Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Smile.jpg, dziwny obrazek
Mroczny
Quote Post
Oczytana Osoba
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.826

Czy słyszeliście o obrazku o nazwie smile.jpg, widziałem go w oryginale i rzeczywiście ma dziwne działanie. Czy ktoś z was go widział, jeśli tak jakie ma po nim odczucia jeśli nie mogę podać link, ale to nie jest przyjemny widok...
PMEmail PosterAOLYahoo
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20

Do tej pory wydaje mi się, że nie miałam z tym do czynienia, chociaż nazwa brzmiała jakoś znajoma. Nie wiem o co chodzi z tym działaniem jaki ma mieć, ale jeśli ma to coś wspólnego z tą jakąś twarzą ładującą się w Wiki po wybraniu tego hasła to cóż kilka sekund do pełnego załadowania strony stanowczo mi wystarczy, by omijać to hasło szerokim łukiem. Chociaż to tylko obrazek podchodzi mi pod niegdyś modne motywy z ryczącymi potworami wyskakującymi przy długim wpatrywaniu na cały monitor, których szczerze nie znosiłam. :rolleyes:
Przez kilka sekund kontem oka to chyba trudno o duże odczucia, chociaż bycie obserwowanym przez coś i jakieś dziwne ciarki mi wystarczą. Sama ręka sięga po wyłącznik komputera, żeby to znikło z monitora :P Grr, chciałam najpierw przeczytać co to, a nie od razu oglądać.

PMEmail Poster
Mroczny
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 6.826

Ten obrazek to przerobiony w fotoshopie psem, ale ludzie właśnie przez historie Marry Ann... się go boją, ponoć ta kobieta zwariowała przez ten obrazek. Mimo że zapewne jakiś dziwak wpuścił go do internetu dla zabawy z zaskoczenia można się go przerazić :blink:
PMEmail PosterAOLYahoo
Szark
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.046
Grupa: Użytkownicy

małe poruszenie co do smile.dog... W gogle grafikę wpiszcie -straszne emotki- na dole jest obraz czarnobiałego smile.dog'a. Do tego te zdjęcie ukazuje psa z boku.
PMEmail Poster
janus
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 1.035

Mnie to jakoś nie przeraża, ale ja to ja:P
PMEmail PosterAOL
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll