Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Znikanie W Lustrze
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813

Witam!
szczerze mówiąc, nie wiem, co sadzic na temat tego, co się dzisiaj stało. A właściwie dzieje się na moje życzenie. Nie wiem czy ktoś w ogóle w to uwierzy, chociaż wcale sie nie dziwie.
wiec zaczne od poczatku, cos podobnego przytrafiło mi sie ok. mies. temu. byl półmrok, ale dosyc jasno jak to popołudniu . wpatrywałam sie w drzwi nagle one zaczęły zanikac pod jakas mgla i część rzeczy ktore widzialam - tylko nie moglam mrugać, bo wystarczyło ze drgnę powieką a wszystko wracało do pozadku. No ale nic, nie przejęłam sie tym, można by to bylo wytlumaczyc tym, ze dlugo nie mrugajac powiekami oko sie załzawiło i rozmył sie obraz.
ale to co sie dzisiaj wydarzyło, nie wiem jak to wytłumaczyć.
ta sama sytuacja południe, polmrok - ale widac wszystko wyraźnie. bylam w lazience i wpatrywałam sie w lustro nagle zauważyłam jak polowa mojej twarzy czernieje i widze jak by to bylo cos na ksztalt czaszki??, potem cala sie robie czarna, czarna postac. Potem , chwile potem znikam calkowicie i co najważniejsze - widze dokladnie tlo za moimi plecami :unsure: . czyli to nie jest tak, ze caly obraz sie rozmyl - bo widzialam na wylot co jest za moimi plecami w lusterku. wystarczylo ze tylko sie poruszylam a wszystko wraca do normy. nie wiem, bac sie tego czy nie, nie mam pojecia co to moze byc. Nie mozna chyba tego wytlumaczyc w jakis naturalny sposob- bo widzialam co jest za mna stojac tylem do sciany , a przodem do lustra. nie wiem , czy ktokolwiek z Was jest w stanie mi to wytlumczyc, nie chce zebyscie myśleli ze wypisuje głupoty, bo pisze to co widzialam.

Edytowany przez Kelen Havi Jan 28 2011, 06:21 PM
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

wpatrywałam sie w drzwi nagle one zaczęły zanikac pod jakas mgla i część rzeczy ktore widzialam

Po co wpatrywałaś się w drzwi?? Wyczekiwałaś SW. Mikołaja, czy księdza "po kolędzie"?? :czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260

Gdybys dluzej popatrzyla w to lustro zapewne pojawilaby Ci sie jakas wizja przed oczami. Wprawione osoby przewaznie przed patrzeniem w lustro skupiaja sie na rzeczy, ktora chca ujzec. Sprobuj z malym lusterkiem. Najlepiej w nocy, a za lusterko postaw jedynie biala swiece. Milego patrzenia zycze i opanowania wlasnych nerwow, bo w sumie nigdy niewiadomo co sie zobaczy. Pozdrawiam!

PMEmail Poster
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

Patrzenie w lustro
Zamknij drzwi pokoju i postaw przed soba duze lustro. Pokój musi byc
zaciemniony. A potem zapal swieczke przy lustrze, tak ustawiona, zeby nie bylo jej w
nim widac. W lustrze widac tylko twoja twarz, nie plomien. Potem patrz nieruchomym
wzrokiem we wlasne oczy w lustrze. Nie mrugaj powiekami, jest to eksperyment na
czterdziesci minut, a po dwóch, trzech dniach bedziesz mógl patrzec bez mrugania.
Nawet jesli pojawia sie lzy, niech plyna, ale wytrwaj i nie mrugaj i ciagle patrz
nieruchomo we wlasne oczy. Nie zmieniaj spojrzenia. Stale patrz nieruchomo w oczy,
wlasne oczy, a po dwóch, trzech dniach staniesz sie swiadomy bardzo dziwnego
zjawiska. Twoja twarz zacznie przybierac nowe ksztalty. Moze nawet cie to przestraszy.
Twarz w lustrze zacznie sie zmieniac. Czasem bedzie to calkiem inna twarz, której
nigdy dotad nie znales.
Ale tak naprawde wszystko to sa twoje twarze. Teraz umysl podswiadomy zaczyna
eksplodowac. Te twarze, maski, sa twoje. Czasami moze sie nawet pojawic twarz, która
pochodzi z któregos poprzedniego zycia. Po tygodniu nieruchomego patrzenia,
czterdziesci minut dziennie, twoja twarz zacznie plynac, bedzie przypominac film. Stale
bedzie przychodzilo i odchodzilo wiele twarzy. Po trzech tygodniach nie bedziesz
pamietac, która twarz jest twoja. Nie bedziesz pamietac swojej wlasnej twarzy, gdyz
widziales tyle twarzy przychodzacych i odchodzacych.
jezeli bedziesz to robic dluzej, pewnego dnia, po trzech tygodniach, nastepuje to
najdziwniejsze - nagle w lustrze nie ma twarzy. Lustro jest puste, patrzysz w pustke. W
ogóle nie ma tam twarzy. To jest ta chwila - zamknij oczy i wyjdz na spotkanie temu, co
nieswiadome.
Bedziesz nagi - calkowicie nagi, taki jaki jestes. Wszystkie uludy odpadna.

to znalazlam w książce Osho, o medytacji..
sama na to wpadlam bez cwiczen i za pierwszym rozplynelam sie w lustrze - czy to nie dziwne? :huh:

Angelika, jakie to moga byc wizje? na temat przyszłości, poprzednich wcieleń?
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Kelen!
I jedno i drugie. Moga pokazywac tez inne osoby, czy zycie innych. Staraj sie raczej przed patrzeniem skupiaj na tym co chcesz zobaczyc i probuj metoda prob i bledow.
A co do tego, ze od razu zaczal Ci sie rozmazywac obraz, to no coz, u jednych dzieje sie to szybciej u innych pozniej a jeszcze inni nie maja predyspozycji do tego wogole. Ot, jak ze wszystkim!
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Kelen...

Miałas te wizje na trzeźwo?? :czarodziej: jeśli tak, tzn. że w Twoim zyciu cos ulegnie radykalnej zmianie. Powiedzmy ż eobróci sie o 180 stopni.
Prawdziwe wizje nie rpzychodza od tak soie, zawsze ich pojawieniu sie towarzyszy jakis wiekszy cel... Rozejzyj sie dokładnie, moze juz zauwazasz nadchodzące zmiany, jeśli tak, to mozesz uzyć tych wizji do odpowiedniego ukierunkowania swojego postepowania w sposób, który pozwoli Tobie na najleprze wykorzystanie nadchodzacych zmian :czarodziej:
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

w cholere, jestes tego pewnien??
pewnie ze byłam trzeźwa
chociaz na oko to malo kto by powiedzial ze ja trzeźwa jestem ;)
ale na serio, to poprostu jakims dziwnym przypadkiem zaczelam sie wpatrywać bez jakiegokolwiek poruszania, i rzeczywiście ujrzałam dziwna twarz, nie moja ale patrzyłam dalej jak po chwili cala postac zrobila sie czarna i znikła.. a mimo to widzialam wszystko za moimi plecami normalnie. czy to mozna nazwac wizja?? nawet teraz jak podejde do lustra to potrafie to zrobic. moze to tylko złudzenie??
jaki to może miec zwiazek ze zmianami w życiu?

Edytowany przez Kelen Havi Jan 28 2011, 11:37 PM
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

To po prostu samoistne zjawisko - w skrócie: nieświadomie miałaś "samodzielny kurs wróżenia z wpatrywania się w lśniące przedmioty" (lustro a lustrzane odbicie w szklanej kuli) ;)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

nie wiem, czy mozna jakos rozwijac to zjawisko,
moge miec jakieś wizje?
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Rozwijac mozesz do pewnego stopnia. I do pewnego stopnia mozesz tym kierowac. Ale nie zawsze bedziesz widziala jedynie to co chcesz. Cwicz poprostu!!!
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Hmmm...Czy tu nie było kilku postów wiecej?? :czarodziej:
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Nie wydaje mi sie!
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Hmmm...A mi sie wydaje ze cos tu znikneło :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Niet, admin tymczasowo wykolejony w przeciągu pomiędzy sesjami Diablo (nie ma to jak gierka z czasów młodości :D) a CSS'em i papierkami biega (news odwalony ale wyjdzie dopiero jak do sił powrócę) więc nic nie kasowano.
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Niet, admin tymczasowo wykolejony w przeciągu pomiędzy sesjami Diablo (nie ma to jak gierka z czasów młodości :D) a CSS'em i papierkami biega (news odwalony ale wyjdzie dopiero jak do sił powrócę) więc nic nie kasowano.

QUOTE (Kelen Havi @ Jan 29 2011, 12:22 PM)
nie wiem, czy mozna jakos rozwijac to zjawisko,
moge miec jakieś wizje?
Meeron
Quote Post
*

Niet, admin tymczasowo wykolejony w przeciągu pomiędzy sesjami Diablo (nie ma to jak gierka z czasów młodości ) a CSS'em i papierkami biega (news odwalony ale wyjdzie dopiero jak do sił powrócę) więc nic nie kasowano.

Miałem juz tak kiedys ze wrzucałem jakieś materiały na jakies forum, a później okazało się ż emój komp po prostu tego nie wysłał, mimoze na forum niby pokazała sie inf ze zamieszcozno :czarodziej: Virus czy co?? :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

nie wiem, w każdym razie ja sprawdzam od razu przez "dzisiejsze aktywne" i od razu wiadomo, czasami antyflood zaskoczy jakbyś masówkę próbował robić ale tam chyba sekund kilka jest więc nie ma żartów z 1 post / godzinę.
Meeron
Quote Post
*

Komputer to wredna bestia :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Meeron @ Jan 29 2011, 10:30 PM)
Komputer to wredna bestia :czarodziej:

EEtam, wredna to się zaczyna robić jak nagle mija 10 lat żywotności krzemu i elektrolit za elektrolitem oraz scalaki zaczynają krzyczeć GAME OVER :D przy próbie włączenia ;]
Meeron
Quote Post
*

No ja cos takiego mam...PC mi się włacza przez 30 minut, włacza, wyłacza, włacza, wyłacza...Musze go zawsze potraktowac stara polska metoda ( kopnąc w jednostkę ) i dopiero załapuje :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Weź, nie strasz, bo niedawno Amiga600 pogrzeb zrobiłem lutownicą (rdza i ślady chłodzenia... gaśnicą pyłową) ;]
Ale no cóż, powróćmy do tematu :)
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Kelen Havi @ Jan 28 2011, 10:36 PM)
w cholere, jestes tego pewnien??
pewnie ze byłam trzeźwa
chociaz na oko to malo kto by powiedzial ze ja trzeźwa jestem ;)
ale na serio, to poprostu jakims dziwnym przypadkiem zaczelam sie wpatrywać bez jakiegokolwiek poruszania, i rzeczywiście ujrzałam dziwna twarz, nie moja ale patrzyłam dalej jak po chwili cala postac zrobila sie czarna i znikła.. a mimo to widzialam wszystko za moimi plecami normalnie. czy to mozna nazwac wizja?? nawet teraz jak podejde do lustra to potrafie to zrobic. moze to tylko złudzenie??
jaki to może miec zwiazek ze zmianami w życiu?

wróżenie na lśniących przedmiotach :]
by tak rzec odwrócenie fazy obrazu / wykluczenie nadpisaniem i znika to co widzialne a umysł odrzuciwszy optyczny obraz zaczyna dostrzegać to co płynie z głębi, optycznie nie-widzialne :)
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

wiesz co, wszystko by mi łatwo poszlo, wszytsko od razu zanika tylko ze oczy mnie zaczynaja szczypać i zacznynam je zamykac chwile po <_<
PMEmail Poster
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

rzeczywiscie wszytsko odwrocilo sie 360 stopni.. chciala bym widziec wiecej.. nawet teraz jak parze to najpierw widze siebie, pozniej ladniejsza twarz, potem zniszczona, stara, i czarna jakas rozmazuje sie na szaro potem negatyw i nic nie ma..ciezko nie mrugać
PMEmail Poster
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll