Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Co W Prezencie?
zizou
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.114

Moja dziewczyna w przyszłym tygodniu będzie miała urodziny. Kwiaty, czekoladki, wyjazd - to wszystko już było. Chce jej podarować albo coś z kosmetyków, albo jakiś ciuch. Wiem, że ma na oku kilka rzeczy, w tym między innymi bomberkę jak ta tutaj: http://www.bysisi.pl/18-okrycia-wierzchnie-damskie Pytanie tylko czy mam jej ją kupić czy nie, bo mogę nie trafić z rozmiarem czy kolorem i będzie klopot. Nie przepadam za wspólnymi zakupami, ale ten jeden jedyny raz mógłbym się dać przekonać na wspólne wyjście i wtedy mogłaby kupić sobie coś samodzielnie. Ewentualnie daj jej po prostu bon prezentowy i po sprawie. Jak sądzicie? Jakie wyjście będzie lepsze? Ewentualnie - co jej dać (inne Wasze sugestie będą mile widziane).
PMEmail Poster
robin
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Nr użytkownika: 7.125

Jestem w podobnej sytuacji. Poznalem dziewczyne jakis czas temu i chcialbym teraz aby sprawy poszly w dobrym kierunku. Nie chce jej zbyt czesto obdarowywac bo pomysli, ze chce ja przekupic. Chcialbym jej dac cos co jasno okresilc w jakim kierunku zmierza nasza znajomosc. Wiesz, rozpatrywalem rozne mozliwosci .. najbardziej sensowna wydaje mi sie seksowna bielizna. Mialoby to zadzialac na takiej zasadzie .. wychodzimy gdzies razem do kina czy cus .. wracamy do mnie na wspolna kolacje, a poniej daje jej prezent - np. takie body https://obsessive.com/pln_pl/produkty/gorse.../wonderia-teddy .. nastepnie ona idzie niby do lazienki, a wychodzi w nie przebrana. Taki scenariusz najbardziej by mi odpowiadal :) Nie wiem jak zareagowala by na taki prezent ale chyba warto zaryzykowac? Napiszcie co o tym sadzicie.
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll