Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Iluminati, Masoni.. Prawda?
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813

witam chcialabym rozpoczac dyskusje na dawna nurtujaca mnie tematyke... masonow, iluminatow...

http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/76...iluminatow.html

http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt...t-wszechczasow/

podaje linki, bo nie wiem czy wiekszosc z was jest obeznana w tym temacie.. jakie macie poglady w tej sprawie?? czy to prawda ze jestesmy manipulowani z kazdej strony? dlaczego oni to robia i o co w tym chodzi??

Edytowany przez Kelen Havi Mar 15 2013, 12:32 AM
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Ehhhh
Z małym problemikiem że scena wewnętrznie też się dzieli, głównie na stronnictwa Świątynników a ci jeszcze na kolejne podziały itp itd :D

W skrócie: chodzi o psychomanipulację poprzez wywołanie psychozy, zagonienia /mani prześladowczej/ i doprowadzeniu owieczek do stanu w którym będą myślały świat jest zły i tylko transwestyci z patykami na szyjach lubiący dzieci mogą nas ocalić od piekła (za cenę dziewictwa naszych dzieci i lenistwa za wciskanie głupot emerytom).

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo...
Kryzys dotyka Watykanu :D zaczyna się pranie ludziom mózgów (poczekajmy aż pojawią się pomysły że kryzys to dzieło Szajtana i zacznie się oferta promocyjna egzorcyzmowania od skutków kryzysu :D).

A tak poważniej... wzorcowanie, musisz lubieć lub nie, musisz się zajmować drobnicami aby nie dostrzegać spraw istotnych, wirtualne igrzyska by lud był spokojny, tresura, wzorce, szufladki, hodowla...
Chleb z dodatkiem ulepszaczy /gips i włosy/ ale chleb, igrzyska wirtualne ale igrzyska.
Zapchać ludowi żoładki śmiecio-żarciem i dać im bezpiecznik.
Narzucić wzorce myślenia, zachowywania się, ubierania.
Niech myślą co mają myśleć, niech czynią co mają czynić, klatka bez krat, szklany sufit...
Sposoby zapobiegania buntowi ;P

Ufajcie dalej Świetlistej Hołocie a będzie jeszcze ciekawiej :D
<patrzy na obrazek dziadka z gestapo>
A dziaduńka zawżdy mówili...
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

dlatego nie ogladam tv, nie czytam gazet, nie slucham ludzi, nie interesuja mnie wojny i konflikty panstwowe to nie moja sprawa.nie slucham radia, a juz sie natkne na cos to zatykam uszy albo przelaczam. naprawde, w zauwazylam ze w tych latach jest to naprawde trudne. tak jak by chcieli nas atakowac tymi informacjami i ciezko przed tym naprawde uciec!!!!! gdzie jest ten wolny internet???? gdzie jest wolnosc?? Nie rozumiem ludzi ktorzy sie tym zajmuja/interesuja jak gowno mnie to obchodzi tyle bylo problemow panstwowych a zaden na mnie jeszcze nie wplynal, skad ludzie sa tacy pewni ze to dzieje sie naprawde. puszczaja w tym pudle dla idiotow co tylko chca a ludzie powtarzaja jak papugi. ja mowie ze mam to gdzies a reszta jest oburzona bo to przeciez nasz kraj. K**&* jaki nasz? i w ogole co mi to daje? dlatego jestem niezalezna zyje swoim zyciem i uwazam ze to co sie dzieje teraz jest w pewnym stopniu upadkiem inteligencji i samodzielnosci ludzkosci
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

Cenzura przecież wcale nie umarła, tylko zajęła DNS'y i wyszukiwarki.
(w skrócie: nie znajdziesz coś czego nie pokaże ci wyszukiwarka ani co nie posiada adresu HTTP :]).
Każdy kto chce siedzieć na HTTP a nie sieciach niezależnych musi tańczyć jak się mu zagra :P (a wyszukiwarka zawsze może wypluwać odp. dobrany zestaw wedle preferencji klienckich / profilowane wyniki wyszukiwania :D) czyli pokazać ci to co chciałabyś zobaczyć ale niekoniecznie tego szukasz :]

Wolny internet ?
TOR a nawet dalej, aż ku FreeNet / mobilne serwery bazujące na zasadach BBS czyli tel do lapa podpięty i całość ciągle w ruchu, może nie tak bajeranckie jak WWW ale jak się Thuray'a / satelitarkę wpina i nie ma patrzenia na koszty... szukaj wiatru w polu :D tylko że BBS na satelitarnych to już wojskowe zabaweczki jak kogoś nie stać na satelitę a chce mniej poważne rzeczy robić bo Thur'a też ma uszy chyba że ktoś sobie przerobi BARS odpowiednio go przerabiając pod jednorazową podkładkę i np. w CryptoIMG się pobawi na ciągach wideo).

Swoją drogą jest taka wieść gminna:
http://obywateledecyduja.pl/2013/03/propoz...abonamentu-rtv/

Ja i tak swój rozebrałem dawno temu :D
A patriotyzm... całe cmentarze wypełnione są bohaterami ale historię piszą zwycięzcy, miłość patriot zawsze musi być odwzajemniona (czyt: niech żyje nam, bezpaństwowców stan) innaczej mamy do czynienia z zaprogramowanymi ideą zombiakami znanymi jako mieso armatnie procesu indoktrynacji ;]
Wiem, wiem to może zostać uznane za szczyt chamstwa ale...
Jak to mawiał Bismark... :D

Kraj w którym stawia się za grube miliony pomniki hipokryzji z betonu a jednocześnie głodują ludzie i matki z biedy mordują swe dzieci...

Polityka zresztą i tak posiada siostrę bliźniaczkę - jak to się mawia o ile pierwsza polega na sprzedaży swego umysłu o tyle druga polega na sprzedaży swego ciała, ale i jedno i drugie to ta sama działka, nie wstydźmy się tego przyznać obie nawet mają taką samą pierwszą literę - P. ;]

Głową muru jednak nie przebijesz ;P
Dlatego niech żyje nam... Fallout 5 On Live stan :D
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

ja niestety nie umie sobie zainstalowac takiego internetu ...weim ze cos takiego jest ale nie znam sie na tym az tak..i poki co nic z nie zrobie. a Polityke cala pierdziele nigdy nie wiem co sie dzieje i mnie nie interesuje...niech sie wala..
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll