Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Head Numerologist, program do wróżenia z numerologii
alvedans
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.814
Grupa: Użytkownicy

Jest dobry program do wróżenia, to program do numerologii, nazywa się Head Numerologist i oblicza prognozę na zycie, rok, miesiąc. Nie tylko oblicza, ale też interpretuje. Nie trzeba więc nic samemu liczyć. Program jest bezpłatny, bezpłatna wersja ma tylko ograniczenia od roku 1950.

Aby go pobrać, trzeba wejść na stronę www.astroccult.net , dział Softwares, wejść w Head Numerologist 3.3 Free i dalej kliknąć 123 Download.
PMEmail Poster
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 2.014
Grupa: Bywalec

ten program ma wirusa, który prawdopodobnie przesyla dane osobowe w celu złamania haseł (np. pytanie o adres czy imię ojca, które często jest sekretnym pytaniem w kontach bankowych), jednak nie byłem tak naiwny, zeby próbować program bez zabezpieczeń, mimo ostrzeżeń WOTU zeby nie wchodzić na stronę "dowland123" bo mam dobrego antywirusa xD
pozdro
PMEmail PosterUsers Website
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Hmmm...
Właśnie sprawdziłem (NOD v5.xxx, 32bit) i nie wywaliło aczkolwiek dobrze samemu w razie wątpliwości sprawdzić, w każdym razie najprostsza opcja - pobieranie poprzez wyszukiwarkę (nie znam sumy kontrolnej programu więc nie mogę stwierdzić czy modyfikowane czy nie, skan na początek zabawy nie zaszkodzi ;]

http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl=pl...iw=1024&bih=617
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll