Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) [1] 2  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prawa Czy Lewa Półkula Mózgu Maga, test graficzny
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 2.014

czesc
polecam wam stronkę, na której można sprawdzić jaką półkulą mózgu bardziej się posługujecie. Wystarczy spojrzeć na obrazek tancerki i stwierdzić w którą stronę ona się obraca czy w prawo czy lewo. Jeżeli zgodnie ze wskazówkami zegara to bardziej używacie uczuciowej-prawej półkuli (ja tak mam i dlatego np. interesuję się filozofią i religiami), jeżeli w przeciwną stronę to używacie bardziej logicznej-lewej półkuli mózgowej. Jak wiele zależy od biochemizmu i budowy struktury naszego mózgu w postrzeganiu świata, aury, astralu i zainteresowań. Po tym teście już będziecie wiedzieli czy bardziej nadajecie się na magów, szamanów czy alchemików.
A oto stronka [EN]: http://www.news.com.au/heraldsun/story/0,2...281-661,00.html
pozdro
PMEmail PosterUsers Website
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Równie dobrze można to sprawdzić patrząc na własne ręce - która bardziej dominuje i w jakim stopniu
Kalen
Quote Post
Unregistered

To oszustwo! Popatrzcie kilka minut. A ona zmienia swój ruch. Kręciła się w prawo, teraz w lewo. :wariat: :patykiem: :plask:
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (kalina5113 @ Mar 15 2009, 06:39 PM)
To oszustwo! Popatrzcie kilka minut. A ona zmienia swój ruch. Kręciła się w prawo, teraz w lewo. :wariat: :patykiem: :plask:

po prostu korzystasz z obu półkul-raz lewej, raz prawej, poszukaj lepiej programów na synchronizację półkul, zeby jedna bardziej się uwidoczniła, bo inaczej będziesz bardzo zmienna, zresztą jak każda kobietka :)
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Nefthis @ Mar 15 2009, 06:27 PM)
Równie dobrze można to sprawdzić patrząc na własne ręce - która bardziej dominuje i w jakim stopniu

prawo i leworęczność to chyba coś innego...pozdro
Kalen
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Lewis_Hamilton @ Mar 15 2009, 06:50 PM)
QUOTE (kalina5113 @ Mar 15 2009, 06:39 PM)
To oszustwo! Popatrzcie kilka minut. A ona zmienia swój ruch. Kręciła się w prawo, teraz w lewo. :wariat:  :patykiem:  :plask:

po prostu korzystasz z obu półkul-raz lewej, raz prawej, poszukaj lepiej programów na synchronizację półkul, zeby jedna bardziej się uwidoczniła, bo inaczej będziesz bardzo zmienna, zresztą jak każda kobietka :)

Jestem mężczyzną :buum:
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

No mi się od razu rzuciło w oczy ze kreci się w lewa stronę ,z reszta ja tam jestem pełna skrajności więc nie wnikam.
Lewis_Hamilton ,kalina5113 to podobno facet ,ale faceci tez potrafią być zmienni i to jak bardzo.
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Jestem mężczyzną bum.gif

No właśnie ;)
Musisz sobie zmienić nick na bardziej męski :D
PMEmail Poster
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Mnie również kręciła się raz w prawo, raz w lewo xD
Kalen
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Sari_Aris @ Mar 15 2009, 07:06 PM)
Jestem mężczyzną bum.gif

No właśnie ;)
Musisz sobie zmienić nick na bardziej męski :D

Da się?
Ale to od rodzinnego pokolenia, więc zostanie. :uklony: :P
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Mefistofeles @ Mar 15 2009, 07:27 PM)
Mnie również kręciła się raz w prawo, raz w lewo xD

mefisto podam ci linka do progamu, który synchronizuje pracę półkul mózgowych, jak chcesz to ściągnij go sobie. Ten program poprawia nastrój, potrafi też symulować stany takie jak po alkoholu czy po paleniu zioła, czy extazę, jest też coś takiego jak ręka boga, ale to działa na nielicznych.
Oto ten program: http://rapidshare.com/files/105153457/IDos..._B1g0s.rar.html
Jak będziesz potrzebował dalszych informacji lub instrukcji albo nowych doz-(nań) to daj znak.
To polega na słuchaniu różnych dzwięków, skomponowanych w całość i które działają na ciało modzelowate, łączące obie półkule mózgu. :czarodziej:
pozdro
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No dobrze aczkolwiek mi się wydaje że jest to generowane losowo :)
czarek501
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.926

to nie losowe ponieważ można sobie wmówić zeby się kręciła w tą stronę w którą to ty chcesz :D
PMEmail Poster
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

czarko ma racje ;p
yavanna
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 1.956

Dokładnie :) Wmówić sobie można wszystko :D
PMEmail Poster
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

mam wrażenie , że idziecie nie w tym kierunku co trzeba. Zamiast odczytywać własne predyspozycje naturalne, dzięki którym można osiągnąć perfekcję w określonym działaniu i odpowiednią postawę w życiu, to chyba lubicie błądzić po omacku i szukać właściwych ścieżek na własnych błędach... <_<
yavanna
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 1.956

Nie ma kierunku "tego co trzeba"... To zabrzmiało jakby istniała jakaś jedna uniwersalna prawda <_< Każdy idzie swoją własną ścieżką...

Myślę, że są różne sposoby na odkrycie swoich predyspozycji naturalnych i to że komuś się nie podoba jeden z nich to nie oznacza, że błądzi po omacku...

A tak poza tym to najskuteczniej uczymy się na własnych błędach...
PMEmail Poster
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

no tak najważniejszy jest rozwój, samorozwój... :) , ale czy nie lepiej uczyć się na cudzych błędach i oszczędzić sobie bólu, upokorzeń, cierpienia? :czarodziej:
pozdro
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

QUOTE (Lewis_Hamilton @ Mar 16 2009, 08:29 PM)
no tak najważniejszy jest rozwój, samorozwój... :) , ale czy nie lepiej uczyć się na cudzych błędach i oszczędzić sobie bólu, upokorzeń, cierpienia? :czarodziej:
pozdro

Podstawowa skaza ludzkości nie umiejętność wyciągania wniosków dlatego mimo że wiedzą ze ogień parzy i tak go dotkną ;)
PMEmail Poster
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

1. czarko źle to sformułował... nie wmówić sobie... po prostu gdy się skupimy potrafimy inaczej postrzegać ten obraz... i nie jest to wcale okłamywanie siebie a jedynie przestawienie się na inny odbiór... ;]

2. Elvis (wybacz, ale Lewis cholernie mi się kojarzy z Elvisem xD)
-> Nie ma uniwersalnej ścieżki...każdy dąży do oświecenia nawet chrześcijanie wierzący w JHWH, buddyści twierdzą, że każda ścieżka jest tak samo dobra, ważne żeby być konsekwentnym w wybranej drodze...
-> Mefisto dziękować za synchronizator półkul...

3. Kalina...
-> w Twojej rodzinie jest to od pokolenia? To, że nadają swoim chłopcom imię żeńskie? xD Czy żeński przydomek... czy jak? xD

czarek501
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 1.926

może i źle sformułowałem, bo musiałem szybko post pisać. lecz na myśli miałem to co ty powiedziałeś :P
PMEmail Poster
Kalen
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Mefistofeles @ Mar 17 2009, 12:36 AM)

3. Kalina...
-> w Twojej rodzinie jest to od pokolenia? To, że nadają swoim chłopcom imię żeńskie? xD Czy żeński przydomek... czy jak? xD

Bo mam nazwisko Kalinowski i tak sie przyjelo ;) To jest przezwisko
bell22
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Nr użytkownika: 2.026

witam w takim razie osoba ktora uzywa bardziej prawej polkuli mozgu ma predyspozycje w jakim kierunku? jakie swoje umiejetnosci moze rozwijac? a jakie osoba korzystajaca bardziej z lewewj polkuli?
PMEmail Poster
Kalen
Quote Post
Unregistered

Jest obok napisane... Ale po angielsku. Więc najlepiej wziasc translator. Wpisz w gogle słownik polsko-angielski i kliknij to pierwsze.

P.S. Forum nie jest do reklamowania, więc nie mogę dać bezpośrednio.
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

QUOTE (kalina5113 @ Mar 17 2009, 02:28 PM)
Jest obok napisane... Ale po angielsku. Więc najlepiej wziasc translator. Wpisz w gogle słownik polsko-angielski i kliknij to pierwsze.

P.S. Forum nie jest do reklamowania, więc nie mogę dać bezpośrednio.

Jeśli jest związane z dyskusją to można podać (z zakazem reklamowania chodzi o to by nie bylo po prostu przegięć w sensie co post to reklama proszku do prania zupki itp niezwiązanych z dyskusją lub itp spamowania ;)) Oczywiście z uwagi na obecne czasy, antywirusy itp trojan-killery itp wskazane zawsze i wszędzie ;)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll