Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Znaki Magiczne, magia gestów
Azazello
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 941

Chciałbym się rozwinąć w tym temacie ;) Może pomyślicie że za dużo książek ale wielokrotnie słyszałem o Znaku Aard ... chciałbym wiedzieć jak go wykonać :D Czy ktoś wie ??
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260

Znak Aard:

" W starszej mowie oznacza "najwyzszy", ale tak naprawde jest najprostszym czarem psychokinetycznym. Jego dzialanie powoduje ukierunkowanie energii magicznej w strone celu. W postaci przypominajacej silny podmuch wiatru. Wiedzmini do perfekcji opanowali ten znak i potrafia z jego pomoca wyzwalac naprawde duza sile. Mozna go wykorzystac do powalenia wrogow, oraz roztracenia mniejszycz przeszkod m. in. wozow, palacego sie drewna"

Zrodlo: Wikipedia.

Napisalam to dla tych, ktorzy nie maja pojecia o czym mowa :) Jesli kogos interesuje jak wyglada wystarczy wpisac w google "znak Aard" i zaznaczyc grafike!

Jak go wykonac? Jedyne co znalazlam, to to, ze wystarczy zlozyc palce w znak Aard i dziala!

A tak na marginesie, zainspirowala Cie jakas gra? Czy z kad Ci sie to wzielo?
PMEmail Poster
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

napewno wzielo sie z wiedzmina, i sformulowanie "spotkalem sie z nim wielokrotnie" nie jest trafne bo wystepuje on wylacznie w sadze o wiedzminie Geralcie.

Fantastyka = w wiekszosci bzdury

Nie da sie zrobic niczego co by spowodowalo natychmiastowy podmuch wiatru xD
Azazello
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 941

Mówiąc wielokrotnie miałem na myśli często, owszem w sadze o wiedźminie znalazłem ów znak...

Nie bądź taki pewny Mefisto zauważ, że tylko książki fantasy nawiązują do czarów itp. Inne książki co najwyżej wyśmiewają bądź karcą wiarę w istnienie magii.
PMEmail Poster
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 1.260

No coz! Moze musi ktos ten znak przetestowac! Daj znac o wynikach Twojego doswiadczenia z nim Azazello! Ja sie wypowiadac o jego prawdziwosci nie bede, bo nie wiem na jego temat zbyt wiele! Powodzenia zycze :)
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798
Grupa: Stali Użytkownicy

napewno wzielo sie z wiedzmina, i sformulowanie "spotkalem sie z nim wielokrotnie" nie jest trafne bo wystepuje on wylacznie w sadze o wiedzminie Geralcie.

Nie da sie zrobic niczego co by spowodowalo natychmiastowy podmuch wiatru xD

Pewnie że jest sposób który od razu wywołuje wiatr... :rolleyes:
Wystarczy wpuścic w butle z metanem troszke czystego tlenu...Zapewniam że nie powstanie jakas mała bryza. lecz huragan:D (oczywiście nie będzie czego zbierać z maga, ale liczy się osiągniety cel przecież) :czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Komi
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 1.928

Słyszeliście o znaku atlantów? Podobno chroni przed atakami magicznymi, dodaje sił i ułatwia zdobywanie umiejętności.

Nawet Małysz ma narysowany ten znak na swoich nartach
http://img364.imageshack.us/img364/3043/28032007md0.jpg

A tu krótko o pierścieniu atlantów:
http://dragonsblood.w.interia.pl/magia/atlant.htm
PMEmail Poster
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 1.116

QUOTE (Komi @ Dec 28 2008, 04:23 PM)
Słyszeliście o znaku atlantów? Podobno chroni przed atakami magicznymi, dodaje sił i ułatwia zdobywanie umiejętności.

Nawet Małysz ma narysowany ten znak na swoich nartach
http://img364.imageshack.us/img364/3043/28032007md0.jpg

A tu krótko o pierścieniu atlantów:
http://dragonsblood.w.interia.pl/magia/atlant.htm

noszę go od wielu lat i wciąż obiecuję sobie, że poczytam o właściwym noszeniu ale lenistwo nie zna granic :unsure: patrząc obiektywnie na moje życie nieźle się
potoczyło,biorac pod uwagę, że nie zawsze było kolorowo... dzięki linkowi [URL=http://dragonsblood.w.interia.pl/magia/atlant.htm] dziś poczytałam nieco i zmieniłam palec na kciuka "Zakładanie pierścienia na kciuk kształtuje siłę woli i instynkt. Pozwala na kontrolowanie impulsywnych reakcji, co powinno zainteresować bankierów i ludzi z show-biznesu.
Energia pierścienia założonego na ten palec pomaga pozbyć się wielu chorób i dolegliwości, np.: kaszlu, dychawicy oskrzelowej, duszności, bólu barku, zapalenia gardła, bólu w obrębie stawu łokciowego, porażenia nerwu twarzowego, nerwobólu nerwu trójdzielnego, bólu głowy, podciśnienia tętniczego, astmy oskrzelowej, zapalenia migdałków, gardła i krtani oraz nerwicy reaktywnej i depresyjnej. "
czuję jak pulsuje....poczekam na efekty... :blink:
PMEmail PosterUsers Website
Nefthis
Quote Post
Unregistered

to jak cie z czegoś wyleczy to napisz to może zmienię palec o ile będzie to możliwe
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll