Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sen
Heskeso
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.768

Nie wiem czy dobry dział no ale...

Otóż miałem taki sen że siedzie sobie na schodach i wyskakuje ktoś mówiąc "zeskrobie serce twojej matki" wymachując nożem od razu w śnie pomyślałem "to nie sen zaraz mnie zabije" i wtedy tak się wystraszyłem bardzo (akcja sie toczyła przed drzwiami do mojego mieszkania) że poczułem jak ta postać w śnie (ja) wracam do siebie i wszystko widziałem jak przechodziłem przez drzwi do mojego pokoju (wyglądało to tak jakby ktoś mnie ciągną za plecy) i gdy zobaczyłem swoje łóżku to chciałem dalej "śnic" nie chciałem wracać ale byłem taki spanikowany tym sen ze się obudziłem zaraz. Czy to była podróż astralna? Czułem (nie wiem jak to nazwać więc może nazwę to duszą) moja dusza wraca do ciała...

Wymyśliłem taką teorie że to była podróż astrala i istnieją strażnicy którzy bronią "przejścia" do astralu - to moja teoria sam wysiliłem wszystko nie wiem czy to prawda.

Pytanie brzmi czy to tylko zwykły sen? Czy coś więcej.

Edytowany przez Heskeso Jun 2 2010, 11:37 PM
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

Sny przedstawiaja ansze niepokoje, marzenia, przypominają o naszych obawach, czasem ukazuja realne rozwiązania powaznych problemów które trapią człowieka, a czasami sa po prostu bezsensownym seansem filmowym :czarodziej:
Nie każdy sen o duszy oraz opuszczaniu ciała jest podróżą astralna, co nie zmienia tego, że może nia jednak byc :)
Nie ma jednego schematu wizualnego który opisywał by podróż astralna, prawda jest taka, ze każdy cżłwoiek może ja rpzezywac w inny zrozumiały tylko dla siebie samego sposób.
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Heskeso
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

No tak ale ja myślałem i widziałem siebie jak leżałem w łóżku dlatego to dla mnie dziwne <_<
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

No tak ale ja myślałem i widziałem siebie jak leżałem w łóżku dlatego to dla mnie dziwne

Nie neguje tego co doświadczyłeś, tak na prawde nikt nie powie Tobie czy na prawde udałeś się w podróż astralną, czy tez nie. Odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty, a dokładniej Twoja podświadomość. Skup się i zastanów czy możliwe jest ze podróżowałes astralnie? A jesli tak, to zastanów sie jaki był powód twojej podrózy ( każda podróż astralna ma jakiś swój powód) :)
Heskeso
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Nie jestem pewien stałem pod własnymi drzwiami i pukałem nikt nie chciał mi otworzyć i nagle z dołu po schodach wyskakuje ten typek. Bylem posrany jak się obudziłem... Wdaje mi się ze to może być podroż astralna ponieważ odczuwałem strach jak wracałem do ciała a w śnie nie wiem czy się odczuwa uczucia.
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Nie jestem pewien stałem pod własnymi drzwiami i pukałem nikt nie chciał mi otworzyć i nagle z dołu po schodach wyskakuje ten typek. Bylem posrany jak się obudziłem... Wdaje mi się ze to może być podroż astralna ponieważ odczuwałem strach jak wracałem do ciała a w śnie nie wiem czy się odczuwa uczucia.

Oczywiście że we śnie odczuwasz emocje:) Mozesz przezyć strach, miłośc, mozesz odczuwac tęsknotę, nostalgie, oraz zadume.

Z tego zvo zauwazyłem, Twój sen moze oznaczac jakąs wewnętyrzna obawe przed jakąś nadchodzaca sytuacja.
Nie jestem pewien stałem pod własnymi drzwiami i pukałem nikt nie chciał mi otworzyć i nagle z dołu po schodach wyskakuje ten typek.

Zamknięte dtrzwi czesto sa symbolem "sytuacji bez wyjścia". Mozęsz stanąc przed jakims wyboem w kórym będziesz się msuiał keirowac zdaniem innych ludzi.
że poczułem jak ta postać w śnie (ja) wracam do siebie i wszystko widziałem jak przechodziłem przez drzwi do mojego pokoju (wyglądało to tak jakby ktoś mnie ciągną za plecy) i gdy zobaczyłem swoje łóżku to chciałem dalej "śnic" nie chciałem wracać ale byłem taki spanikowany tym sen ze się obudziłem zaraz.

Pokusze się o interpretacje. Jest w Tobie jakas wewnętrzna obawa przed czyms co moze nadejśc niebawem ( jakas zmiana w życiu, która wciagnię Ciebie w "nieznane").

Zapamiętaj, nie kazdy sen to podróż astralna, zazwyczaj to po prostu odzwierciedlenie naszych obaw pragnien itp. :czarodziej:
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260

Meeron! A co znacza duze pajaki we snie? Nie pamietam dokladnie snu niestety! Tylko pamietam te pajaki :(
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Pająki...Hmmm....Ma kilka znaczeń.

1). Symbolizuje ludzkie potrzeby seksualne.

2). Intrygi, w które możesz zostać wplątana.

3) jesli wisi na cienkiej nitce, to oznacza dobrobyt i szczęście.

Wszystko zalezy od sytuacji w której pająk się we śnie znajduje, ale zazwyczach choidzi tu o pkt 1 :czarodziej:
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

:czarodziej:
Niestety! Chodzi tutaj o punkt drugi :( Pajak byl wielki i byc moze bede miala bardzo duzy problem, ktory bedzie sie ciagnal kilka lat! W skutek wlasnie intrygi...
Dzieki serdeczne :)
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

Jesli chcesz to mzoęsz go opisac na prv;)
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka

Sen czy problem? Snu niestety juz nie pamietam i pluje sobie w brode, ze go nie zapisalam. Moze sie w koncu tego naucze.
A co moze znaczyc wysnione przeswietlenie roentgenowskie czlowieka?
Tak jakby caly szkielet na kliszy tylko, ze wealu. Pierwsze w oczy rzucily mi sie pluca. Tak jak by z guzami na samym dole....
To juz ostatni :D
Jak widzisz moje sny tez do najnormalniejszych nie naleza :ph34r:
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

1).Stawiam na problem zdrowotny ( jeśli palisz, to warto zrobic prześwietlenie płuc, oraz zbadac "sprawy kobiece").

2). Kłopoty duchowe, emocjonalne, guzki oznaczaja nadchodzace, lub ciążące problemy w zyciu codziennym, lub społecznym) :czarodziej:
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll