Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) [1] 2 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Castle Party
Lorelay
Quote Post
Unregistered

Jak jest woodstock to dlaczego nie Castle Party. Jeździ ktoś?
Dark_Rose
Quote Post
Unregistered

Jeździć się chce tylko w tym roku brakło funduszy ale racja skoro Wood taki głośny to czemu nie CP ;)
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20
Grupa: Stali Użytkownicy

Nigdzie do tej pory nie jeździłam, ale Castle Party wydaje mi się bardziej nastrojowe jeśli już o imprezy muzyczne chodzi, na które miałabym się decydować.
PMEmail Poster
Shadow
Quote Post
Unregistered

O ile wiem w tym roku Castle Party bardziej przypominało rewie mody niż festiwal tego typu muzyki...(czyt. nastolatki biegające za aparatem aby ktoś im zdjęcie zrobił) pozatym zespoły po za kilkoma ..to też raczej nic szczególnego nie było.
Dark_Rose
Quote Post
Unregistered

Racja Shadow bardziej rewia niż typowy festiwal

pozdrawiam
Lorelay
Quote Post
Unregistered

Masz rację, aczkolwiek ludzie mnie nie zawiedli, byli niektórzy fantastyczni. Nie miałam prawie wogóle pieniędzy, a jadłam do syta, piłam piwo litrami. Są tam też na tyle dobre dusze, iż pożywić się można.

Edytowany przez Lorelay Aug 15 2005, 05:52 PM
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

QUOTE (Lorelay @ Aug 15 2005, 03:30 PM)
piłam piwo litrami, a i krwi się napiłam.

krew to nie piwo
krwii się nie bezcześci...
to nie fetysz...
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Lorelay
Quote Post
Unregistered

Nie zbezcześciłam, gdzieżbym śmiała, to moja idiotyczna niemoc wysłowienia się jest winna że tak to zrozumiałeś. Wybaczcie. Mrooczku, bardzo mnie zawstydziłeś, ale wiedz, że ja nie to miałam na myśli. Gdybyż mój język był w stanie wypowiedzieć to co myśli rozum i czuje dusza...

Edytowany przez Lorelay Aug 15 2005, 05:54 PM
Mrooczek262
Quote Post
...
*

ok - nie wnikam
po prostu krew to nie coca-cola...
Lorelay
Quote Post
Unregistered

Naprawdę nie to miałam na myśli. Nawet nie wiesz jak mi przykro iż tak mnie zrozumiałeś. Głupia, głupia, głupia...!!!Bardzo boli mnie że masz mnie za taką. To było głupie, nieopatrzne i bezmyślne zestawienie dwóch słów w jednym zdaniu. Każdemu może się zdarzyć nieprecyzyjne tudzież ewidendnie błędne wyrażenie tego co miał na myśli.
Devil
Quote Post
Unregistered

?...
Mrooczek262
Quote Post
...
*

eetam
wróćmy do tematu Castle Party :)
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Ja byłam w tym roku, co prawda pierwszy raz ale nie ostatni, oj nie!! Bardzo mi się podobało, niesamowity klimt przede wszystkim, muzyka też świetna, Clan of Xymox, Leave's eyes, Funker vogt, Deathcamp Project, No name desire, dali czadu, co do reszty niestety pamięć mnie zawodzi :lol: z wiadomych powodów, a powrót do rzeczywistości po, był co tu dużo mówić, straszny i trwał u mnie jakiś tydzień... Z tego co pamiętam to fajnie zagrali jeszcze Batalion D'amour, Delight, a popcornu nie polecam bo bez soli był :blink: ale rohozec całkiem całkiem... :D . Na pewno jadę w przyszłym roku, jak chcecie obejrzeć fotki z tegorocznego festiwalu to zapraszam na stronę www.irek.netfast.org , galeria Castle Party.
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

galeria Castle Party.

Jesteś gdzieś tam na fotkach ?

Na pewno jadę w przyszłym roku

Mnie jakoś tam nie ciągnie ,a wogóle nie stać mnie na tego typu imprezy , hmm sądzac po ciuchach, to nie jeździ tam biedna młodzież.
Chyba to raczej impreza dla tych co nie mogą narzekać na brak kasy,no chyba że mieszka się blisko :)
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No to akurat fakt, trzeba uciułać trochę kasy żeby tam pojechać, ale co do stwierdzenia, że jeżdżą tam tylko dziani ludzie to nieprawda, zdjęcia w tej galerii były robione ludziom ubranym najciekawiej, a masa ludzi była ubrana normalnie, typu koszulki spodnie w kolorze wiadomo jakim. Wcale też nie jest powiedziane, że trzeba mieć dużo kasy żeby dobrze się bawić, zawsze przecież może znaleźć się ktoś kto postawi to czy owo. Ludzie w większości są przyjaźnie nastawieni. A co do spraw kasy to tak było w tym roku: pole namiotowe 90 zł za 3 dni, chyba że ktoś znajdzie miejscówke u kogoś na posesji to z cenami to ju różnie, karnet za dwa dni 150 zł, no i plus droga i jedzenie na mieście, np średniej wielkości pizza kosztowała ok 10-15 zł, co do drogi, to np z Kielc do Bolkowa samochodem trzeba mieć przynajmniej 600 - 800 zł na paliwo, ale pociągiem jest dużo taniej do Jeleniej góry bodajże i z tamtąd można złapać autobus do Bolkowa. Co do mojej skromnej osoby w galerii, to owszem jestem, w towarzystwie kilku mężczyzn w kilku powtarzających się zdjęciach, czyli z tymi samymi osobami mniej więcej, i wcale nie byłam ubrana extra bo bardzo zwyczajnie, ale jakoś to było, a i poznałam wielu ciekawych ludzi, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt. No a z braku kasy to zawsze można pojechać tylko na rynek, tam też jest zabawnie, i względnie pójść pod zamek i posłuchać co jest grane, jest też opcja picia taniego wina jak robili poniektórzy :D , na mnie nie patrzcie, ja to tylko pifo uznaje :D
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

A co do spraw kasy to tak było w tym roku: pole namiotowe 90 zł za 3 dni, chyba że ktoś znajdzie miejscówke u kogoś na posesji to z cenami to ju różnie, karnet za dwa dni 150 zł, no i plus droga i jedzenie na mieście, np średniej wielkości pizza kosztowała ok 10-15 zł, co do drogi, to np z Kielc do Bolkowa samochodem trzeba mieć przynajmniej 600 - 800 zł na paliwo, ale pociągiem jest dużo taniej do Jeleniej góry bodajże i z tamtąd można złapać autobus do Bolkowa.

No i właśnie nie stać mnie.

Co do mojej skromnej osoby w galerii, to owszem jestem, w towarzystwie kilku mężczyzn w kilku powtarzających się zdjęciach,

Czyli gdzie ? <_<
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

jak mi mrooczek poustawia wszystko tak jak być powinno to ci powiem ;) , na razie mi tu coś szwankuje...
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

na razie mi tu coś szwankuje...
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

ok powiem...strona 4 -2 i 3 oraz 11, str 7-ostatnie, str8-1, więcej to chyba tam mnie już nie ma, a wogóle to chodziło mi o komunikator i sklepik, ale mrooczkowi się chyba nie chce z tym nic zrobić, tzn ze sklepikiem, bo co do komunikatora nie jestem pewna kto go moze używać, na czarnej liście mnie nie ma :D
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Wróci Mrooku to sobie to wyjaśnicie ,bo ja nie w temacie jestem .

ok powiem...strona 4 -2 i 3 oraz 11

Aha to teraz będziemy się bawić w zgaduj zgadula ?
Szkoda ,że lasera w tyłku nie mam, było by łatwiej .
Stawiam na niebieskie włosy .
Choć nie hmmmm pisałaś że w towarzystwie samych facetów byłaś no to tam jest taki okularnik miły z wyglądu :D
Strony 11 nie ma wogóle :P
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

jaka zgaduj zgadula, podałam jasno i wyraźnie, w galerii na stronie np. czwartej - numery zdjęć, nie ma mnie w towarzystwie kobiet, kobietą na tych zdjęciach jestem jedyna, wydawało mi się że pomroczno- jaśnie piszę :D
Nefthis
Quote Post
Unregistered

no i nie mam niebieskich włosów, nie stać mnie na takie bajery
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

np. czwartej - numery zdjęć, nie ma mnie w towarzystwie kobiet, kobietą na tych zdjęciach jestem jedyna

Hahahaaaaa nie Ty jedna.

http://irek.netfast.org/galeria_full.php?g_id=1&f_id=40

http://irek.netfast.org/galeria_full.php?g_id=1&f_id=48

Nogi nie liczę noga to nie kobieta heheheeeee
No to jak będzię ? ;)

Edytowany przez Sari_Aris Jun 22 2008, 05:55 PM
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Buhahaaaaaa ujebało mi Twojego posta ,sorryyyy...
Jeśli pisałaś o okularniku to jest dobrze :D
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

no tak okularnik to ja, i mam jeszcze wiele innych wad :D
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll