Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mononukleoza - Groźna Choroba
bettik
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.105
Grupa: Użytkownicy

Ostatnio dopadły mnie niepokojące objawy. Mam powiększony węzeł i jestem wyraźnie osłabiona. Dostałam od lekarza pierwszego kontaktu leki przeciwzapalne i obniżające gorączkę (39 stopni) jednak nie widzę jakiejś znacznej poprawy. Oczywiście nie chce kwestionować tego co zaordynował mi lekarz, ale wydaje mi się że moje objawy są zbieżne z opisem jaki znalazłam tutaj: https://www.doz.pl/czytelnia/a1212-Mononukl...objawy_leczenie Nie ma co ukrywać - trochę mnie przybiły te informacje, bo to dosyć poważna, z tego co się wydaje, choroba. Czy może ktoś z Was na nią chorował? Z dnia na dzień czuję się tak samo, poprawy brak, a jednocześnie "napędza mnie strach", że to coś poważniejszego, a lekarz tego nie zauważył. Czy iść do innego lekarza? Czy może do jakiegoś specjalisty od razu? Gorączka tez daje mi się we znaki. Mam nadzieję, że nie stałam się hipochondryczką i nie wmawiam sobie tej choroby, ale jak to mówią "lepiej dmuchać na zimne".

Edytowany przez bettik Jan 15 2017, 03:18 PM
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll