Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zablokowane Opcje...
Azar
Quote Post
Unregistered

Hm mam problem z pewnymi opcjami na forum. Część z nich mam zablokowane, np. wysyłanie prywatnych wiadomości i edytowanie własnych postów.

Czy administracja zablokowała te opcje wszystkim czy tylko mnie?
Czasowo czy permanentnie?
A może zależy to od ilości postów?

;]
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813
Grupa: Bywalec

ja tez mam zablokowana edycjie postow i chyba reszte rzeczy o ktorych mowisz
a wyszukiwanie nigdy nie bylo aktywne :(
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798
Grupa: Stali Użytkownicy

Czyżby ogólny skrajk użytkowników?? Wszak okres jest odpowiedni, mamy kolejne obchody SOLIDARNOŚCI, czyli dobranie sie motłochu do władzy :czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

QUOTE (Azar @ Dec 18 2010, 06:28 PM)
Hm mam problem z pewnymi opcjami na forum. Część z nich mam zablokowane, np. wysyłanie prywatnych wiadomości i edytowanie własnych postów.

Czy administracja zablokowała te opcje wszystkim czy tylko mnie?
Czasowo czy permanentnie?
A może zależy to od ilości postów?

;]

Ok, sprawdzę, w każdym razie z tego co pamietam jest tak:
- PW można wysyłać po przekroczeniu jakiejś tam progowej ilości postów (by uniknąć niespodziajek pt. spam na PW) w każdym razie nie jest to dużo na pewno poniżej 50
- edytowanie działa do 5 minut po napisaniu posta (jeśli chcecie to powiedzmy 15 minut można dać).
- z wyszukiwaniem posprawdzam co i jak i ewentualnie doczepię blok ogólnej wyszukiwarki.

W każdym razie na dziś będę powoli odpadał od kompa ale jutro (w niedzielę) spróbuję z kota testowego sprawdzić (przynajmniej wiadomo już czego konto testowe nie wykryło przy ostatnich testach po wprowadzeniu kilku poprawek do forum) co i jak i poustawiać to by nie było tak pokopane.

W zabawy pt. blokowanie opcji dla pojedyńczego użytkownika nikt się nie bawi bo za dużo roboty, prędzej by zrobiono karną grupę użytkowników i tam przeniesiono użytkownika, ale to i tak bez sensu bo potem by trzeba hash MAC i innych zmiennych unikalnych wyszukiwać podczas rejestracji by zapasowe konta zbanowanym uwalać, więc... nie stosuje się zabawy w snajperkę ograniczeniami opcji, szczególnie wyszukiwanie byłoby bez sensowne do blokowania ;).
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Azar
Quote Post
Unregistered

Jeśli poniżej 50 postów to powinienem móc. A nie mam tej możliwości.
Co do edycji również.
Hm... porób to :P
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

ok, ok
serwisówki odwalone (cuda pt. katody w irdach nie miały zasilania ale... sieć się widziała... normalnie perpetum mobile pt. jakim cudem sprzęt się wzajemnie widział i komunikował skoro tylko Rx/odbiorcze segmenty/ były zasilane ]:->) więc do rana ten porządek z opcjami tutaj zrobię :)

----
Ok, poprawiony błąd (mały błąd logiczny w restrykcjach grup był, po prostu podczas wdrażania Cerberusa zapomniano odpalić wyrównanie uprawnień rzeczywistych z zakładanymi i stąd też... mały rozjazd nastąpił pt. zaawansowani użytkownicy mieli niższe uprawnienia od początkujących).

Jakby coś jeszcze nie działało tak jak powinno, to pisać śmiało, ja na razie znikam w tło do świata gatlingów laserowych, atmeg i cnc by nad steampunkiem pomyśleć sobie :]

Edytowany przez Mrooczek262 Dec 20 2010, 03:50 AM
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Azar
Quote Post
Unregistered

oki, faktycznie wszystko już mi dziala... :)
zarówno PM jak i EDIT :)

Edytowany przez Azar Dec 21 2010, 04:29 PM
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll