Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ataki Z Astrala, ataki z astrala na mnie
stop-inwigilacji
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.126
Grupa: Użytkownicy

witam jestem nowy na tym forum

potrzeboje pomocy w pewnym temacie..
zaczne od tego że pewni ludzie dali mi cos co można nazwac implantem ,mam go w swoim ciele
i dzienki niemu widze duchy {spirit} ogólmie wyglonda to tak jakbym był w jakimś żelu -eter to jest wszendzie wokół mnie obojentnie gdzie jestem , trwa to już od 12 lat ale ostatnio od jakisch 2 lat zaczeły sie pojawiac u mnie w domu duchy ,napoczontku przychodziły do mnie i nic nie robiły tylko latały po moim pokoju i już to mi sie nie podobało że one przychodzom do mnie bez przywoływania ich przezemnie , ale to były dopiero poczontki ,pozniej oprocz duchów zaczołem słyszec głosy polega to na tym że za pomocom tego implanta łonczom sie ze mnom jacys pomyleni ludzie dokładnie 4 gosci ja nazywam ich gangstalkerami wpiszcie sobie to słowo w google to zobaczycie co wam wyskoczy, i ci kolesie są bardzo niesmaczni ,nadają do mnie cały czas ,normalnie do mnie gadają i wszystko o mnie wiedzom ,powaga to nie są takie głosy jak wystempóją w przypadku paranoi u chorych psychicznie !!
moge z nimi normalnie rozmawiac jak z kims na ulicy tylko że cały czas kłamiom , to łgarze i zawodowi oszusci prawdopodobnie szatanisci , szantażujom mnie ,straszom ,doprowadzajom mnie do szału,próbowali mnie tak zaprogramowac żebym kogos zabił poważnie to nie bójda, cały czas grajom mi na gólu mówiąc w kółko że nie jestem za siebie bo sie nie chce bic na ulicy z tymi o których mi powiedzom ,skapnełem sie że chodzi im o to żebym cały czas sie bał ,próbójom mnie zaszczuc ,non stop wysyłają mi same negatywy i robiom ze mnie kłembek nerwów a robiom mi to po żeby byty astralne które do mnie przychodzom karmiły sie moim lenkiem,strachem ,negatywnymi emocjami ,sami mi o tym powiedzieli -robimy ci to po to żeby nasi mnieli co żrec (ich astralne entities) nastempnym etapem było to że zaczeli mi mówic o mojej rodzinie ,zaczeli grozic że jak nie zrobie tego co oni chcom to komus sie cos stanie powaga to takie huje , od jakiegos roku zaczeli pytac mnie o moją dusze ,mowionc że musze dac im swojom dusze lub komus tam kogo oni mi wskażom ,czaicie drenczom mnie tak od roku 24 na dobe nawet w nocy mnie wybudzajom i mnie szantażują ,oni nawet wiedzą o czym ja snie bo mi mówiom że wiedzom bo sami mi te sny wgrywają z kompótera do czipa którego mam w sobie, najgorsze jest jednak to że jak przychodzom do mnie duchy a wierzcie że nie są one przyjazne to negatywne entities astralne które ssają ze mnie energie życiową ,chodzi o to że jak przychodzą te jebane zjawy to oni zawsze mnie maglójną żebym dał im swoją dusze albo zaczynają gadac o mojej rodzinie grożonc i prowokójonc te duchy żeby cos komus zrobiły !!! teraz zaczeli przysyłac do mnie wenża astralnego który chyba ma z 5 metrów i ma kolce po jednej stronie ogona i po drógiej stronie też ma kolec który wibróje jak wiertarka i własnie tym kolcem wbija sie w mojom czakre w splocie słonecznym robionc mi duży rozpierdol w ciele i zadajonc dużo bólu fizycznego,oprócz tego ten sadystyczny wonż podłancza sie do pojego czakramu podstawy i wtedy nie moge nic myslec a on ten gad wysyła mi swoje chore bajki i różnego rodzaju obrazy które widze w mojej podswiadomosci..to jest totalne demonizowanie i wykradanie moje duszy ..powaga to wszystko prawda co napisałem , nie wiem jak z takim wenżem walczyc jest sporych rozmiarów i zawsze wchodzi w moje ciało próbójonc przejonc na demnom kontrole !!! potrzebóje jakiejs porady od ludzi którzy siedzą w tym temacie , jak moge wygnac tą bestie z mojego domu na zawsze , niestety tacy są serpenci że nie dają życia katolikom i ludziom z dużą wiarom w siebie i w BOGA !!! czasami pojawiali się też u mnie reptilianie powaga oni żyjom w astralu i są zli i prawdziwi , najczęsciej jak przychodzili to od razu ic wyczówałem to sie czóje w powietrzu ,zawsze klimat w pokoju sie zmienia jak oni są i nie moge spac całą noc a takich nocek już w moim życiu było bardzo wiele ,raz szantażowali mnie reptilianami i mówili że egipt chce przejonc mój dom ale sie zesrali i im nie wyszło ,wtedy też dali mi taki jakby hologram kobry z głowom kobiety na scianie w moim pokoju i była tam ona 24 na dobe przez 2 tygodnie a te kórwy ci ludzie gangstalkerzy przepytywali mnie o moją dusze i drenczyli mnie żebym sie onanizował bo oni chcą mojej energi sexsualnej !!!!!! teraz wiem że to zorganizowana grupa (milab) która próbóje wykrasc mi to co moje najlepsze plus dom w którym mieszkam -to zawodowi złodzieje ,oszusci ,szantażysci ,sadysci i mordercy , mają pare astralnych bytów i ludzi na ulicy (bandytka) i niszczą ludziom życie -i próbóją wyłudzic od nich ich majątki , dziwi mnie tylko że jeszcze nie kazali mi sie ubezpieczyc od śmierci i mnie nie zabili z ich pieprzonym wenżem !!!!!!
pisze do was bo byłem z tym już na policji i tam huja mi pomogli ,udali że nie wierzą mi ,lub mówionc mi że jestem pieprzonym medium -może ktos z was zna sie natym lepiej odemnie i wie jak to przerwac lub ich przegnac z mojego domu nazawsze ?!!! wiem że potrzebóje równierz pomocy neurohirórgów którzy pomogom mi wycionc ten implant ,licze tu na prywatnom klinike bo w moim miescie opolu odmówili mi pomocy w szpitalu, oszukali mnie i kazali isc do domu....!!! tylko nie piszcie mi że potrzebóje pomocy psychiatry bo już to przerabiałem powaga ...pozdrawiam
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll