Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Przekonanie, Pomurzcie mi
sixks
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.097

Gdy Tylko Znalazłem Te Stronke Jak To Powiedziec Zakochałem Się w Niej I W Całej Magi Tylko Mam Jeden Problem Studjuje Magie Co Dzienie Ale Rodice MI Nie Wirza a ja Niemoge Ich Przekonać Pomurzcie MI Jescze Jedno Co Mam Zrobic Zeby Byc W Astralu ????? :placze:
PMEmail Poster
janus
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.035

QUOTE (sixks @ Feb 7 2008, 03:03 PM)
Gdy Tylko Znalazłem Te Stronke Jak To Powiedziec Zakochałem Się w Niej I W Całej Magi Tylko Mam Jeden Problem Studjuje Magie Co Dzienie Ale Rodice MI Nie Wirza a ja Niemoge Ich Przekonać Pomurzcie MI Jescze Jedno Co Mam Zrobic Zeby Byc W Astralu ????? :placze:

:D
człowieku muwienie komukolwiek zwłaszcza rodzicom o swoich praktykach dobre nie jest zyjemy w polsce tolerancji tutaj nie ma o co ci dokładnie chodzi muwiąc ze chcesz wejsc w astral??? masz na mysli oobe??? stary najpirw to ty musisz popracowac ogólnie nad rozwojem nie wiem kurcze nie staraj sie na siłe w chodzic w cos co nie do konca jest bezpieczne. a jak chcesz wejsc w astral to poczytaj se cos monroe. no icwicz wizualizacje to moja rada. wracając do rodziców to muj drogi objawiając calemu swiatu czym sie zajmujesz zostaniesz u znany za dziwaka.
juz nie powiem jak to komplikuje sprawy z kobietami :D
oj polki nie są tolerancyjne :D

a zciekawościi z tresci postu wynika zes dosyc młody :D

wiec moze zastanow sie czy koniecznie cie to iteresuje czy to raczej przejsciowe zainteresowanie :D
PMEmail PosterAOL
janus
Quote Post
*

QUOTE (sixks @ Feb 7 2008, 03:03 PM)

człowieku muwienie komukolwiek zwłaszcza rodzicom o swoich praktykach dobre nie jest zyjemy w polsce tolerancji tutaj nie ma o co ci dokładnie chodzi muwiąc ze chcesz wejsc w astral??? masz na mysli oobe??? stary najpirw to ty musisz popracowac ogólnie nad rozwojem nie wiem kurcze nie staraj sie na siłe w chodzic w cos co nie do konca jest bezpieczne. a jak chcesz wejsc w astral to poczytaj se cos monroe. no icwicz wizualizacje to moja rada. wracając do rodziców to muj drogi objawiając calemu swiatu czym sie zajmujesz zostaniesz u znany za dziwaka.
juz nie powiem jak to komplikuje sprawy z kobietami :D
oj polki nie są tolerancyjne :D

a zciekawościi z tresci postu wynika zes dosyc młody :D

wiec moze zastanow sie czy koniecznie cie to iteresuje czy to raczej przejsciowe zainteresowanie :D
PMEmail PosterAOL
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 1.079

stary najpirw to ty musisz popracowac ogólnie nad rozwojem nie wiem kurcze nie staraj sie na siłe w chodzic w cos co nie do konca jest bezpieczne.

o żeś wypalił XD to już niebezpieczniej jest iśc chodnikiem bo sie potknąć można i nogę złamać :lol:

Tylko Mam Jeden Problem Studjuje Magie Co Dzienie Ale Rodice MI Nie Wirza a ja Niemoge Ich Przekonać

i nie próbuj a najpierw ty ty sie zajmij sobą bo z tego jak piszsz widze że masz poważne kwiestie przed sobą :P
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
janus
Quote Post
*

QUOTE (Szaman @ Feb 7 2008, 04:08 PM)
stary najpirw to ty musisz popracowac ogólnie nad rozwojem nie wiem kurcze nie staraj sie na siłe w chodzic w cos co nie do konca jest bezpieczne.

o żeś wypalił XD to już niebezpieczniej jest iśc chodnikiem bo sie potknąć można i nogę złamać :lol:

Tylko Mam Jeden Problem Studjuje Magie Co Dzienie Ale Rodice MI Nie Wirza a ja Niemoge Ich Przekonać

i nie próbuj a najpierw ty ty sie zajmij sobą bo z tego jak piszsz widze że masz poważne kwiestie przed sobą :P

a co szaman taka fajtłapa z ciebie :haha: :haha: :haha:

wszystko moze byc nie bezpieczne :D

no a kolega niech nikogo nie przekonuje na siłe to bez sensu
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Kolego jak skonczysz 16 lub 15 to mozesz wrocic do magii, w tym wieku juz powinnes byc satbilneijszy psychicznie noi madrzejszy. Iść do satrych i wystrzelic im ze zajmuje sie magia. Musisz miec nie pokolej naustawaine pod czupryna. Moja rada pochodz po miescie i zapozanj sie ze swiatem dopiero pozneij wez sei za magie
janus
Quote Post
*

QUOTE (Fantasy @ Feb 8 2008, 12:15 AM)
Kolego jak skonczysz 16 lub 15 to mozesz wrocic do magii, w tym wieku juz powinnes byc satbilneijszy psychicznie noi madrzejszy. Iść do satrych i wystrzelic im ze zajmuje sie magia. Musisz miec nie pokolej naustawaine pod czupryna. Moja rada pochodz po miescie i zapozanj sie ze swiatem dopiero pozneij wez sei za magie

heh fantasy owszem moze dojrzeje do tego jak skonczy 16 lat ale zdrugiej strony niektórzy nigdy nie dojrzewają :D

a co do jednej sprawy lepiej o niektórych rzeczach nie muwic bliskim osobom przynajmniej na początku i ta zasada sie tyczy nie tylko spraw stricte ezoterycznych lub inaczej muwiąc magicznych :D

sixks a na razie to se poczytaj o tym a nie baw sie powolutku do nwszystkiego można dojść
no szaman czekam na to ze sie ze mną nie zgoszisz :D

sixks i nie spiesz sie z tym obe lepiej powolnymi krokami iśc najpierw pocwicz wizualizacje trans itp.
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Na poczatek najlepsze jest cwiczenie intuicji i widzenia aury. Sa to rzeczy w miare proste do opdanowania i niezmiernie przydatne w pozniejszym czasie
janus
Quote Post
*

QUOTE (Fantasy @ Feb 8 2008, 12:36 AM)
Na poczatek najlepsze jest cwiczenie intuicji i widzenia aury. Sa to rzeczy w miare proste do opdanowania i niezmiernie przydatne w pozniejszym czasie

no to tez dobra rada i jest nie takie trudne no moze niektórym sprawia trudnocs co nie Joiselle? :D
ale wierze w ciebie
tylko wiesz fantasy aury nie sa tak pasjonujace dla młodych jak oobe, LD, czy uroki :D

młodzi od razu chcą byc wielkimi magami :D
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Heh znam to uczucie i to za dobrze, lepiej nie miec tej samej lekcji z 'Wieliego Maga' co ja na poczatku. A widzenie aury jest bardziej pozyteczne niz obe, przynajmnej teraz
janus
Quote Post
*

QUOTE (Fantasy @ Feb 8 2008, 12:46 AM)
Heh znam to uczucie i to za dobrze, lepiej nie miec tej samej lekcji z 'Wieliego Maga' co ja na poczatku. A widzenie aury jest bardziej pozyteczne niz obe, przynajmnej teraz

to jasne ze jest ale wiesz wiesz wychodzenie z ciała lepiej brzmi i wydaje sie bardziej cool niz widzenie aur ale fakt widzenie aur jest duzó bardziej pozyteczne i akurat ja tam je lubie
a zciekawości korzystałes z cwiczeń dostępnych na portalu???
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Nie, no moze tylko w sprawie run. Ja sie zawsze opieram na 5 portalach i 5 ksaizkach
janus
Quote Post
*

QUOTE (Fantasy @ Feb 8 2008, 12:56 AM)
Nie, no moze tylko w sprawie run. Ja sie zawsze opieram na 5 portalach i 5 ksaizkach

jakich jesli to nie tajemnica?
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

jakich znjade w necie lub kupie
janus
Quote Post
*

QUOTE (Fantasy @ Feb 8 2008, 11:28 AM)
jakich znjade w necie lub kupie

a na granicy światów niegowskiego czytałeś???
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Nie przelecialo mi to chyba przez rece
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Negowski spoko koleś i polecam nie tylko jego książkę ale i artykuły.

szaman czekam na to ze sie ze mną nie zgoszisz biggrin.gif

twoja pewność siebie jest tak ślepa że aż mnie przeraża :lol:
ale w tej kwestii to akurat się zgodzę wiec chybiłeś :P

Ja bym sie nie bawił w żadne aury ani tym podobne pierdoły. Zaczyna taki widzieć coś i już myśli że jest super hiper:P Najpierw rozwój... Jak zaczniez sie rozwijać i poszerzać świadomość to niektóre rzeczy same przyjdą.
nie bez powodu nowicjusze służyli jako sprzątaczki u wielkich mistrzów :D
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Rozwoj świadomosci to miedzy innymi. Taki jak sixks nie bedzie wsatnie tylko medytowac lub w inny sposob sie rowijac trzeba dac mu jakas zachete a widzeni aur to pozyteczna zacheta
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

zachęta lub też odstraszać bo jeśli mimo wielu prób nie uda mu sie zobaczyć aury to stwierdzi że to wszystko bujda i nasza schizofrenia
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

no i jeszcze rodzice oraz świat, wybiją mu to z głowy jako dziecięce fantazje, a tak jeśli najpierw zajmie się rozwojem to nikt mu tego nie powie bo efekty rozwoju postrzegane są dziś pozytywnie(wyrozumiałość, tolerancja, mnogość zainteresowań)
janus
Quote Post
*

no wsumie rozwuj jest najwazniejszy.

moja pewnośc slepa nie jest <_<

a dzis została skutecznie wyleczona ze ślepoty :(

a niegowski fajny jest
PMEmail PosterAOL
marko132005
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.100

Fantasy jakimi się książkami posługujesz m.in.? Ciekaw jestem bo też mam kilka ;) Możesz napisać na PW też jakimi portalami xD Żeby nie było że reklamujesz :P
PMEmail Poster
Kalen
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Fantasy @ Feb 8 2008, 12:15 AM)

Ja mysle ze lepiej zajmowac sie magia od mlodosci, to sie lepiej rozwinie, bo dluzej. Rozpoczne w wieku 10 lat, a w 16 wieku zycia, raczej bede potezniejszy niz dziesiec.
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

(Offtop ;))
QUOTE (marko132005 @ Apr 12 2008, 02:29 PM)
Fantasy jakimi się książkami posługujesz m.in.? Ciekaw jestem bo też mam kilka ;) Możesz napisać na PW też jakimi portalami xD Żeby nie było że reklamujesz  :P

Można pisać śmiało (w regulaminie chodziło o to by nie było kryptoreklamy (np. tematu lub posta w stylu 'witam, zapraszam na stronę XXXX' albo 'jedynie najlepsze tylko na aukcji u XXX' ) / spamu - czyli jeśli coś jest zw. z tematem to można śmiało podawać linki) ;).
(Koniec Offtopa)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll