Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Closed TopicStart new topicStart Poll

> Nadchodzące Burze I Wasz Brak Reakcji
delirius999
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.215

Sporo się można tutaj naczytać, jaką to niby posiadacie wiedzę i moc. Potraficie przepowiadać przyszłość i przeszłość, możecie rzucać klątwy, przyzywać byty astralne, pokrótce mówiąc czynić wszystko co nie ograniczone przez waszą wyobraźnię. Fajnie, że lubicie się chwalić ale może któreś z was zrobiłoby coś pożytecznego? W tym momencie macie wielką okazję się wykazać, wasze ekscelencje. Otóż w woj. pomorskim i na Mazurach mają się lada chwila odbyć burze podobne do tych, które przeszły przez południową i centralną Polskę, może tak ktoś wykorzystałby swoją wiccańską więź z naturą i coś w związku z tym zrobił? Wszyscy wyjdą na tym lepiej jeśli uniknie się zniszczeń, czyż nie? Zanim ktoś spyta- nie jestem ofiarą trąby powietrznej, po prostu jeśli można zrobić coś poza biernym siedzeniem przed TV i przesłaniem kasy na konto caritasu to należy się tym zająć. Więc jak będzie?
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

Wiesz Ty co ? Napisz skargę i zażalenia do wielkich kolporacji ktore przyczyniają sie do coraz szybszego niszczenia srodowiska ,jak myslisz przez co natura szaleje ?bo chyba nie przez ''magię zywiołów'' z natura nikt jeszcze nie wygrał ,a ze natura sie teraz mści no to coż......... ludzie sami sa sobie winni ,nikt za nikogo błedów naprawiac nie bedzie .
Swoja droga to sie dopiero nazywa oczyszczenie, a wiccan do tego nie mieszaj [tu ich z resztą nie znajdziesz ],tak jak i reszty pogan nie mieszaj do tego ,my zyjemy w zgodzie z naturą [w przeciwieństwie do reszty ludzi],jak juz pisalam wyzej ukierunkuj swe zale do tych wszystkich co niszcza srodowisko i to niech oni je reperują.
Moze jeszcze powinnismy zbawiac cały swiat ? hehhhhh dobre sobie ......
Z mojej strony EOT .
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Krótko zwięźle i na temat - mam antypatie do wszystkiego co związane z pomorskim :czarodziej:

Poza tym jak najbardziej zgadzam się z tym co Sari napisała przede mną.
Jak się boicie to wznoście modły do waszego Boga - może się nad wami zlituje. Natura manifestuje teraz to co powinna zrobić dawno temu - ludzie zasłużyli sobie na karę. Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz trząść portkami ze strachu.
delirius999
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Wiesz Ty co ? Napisz skargę i zażalenia do wielkich kolporacji ktore przyczyniają sie do coraz szybszego niszczenia srodowiska ,jak myslisz przez co natura szaleje ?bo chyba nie przez ''magię zywiołów'' z natura nikt jeszcze nie wygrał ,a ze natura sie teraz mści no to coż......... ludzie sami sa sobie winni ,nikt za nikogo błedów naprawiac nie bedzie .
Swoja droga to sie dopiero nazywa oczyszczenie, a wiccan do tego nie mieszaj [tu ich z resztą nie znajdziesz ],tak jak i reszty pogan nie mieszaj do tego ,my zyjemy w zgodzie z naturą [w przeciwieństwie do reszty ludzi],jak juz pisalam wyzej ukierunkuj swe zale do tych wszystkich co niszcza srodowisko i to niech oni je reperują.
Moze jeszcze powinnismy zbawiac cały swiat ? hehhhhh dobre sobie ......
Z mojej strony EOT .

Dla mnie brzmisz tak samo jak ci fanatycy, którzy każdy kataklizm uważają za sprawiedliwą karę boską. Mówisz, że ludzie sami sobie winni tylko dlaczego w takim razie najbardziej przesrane mają ci, którzy z zanieczyszczeniem środowiska mają najmniej wspólnego, bo chyba nie powiesz, że oberwało się korporacjom? Poza tym, skąd wiadomo, że za te burze nie odpowiada ktoś manipulujący pogodą? Przecież uznajecie istnienie magii żywiołów. Mówisz o oczyszczaniu, spoko, powiedz to rodzicom tych 3-ech osób, które zginęły. Twierdzisz, że jesteś lepsza od "reszty ludzi" i uważasz, że żyjesz w zgodzie z naturą ale nie kiwniesz palcem, gdy giną niewinni- zwierzęta są bardziej cywilizowane od ludzi głoszących twoje poglądy. Pytasz czy powinnaś naprawiać świat; jeśli w to nie wierzysz to po co w ogóle interesujesz się magią? Mówiąc pokrótce: jesteś hipokrytką ;)

Krótko zwięźle i na temat - mam antypatie do wszystkiego co związane z pomorskim czarodziej.gif

Hehe Nefthis mamy pierwszą podejrzaną :D Przyznaj się, a może inkwizycja oszczędzi Ci stosu B) (chociaż nie liczyłbym na to)
PMEmail Poster
delirius999
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Poza tym jak najbardziej zgadzam się z tym co Sari napisała przede mną.
Jak się boicie to wznoście modły do waszego Boga - może się nad wami zlituje. Natura manifestuje teraz to co powinna zrobić dawno temu - ludzie zasłużyli sobie na karę. Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz trząść portkami ze strachu.

Nefthis, nie nazywaj mnie tchórzem jeśli łaska, zwłaszcza że nic o mnie nie wiesz (poza tym i tak mieszkam z dala od zagrożonych rejonów). Ale skoro już poruszyłaś ten temat to jak dla mnie tchórzostwem są wymówki, które stosujecie. Zwalacie winę na ludzi ale IMHO po prostu boicie się działać.
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Dobra to ja z Nefu zrobimy porzadek szufelke i zmiotke juz mamy idziemy robic porządki.
Chłopcze jesteś załosny ,czep się rzepa moze lepiej na tym wyjdziesz.
Cholera az zgłodniałam .
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Hehe Nefthis mamy pierwszą podejrzaną biggrin.gif Przyznaj się, a może inkwizycja oszczędzi Ci stosu cool.gif (chociaż nie liczyłbym na to)

Sorry ale aż tak mi się nie nudzi aby wywoływać sobie burze dla zabawy - naprawdę mam inne zajęcia. Podejrzani to zwykle takie osoby które zazwyczaj najwięcej mówią na dany temat a tak się składa że to ty założyłeś ten topic.

P.S. Smaczne z ciebie mięsko - dawaj więcej uzupełnię swoje straty energetyczne :D

Nefthis
Quote Post
Unregistered

Dobra to ja z Nefu zrobimy porzadek szufelke i zmiotke juz mamy idziemy robic porządki.

Bądźmy bardziej na czasie - weźmy odkurzacz :haha:
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Bądźmy bardziej na czasie - weźmy odkurzacz hahaha.gif

Spoksik ja mam taki z nawilzaczem ekologiczny jest nawet :D
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No to dawaj wsiadamy na te odkurzacze i fru :haha:
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

QUOTE (delirius999 @ Aug 16 2008, 05:41 PM)
Sporo się można tutaj naczytać, jaką to niby posiadacie wiedzę i moc. Potraficie przepowiadać przyszłość i przeszłość, możecie rzucać klątwy, przyzywać byty astralne, pokrótce mówiąc czynić wszystko co nie ograniczone przez waszą wyobraźnię. Fajnie, że lubicie się chwalić ale może któreś z was zrobiłoby coś pożytecznego? W tym momencie macie wielką okazję się wykazać, wasze ekscelencje. Otóż w woj. pomorskim i na Mazurach  mają się lada chwila odbyć burze podobne do tych, które przeszły przez południową i centralną Polskę, może tak ktoś wykorzystałby swoją wiccańską więź z naturą i coś w związku z tym zrobił? Wszyscy wyjdą na tym lepiej jeśli uniknie się zniszczeń, czyż nie? Zanim ktoś spyta- nie jestem ofiarą trąby powietrznej, po prostu jeśli można zrobić coś poza biernym siedzeniem przed TV i przesłaniem kasy na konto caritasu to należy się tym zająć. Więc jak będzie?

Przecież zamieściliśmy Kult Smoka :] a że Smok był postrzegany jako huragan to chyba rozumiesz... ;)
Weź wyluzuj z takimi hasłami że mamy sprawić by pogoda była taka a nie inna, bo to brzmi niemal jak "mam was za idiotów chyba że sprawicie że wygram w totka" itp zabawne stwierdzenia. Powinieneś ścigać Golec Orkiestra za "San Francisco" - bo nie dośpiewali ludziom że będą w polsce też tornada rodem z stanów :P Swoją drogą - polecam poniemieckie bunkry jako mieszkanka na czas tornada :]
Chyba że mamy opublikować kult Tornado ;)
A tak pół żartem pół serio - nie nasza wina że smok pokazał na niebie swą siłę - chodź chodzą słuchy że może wydamy jąkąś książkę o Apokalipsie ]:->...
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll