Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Closed TopicStart new topic

> Czuła Obecność. Rozwojowy Krąg Kobiet, Kraków / 6.4.2019
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Co: Czuła Obecność. Rozwojowy Krąg Kobiet

Gdzie:
Kraków

Kiedy:
6 kwietnia 2019 o 16:00 – 21:00

Dodatkowe informacje:
♥ Spotykamy się niebawem,..w Krakowie... przyjdź taka jaka jesteś....Bądź z nami...

Krąg Czuła Obecność

..to nie krew czyni cię moją siostrą
Lecz to jak dobrze rozumiesz moje serce
Jakbyś nosiła je
We własnym ciele…
Rupi Kaur, „Słońce i jej kwiaty”

Kochane!!!

Zapraszamy na Kolejny Krąg, w sobotę 6 kwietnia o g.16.00. Czujemy taką potrzebę by spotykać się regularnie i częściej, jak i dostajemy od Was sygnały, że te nasze spotkania są nam wszystkim bardzo bardzo potrzebne. Rozkwitacie ze spotkania na spotkanie... To widać... To się czuje..
Spotykamy się w Krakowie, konkretne miejsce zostanie podane uczestniczkom w terminie późniejszym 🙂

Podczas Kręgu wszystkie jesteśmy sobie równe; możesz przyjść taka właśnie jaka jesteś, z tym co jest.. Poczujesz jaką moc ma intencja wypowiedziana we wspólnej przestrzeni zaufania i miłości. Będziesz mogła spotkać inne kobiety takie jak Ty albo zupełnie różne; właściwie to wszystkie jesteśmy różnymi obliczami tej samej Bogini..
Zapraszamy Ciebie Bogini tutaj do nas, jesteś jedną z nas..
Jeśli nigdy nie brałaś udziału w Kręgu, tym bardziej zapraszamy...

Zapisz się zgłaszając do nas na Messengerze. Możesz coś przynieść na wspólny stół.. Obfitość ❤jest w nas.

Sugerowana donacja za udział w Kręgu 30-40 PLN. Jeśli to dla Ciebie za dużo, przyjdź tak czy inaczej, zostawisz mniej lub umówimy się na jakąś inną formę wymiany.

Sabinka:

Jestem Kobietą, jestem Mamą. Kobiecość to dla mnie tam gdzie miękko, łagodnie, bez presji. Na energii ze Źródła, nie na siłę.
Towarzyszę ludziom indywidualnie od kilku lat jako terapeuta; praca z energią, podświadomością, rozmawianie z przodkami, widzenie przyczyn problemów w głębi duszy, masaż Lomi Lomi, czytanie z Pola przyszło trochę później.
Od niedawna prowadzę kursy online uzdrawiania kwantowego oraz Step2freedom pomagające łagodnie przejść z pracy na etacie do własnej pasji.
Kocham śpiewać.
Uwielbiam nasze Kręgi, spotkania. Śledzenie jak każda z nas się zmienia ze spotkania na spotkanie, czasem wraca po dłuższym czasie, to fascynujące. Tak samo jak trzymanie przestrzeni. Uważność. Koncentracja. Cisza. Spokój w sercu.
Docieram do tych pierwiastków w sobie.
Dziękuję Wam Kochane i do zobaczenia!
Kasia:

Jestem na drodze rozbudzania się do życia w pełni. Od kilku lat obserwuję i rozpakowuje się z przekonań, które już mi nie służą. Wciąż odkrywam kim jestem i co mam do zaoferowania drugiemu człowiekowi.
Wierzę, że w swej czystej postaci jesteśmy energią Światła, stłumioną przez nasze uwarunkowania rodowe, rodzinne, kulturowe.
Pomagam wracać Kobietom do ich wewnętrznego domu.
Pracuję ze schematami blokującymi nas do życia w obfitości a na głębszym poziomie, z traumami rodowymi, rozpuszczając gęste pola energii smutku, gniewu, strachu, żalu itd.
Obecnie zafascynowana jestem naukami Świętej Żeńskości, które zgłębiam.
Właśnie biorę udział w kursie trenerskim EFT
Prowadzę na FB grupę rozwojową „Rozbudź się do życia” oraz stronę „Powrót do domu”

https://www.facebook.com/events/1008235436232004/
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Closed TopicStart new topic