarodziej:

Sen jest potrzebny, żeby twoje szare komórki mogły zakodowa uzyskane w dzień informacje, pzoa tym synapsy w połaczeniach neuronowych muszą zregenerowac przejścia, jesli tego nei zrobia, to przesył danych będzie słabszy, co za tym idzie przestaniesz mysleć i sie wyłaczysz automatycznie. Moszesz się wtedy obudzić po kilku dniach ( lub wogóle sie juz nie obudzisz ) z czyms w rodzaju kaca :czarodziej:

"Sen to zdrowie, każdy "mag" Ci to powie" :czarodziej:
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

to jak? mowisz ze przeciazenie w taki sposob umyslu prowadzi do smierci?
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Cyt."Brak snu = ryzyko przedwczesnej śmierci

Według badania przeprowadzonego w Penn State College of Medicine w Pensylwanii bezsenność może być tak niebezpieczna jak bezdech senny. Bezsenność wraz ze skróconym snem związana jest ze zwiększonym poziomem stresu czyli podwyższonym poziomem kortyzolu i podwyższonym ciśnieniem krwi. Według doktora Alexandrosa Vgontzasa bezsenność trwająca rok zagraża życiu człowieka. By to udowodnić przeprowadził badanie na 1741 osobach, które obserwowano przez 14 lat. Śmiertelność wśród mężczyzn wynosiła 19,6%, z kolei wśród kobiet 10.3%. Porównując wyniki mężczyzn z tymi, którzy spali o najmniej 6 godzin na dobę i nie uskarżali się na problemy ze snem, ryzyko smierci było 5 razy większe dla tych "bezsennych". Podobne różnice pojawiały się też wśród kobiet.".

Masz tutaj małe potwierdzenie na podstawie badań naukowych.

każdy człowiek ma w sobie wewnętrzny zegar biologiczny, którego nie da sie oszukać. Jak mózg będzie przeciążony, to po prostu sie wyłaczy... Było wiele takich przypadków, że osoby nadmiernie uczace się miały powazne kłopoty zdrowotne, jednym z objawów braku snu była raptowna utrata świadomości ( rozmawiasz z kims i nagle wyłaczasz sie u osuwasz na ziemię).

Jesli chcesz pracować nad zdolnościami swojego mózgu, to daj mu należycie wypocząć między ćwiczeniami.
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

wczas sie dowiedzialam <_<
a juz malo brakowalo zebym reset dzisiaj miala
poprostu ciemno mi sie przed oczami zrobilo i poczulam jak lece
ale naszcescie opanowalam sie bo nie chcialam mdlec przy ludziach ;d
PMEmail Poster
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll