Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sukkuby Inkuby
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813
Grupa: Bywalec

jakies doswidczenia :P ?

ostatnio przytrafialo mi sie kilka dziwnych rzeczy moze nie bede opisywac dokladnie jakich.
wydaje mi sie ze ktos chce sie zabawic, no i nie mam na to ochrony. Z astralu nigdy nie korzystałam - albo proby byly nie udane, ale raczej ciesze sie z tego powodu. Przed atakami astralnym jestem w miare zabezpieczona. Jak rozpoznać tego demona?
slyszalam o paralizu, dziwnym uczuciu, duszeniu w klatce.. ale to raczej wyglada mi na porażenie przysenne..a nie na ataki tego typu demonow

Edytowany przez Kelen Havi Mar 31 2011, 01:40 AM
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

To nie demony, jedynie pewien z kilku rodzajów projekcji (projekcja ektoplazmiczna czyli coś w okolicy eterycznej, gdy projekcja wiąże się z nabyciem gęstości i czerpaniu wrażeń zmysłowych z nośnika ektoplazmicznego który tworzy się w miejscu projekcji).

Kilkadziesiąt lat temu takie sprawy rozwiązywano poprzez wytropienie i "neutralizację", ale współczesny przymus humanitaryzmu no cóż... ekto jest czuła na światło, światło świec woskowych ma stosunkowo w miarę dobry wykres liniowy by "poparzyć" ektoplazmę przy próbie materializowania się (czyt: zdrowe przypalenie na wstęp zabawy - odczuwane tak jakby cwaniak się wrzątkiem oblał :D).

Na upartego mogłabyś nieco pokombinować z dopasowaniem czegoś co nasladowałoby światło słoneczne, nie mam dostępu do danych czy zestawy LED typu R-B (czerwono-niebieskie do hodowli roślin na hydroponi itp konkretne zabawy w podrabianie światła słonecznego nocą) działają na ekto, ale mogłabyś spróbować zdobyć jakąś świecę i ją mieć zapaloną. Jak się któryś cwaniak seryjnie poparzy to raczej da sobie siana, jeśli nie odpuści to no cóż oczyszczanie domu i coś co odstrasza nieproszonych gości. W końcu zawsze pierw leci kret (przeniesienie się projekcją) a dopiero potem następuje tworzenie i zagęszczanie fantoma z ektoplazmy. Szczypta soli morskiej pod progi i okolice okien, oraz pilnowanie czy się nie wniosło nieświadomie do domu "kotwicy" wg. której gość nawiguje (kontrolne oczyszczanie wszelakich znajdek) :)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
tenacious
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.925
Grupa: Użytkownicy

Też to przeżyłem czerpią ze mnie energie. od jakiegoś roku meczyli mnie przeż trzy miesiące że, zabrali mi cała energie, do tego stopnia że Przespałem praktycznie trzy tygodnie non stop, Jak z tym walczyć ??
Z Góry dziekuje
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798
Grupa: Stali Użytkownicy

Przespałem praktycznie trzy tygodnie non stop

Przyczyny suzkał bym raczej w trybie życia. Nie można za wszystko co negatywne obarczać istot do których istnienia nie mamy dowodów.
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll