Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) [1] 2 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pechowy Dom
zielony
Quote Post
Unregistered

Witam Serdecznie
Nie wiem czy dobrze trafiłem ale proszę o opinię w następującej sprawie;
Rzecz dotyczy domu w którym zamieszkuję wraz z rodziną.
Dom został wybudowany przez nas i zamieszkały w 1989 roku.
Wcześniej mieszkaliśmy spokojnie w bloku. Od czasu przeprowadzki
mamy non stop problemy
jest to sytuacja bardzo dziwna. Co kolwiek stanie się pozytywnego
to zaraz człowiek dostaje "w łeb" następnym problemem i tak się dzieje notorycznie.
Nie tylko ja mam takie zdanie
Ja osobiście przekląłem z tego powodu ten dom i mam dziwne przeczucie, że jak bym się wyprowadził
to uwolnił bym się od tych wszystkich problemów.
Czy ten "syndrom pecha" jest czymś spowodowany?
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Dwie możliwości
albo złe miejsce [czyli zarówno miejsca typu dawne cmentarze lub cieki wodne] - skrótowo- promieniowanie
albo ktoś nie życzy sobie zakłócania spokoju [czyli duchy, byty lub grób kogoś kto kiedyś zajmował się magią [np. grób maga / czarnoksiężnika/wiedźmy] (lub w tym miejscu kiedyś była tragedia która naznaczyła to miejsce)] - skrótowo - poltergeist

można to spróbować rozwiązać na dwa sposoby [czyli łagodząc konflikt z duchami lub neutralizując promieniowanie]
ale pierw trzeba przeprowadzić rozpoznanie / zwiad

można tego dokonać na kilka sposobów
kadzidełko [raczej nie te cywilne] i próba nawiązania kontaktu z duchami
lub wahadełko i miernictwo radiescezyjne

neutralizację możesz zrobić tak:
1\runy i ochronne symbole runiczne

2\ryty odsyłania [tyle że jeśli to byłby nie poltergeist ale ktoś kogo dawno tam pochowano to odsyłanie skończyć się może nawet odesłaniem za granicę... odsyłającego (wbrew pozorom duchy i byty potrafią zabić...)]

3\odpromienniki

prywatnie to mogę ci podsunąć pewien sposób
dziki bez->dzwonki wietrzne(feng shui) z symbolami ochronnymi (np. runy) [odstraszanie duchów i bytów]

lub odpowiednie połączenie odpromienników z odstraszaniem [np. symbole runiczne zakopane w narożnikach domu]

jeżeli zaś to duch
no to najlepiej medium i rozmowa z duchem
atakować ducha nie radzę
a watykańskie zabawy w lanie wodą raczej rozwścieczą i mogą spowodować spotęgowanie objawów [bo zawsze trzeba pamiętać że jeżeli duch był w tamtym miejscu pierwszy to może liczyć na pomoc i ochronę innych duchów]

na szybko i poprzez net to mogę poradzić dzwonki wietrzne oraz piramidę [jej boki pokryj symbolami runicznymi ochrony a obrzeża możesz np. symbolem Atlantów]

z magicznych zaś:

http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka_k...dex.php?czar=38
http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka_k...dex.php?czar=50
http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka_k...dex.php?czar=49

http://www.mrooczlandia.com/?go=50030
#24, 27 i inne ochronne

:)
jakby to nie pomogło to daj znać na prv
pokombinuję nieco
i zmontuje się odp. zabawkę która powinna pomóc
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20

Mrooczek wyjaśnij już to dokładnie i zgadzam się z nim bo znam takie złe miejsca mam tylko jedną jeszcze uwagę odnosnie tego co piszesz.
QUOTE (zielony @ Aug 17 2005, 02:38 AM)
Ja osobiście przekląłem z tego powodu ten dom i mam dziwne przeczucie, że jak bym się wyprowadził

Taką postawą możesz pogłębiać tylko konflikt sycąc tych, którzy mogą was tam prześladować. Zamiast przeklinać warto by było poznać korzenie problemu i co może go rozwiązać.
PMEmail Poster
zielony
Quote Post
Unregistered

Serdeczne dzięki za odpowiedź!
Jako uzupełnienie mogę podać fakt,
że kiedyś tzn. w miejscu na którym stoi dom było pole,
ponadto dom był budowany w atmosferze kłótni i problemów
zwłaszcza finansowych (te zaczęły się od praktycznie rozpoczęcia budowy
i trwają do dziś).
Co do podpowiedzi to jestem zupełnym laikiem w tych sprawach, ale wierzę w to.
Mam pytanie czy zakopując runy i wieszając dzwonki nie ściągnę na siebie jakiegoś gniewu?
Czy to jest dla mnie posunięcie bezpieczne?
Co do spraw duchów to wolałbym sprowadzić jakiegoś fachowca.
(jakieś kontakty również proszę na takowych (woj. opolskie)
Pozdrawiam
P.S. Z tym przeklinaniem to trochę przesadziłem, ale nie ukrywam, że chciałbym się
wyprowadzić, bo mam trochę dosyć tego domu (tych problemów).
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49
Grupa: Opiekunowie Forum

Jako uzupełnienie mogę podać fakt,
że kiedyś tzn. w miejscu na którym stoi dom było pole,
i trwają do dziś).

a nie wiadomo co było przed polem ? moze tak jak napisał Mrooczek był tam cmentarz itp : choć mnie się zdaje ,że mogło być jeszcze coś tzn:być moze na tym polu dawniej odbywała się jakaś bitwa i poległo dużo ludzi lub możliwe że kogoś tam zamordowano stąd też i taka negatywna energia. Duże naergetyzowanie niepozytywną energią , dlatego podczas budowania domu wraz z rodzina byliście poddenerwowani stąd kłotnie itd: byty bardzo często wracają w miejca w których dawniej żyły jako istoty cielesne np: bo tęsknią za miejscem lub pawają rządzą zemsty albo po prostu ,zostały uwięzione i nie mogą odejść ,tak więc tak jak piszesz najlepiej by tym zajął się specjalista. Po zatym moim zdaniem nie sadze by dzwonki i runy ściągnęły na ciebie jakiś gniew ,w końcu one mają za zadanie chronić ,ale ..... to nie jest tak że przedmiot powiesisz, zakopiesz i już cacy ,przede wszystkim wiara że one uchronią jest bardzo ważna ,mimo to najlepiej jednak poradzic się kogoś kto się na tym zna .
PMEmail Poster
Lunaris
Quote Post
*

QUOTE (zielony @ Aug 17 2005, 11:02 AM)
i trwają do dziś).

To samo już wystarczy by miejsce nasycić stosowną energią. Magia wyzwala się przy emocjach, więc budowanie w złym nastroju buduje negatywną otoczkę. Sądzę, że warto sprowadzić dobrego radiestetę i egzorcystę, który ustali najtrafniejszy rodzaj działania. Jak nie masz w okolicy kogoś takiego słyszałam, że czasem niektórzy badają na odległość dysponując zdjęciami i dokładnym planem domu.
PMEmail Poster
zielony
Quote Post
Unregistered

witam ponownie
mały szczegół odnośnie domu:
przed polem był na miejscu domu folwark i na 99% był tu kiedyś dom
(na 100% to trzeba by było sprawdzić w księgach wieczystych)
jeszcze jedno, podczas budowy wybrano mnóstwo starych cegieł,
fragmenty starych fundamentów.
A co do "syndromu pecha" to zaistniał on już przy kopaniu fundamentów:
na skutek pomyłki operatora koparki powstała nie planowana piwnica,
co w efekcie dało dodatkowe półpiętro - to tak na marginesie.
Bardzo ciekawe - dom bez piwnicy stał się nagle podpiwniczony, prawda?
Oczywiście pociągneło to za sobą koszty wykończenia niechcianej piwnicy,
mało tego to mściło się po sam dach, bo powstałe półpiętra wymogły
budowe dachu innego niż w projekcie, bardziej skomplikowanego i kosztownego.
Czyli od samego początku "niezły meksyk"

Edytowany przez zielony Aug 22 2005, 11:10 AM
Lunaris
Quote Post
*

Skoro był tam kiedyś dom to wiele wyjaśnia. Duże prawdopodobieństwo, że odzywają się echa przeszłości. Możesz nawet zwrócić uwagę czy Ciebie lub kogoś bardziej podatnego na wpływy astralne w rodzinie nienawiedzają sny. Być może mieszkańcy tego dawnego domu mają ochotę coś wyjaśnić. W niemal identycznym przypadku jak twój pojawiały się właśnie takie przesłanki obrazujące naturę problemu. To nie zastąpi fachowej pomocy naturalnie, ale czasem rzuci trochę światła, co kieruje tym wszystkim.
PMEmail Poster
BloodHead
Quote Post
Unregistered

mozliwe jest to że jest tam równierz duch. Jeśli masz w domu osobe w wieku dojrzewania. to Może to być duch. Ja zarówno jak i wiele moich znajomych ( wtym siostra rodzona ) Przeżylem nawiedzanie przez ducha w tym oto okresie. więc jesli jest tam taka osoba to moga sie dziać. lub może podczas budowy domu byla taka osoba i duch poprostu pozostal w domu.
zielony
Quote Post
Unregistered

QUOTE (BloodHead @ Aug 27 2005, 05:24 PM)
Jeśli masz w domu osobe w wieku dojrzewania.

Kiedy budowa była skończona pierwszy syn miał rok, teraz ma 17 lat, córka 14 i
najmniejszy prawie dwa latka.
Póki co, to na początek wysyłam plan domu do radiescety, i zobaczymy co będzie dalej...
CDN...
Mrooczek262
Quote Post
...
*

i niech radiesteta / bioenergoterapeuta dokona oględzin i analiz tzw. słupa mocy u dzieci by wykluczyć podświadome wywoływanie zdarzeń PSI
[w dziale publikacje o nawiedzonych domach pisało o tym nieco dokładniej]

(po prostu moze być tak że dzieci mają uzdolnienia PSI ale nie wiedzą o tym i podświadomie ich moc "szaleje")
[a jak się to upubliczni to przyjdą smutni faceci i zaproszą dzieci na nietypowe szkolenie - jak to zazwyczaj bywa gdy wywiad namierza ciekawe przypadki PSI...]
zielony
Quote Post
Unregistered

właśnie dostałem odpowiedź od radiescety:

..."Tak, te linie zabazgrane wężykiem i opisane szlak to szlaki astralne, czyli silniejsza forma żył wodnych. Dlatego proponuję założyć ekrany igiełkowe w każdym pokoju, w którym one są zaznaczone"...

Co to są szlaki astralne? (są trzy jeden ma 10 stopni, dwa pozostałe po 11,5)

Edytowany przez zielony Sep 8 2005, 11:44 PM
Mrooczek262
Quote Post
...
*

gościu nieco się przejęzyczył
bo nie żadne tam szlaki astralne [bo to nie ma nic wspólnego z żyłami wodnymi i radiescezją]

ale siatka promieniowania ziemi
czyli rozrys żył /kierunków w jakich się rozchodzi promieniowanie
tzw. siatka szwajcarska
na przecięciu się lini siatki są skupiska mocy i tam wahadełko nieco innaczej reaguje
sama siatka jest odp. za podział terenów na dobrze i zle wpływających na ludzi

[ale to już ->feng shui a dokładniej działka wpływu rodzaju terenu na chi {Smok i Tygrys} itp ]

naturalna sieć połączeń między miejscami w których moc/energia wydobywa się z ziemi

z ekranami igiełkowymi też znów nieco przesada
bo takie coś trudno zrobić
nie jest niezastąpione {raczej opatentowane by czerpać z tego kasę}
a raczej każdy woli kupić
czyli to co współcześnie jest normalką
[zamiast powiedzieć co i jak samemu można zrobić - np, kasztany, kryształ górski itp odpromienniki - to kazać ludziom kupować rzeczy typu komercyjne zabawki za przesadzoną kasę {czyli słynne sto lub kilkadziesiąt złoty za coś co można zrobić samodzielnie kosztem kilkunastu złoty i ma się pewność że jest ręcznie zrobione a nie made in china...} ]

zamieszczę później spis naturalnych odpromienników
bo od kiedy w polsce jest kapitalizm to część ludzi z branży celowo nabija sobie kieszenie zabawami typu "jedyny skuteczny sposób bo naturalne nie działa" - czyli wciskanie ludziom że muszą kupić to a to {bo żyły ich "zjedzą"} i oczywiście słono zabulić za lanie wody i cyrkowe zabawy

i to tylko dla kasy [bo większość książek zw. z radiestezją na pop-bazarach można śmiało w piecu w połowie spalić bo są pisane w znacznej mierze jako kryptoreklamy konkretnych produktów {czyli "1001 powodów byś kupił nasz produkt" po przeczytaniu książki w której jedynie 10% to przydatne info, 30-60% kryptoreklama, a pozostały % to reklama sklepu jaki wydał książkę i produktów które oferuje...} z czego ostatnio ssyf jest bo pewne wydawnictwa mają podst. błędy i potem jest jak jest - czyli partacka dezinformacja (hit roku 2005 - nie powiem skąd ale i nie z Mrooczlandii - runa Algiz pokazywana i sprzedawana pod nazwą... Wyrd... po równi śmieszne co żałosne...)]

po prostu obdzierają was z kasy widząc że można łatwo naściemniać że musicie kupić
a mało kto mówi co i jak samemu wykonać można by nie kupować...

o tej porze roku już są dostępne kasztany :)
i bursztyn można kupić tanio [słynne woreczki za kilka złoty - odpady po cięciu jubilerskim] {w większości miast wystarczy pobiegać po np. drogeriach lub w krakowie lub na wybrzeżu są też tanie}

a nawet kupić u rolnika gorczycy białej i zaszyć w woreczku
wiele można rzeczy zrobić :)
ważne by nie dać sobie wcisnać akwizycji... :/
bo magia to nie akwizycja i cyrk klasy 0700... tylko fach rzemieślniczy :) / Kunszt

pytanie za 100 punktów:
zrobić dział "Energia" gdzie można by poruszać sprawy zw. z mocą i jej formami oraz pracami z nimi ?
Lunaris
Quote Post
*

QUOTE (zielony @ Sep 8 2005, 11:22 PM)
Co to są szlaki astralne?

Szlaki astralne dotyczą miejsc, gdzie szczególnie gromadzą się duchy i inne byty astralne, a kiedyś znajdowały się tam drogi, ścieżki czy inne podobne miejsca. Ma to szkodliwe działanie na ludzi i jak czytałam niektórzy radiesteci/egzorcyści stosują czasem zabiegi prubujące się z tym uporać, ale jak już wyjaśnił Mrooczek to nie to samo co żyły wodne.
PMEmail Poster
zielony
Quote Post
Unregistered

No to się porobiło.
Radiesceta określa szlaki jako silniejsza forma żyły wodnej,
kolega Mroczek jako siatka szwajcarska.
Czy w na tą chwilę potrzebny jest również egzorcysta?
Dajcie jakąś podpowiedź, proszę.

P.S.
Czytając artykuł Pana radiescety na temat ochrony, mam wrażenie że nie
bierze on pod uwagę zjawisk takich jak duchy czy byty, jedynie wpływ negatywnego promieniowania na zdrowie. I w zasadzie nie otrzymałem od niego
odpowiedzi jak rozwiązać problem pechowego domu, tudzież "przyciągania problemów" - gdzieś to mi się obiło przy okazji czytania o płaskich piramidach.
Oto wspomniany artykuł:
http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=892
Mrooczek262
Quote Post
...
*

po prostu siatka szwajcarska to rzecz zw. z fizyką i budową ziemi itp procesami fizycznymi
czyli coś co ma związek z naturalną budową kuli ziemskiej
podobnie jak np. ruchy tektoniczne, wulkany czy migracja kontynentów itp sprawy które mogą występować także na światach na których nigdy nie było życia
np. na Księżycu

sama radiescezja jest zbliżona nieco do radiotechniki
czyli praca nad sprawami dot. promieniowania o pewnych zakresach
jego modyfikacji itp
fizyczna nauka
[oscyloskopy, analiza widma promieniowania tła itp sprzęt techniczny]

zaś sprawy zw. z bytami duchami itp
to sprawy zw. z historią danego miejsca
z wszelakiego rodzaju sprawami które miały relację między istotami lub bytami [materią duchową - np. posiadające duszę] a materią nieorganiczną w sensie miejsca {czyli np. nawiedzone domy itp}

różni się to tym że o ile żyły wodne są wynikiem fizycznego działania natury [przepływ wody w podziemnych pasmach wodonośnych i poddźwięki jako hałas z tym związany a także wpływ poddźwięków na org. ludzkie]
to miejsca które mają objawy działania bezcielesnych są miejscami które zostały nasycone np. energią emocji i wydarzeń tudzież są z nimi zw. byty lub istoty duchowe
np. za

no i w związku z tym zawsze jest lepiej stosować metody kombinowane/łączone/hybrydowe w celu poprawy właściwości takich miejsc
czyli pierw sprawdzić kontekst możliwego oddziaływania spraw zw. z bytami i istotami duchowymi
a potem wątek zw. z parametrami terenu [np. wg. Księgi Przemian ->Feng-Shui]

czasami też zdarza się że napotkać można celowo stworzone osobliwości
np. miejsce w którym zachodzi zjawisko bramowania między światem żywych i umarłych
tudzież tarczowania [wzajemne przenikanie się tych dwóch światów]
a nawet specjalnie skonstruowanych bram
ale to już rzadkie wypadki
i wtedy nawet egzorcystę można z miejsca pochować
bo to już sprawy zw. z głęboką wodą
[np. lustra do przywoływania/zapraszania umarłych]
i do tego trzeba szamanów lub czarnoksiężników wzywać...
zielony
Quote Post
Unregistered

Zupełnie nie potrafię pojąć co mają wspólnego żyły wodne
z "syndromem pecha", lub gdzieś tam wyczytałem: ze zdolnością
"przyciągania problemów".
Do tej pory myślałem że to ma tylko związek ze zdrowiem domowników.
Wyjaśnijcie mi ten związek, proszę.
Lunaris
Quote Post
*

QUOTE (zielony @ Sep 10 2005, 11:11 AM)
Czytając artykuł Pana radiescety na temat ochrony, mam wrażenie że nie
bierze on pod uwagę zjawisk takich jak duchy czy byty, jedynie wpływ negatywnego promieniowania na zdrowie. I w zasadzie nie otrzymałem od niego
odpowiedzi jak rozwiązać problem pechowego domu, tudzież "przyciągania problemów" - gdzieś to mi się obiło przy okazji czytania o płaskich piramidach.
Oto wspomniany artykuł:
http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=892

A to ciekawe, bo właśnie z jego książki napisanej we współpracy z drugą osobą dowiedziałam się na przykład o definicji szlaków astralnych jaką przytoczyłam, chociaż nie powiem, żeby niektóre jego tezy zgadzały się z moimi przekonaniami. Ten artykuł zdaje się mam gdzieś w domu też, ale to po prostu dotyczy aspektu radiestezyjnego.
QUOTE (zielony @ Sep 12 2005, 01:41 AM)
Zupełnie nie potrafię pojąć co mają wspólnego żyły wodne
z "syndromem pecha", lub gdzieś tam wyczytałem: ze zdolnością
"przyciągania problemów".
Do tej pory myślałem że to ma tylko związek ze zdrowiem domowników.
Wyjaśnijcie mi ten związek, proszę.

Z tego co ja wiem oddziaływują wyłacznie na samopoczucie, a także wzrost roślin nie akceptujących promieniowania, ale osłabienie organizmu może pociągać za sobą inne czynniki, które przeszkadzają w życiu. Na przykład łatwiej jesteś narażony na wpływy astralne, rozdrażniony i może Ci się przez to nieukładać coś w życiu.
PMEmail Poster
zielony
Quote Post
Unregistered

Radiesceta zrobił swoje; dla zainteresowanych mogę przesłać scan planu domu
z zaznaczeniem żył/szlaków/siatek szwajcarskich?.

Czy zna ktoś jakiegoś egzorcystę, który na odległoś mógłby zbadać teren
pod kątem duchów, bytów itp.? (sami wiedzie -chodzi o koszty, analiza radiestezyjna na odległość kosztowała tylko 20zł.)
Pozdrawiam
Mrooczek262
Quote Post
...
*

egzorcystów odradzam
bo jeszcze wpuściłbyś katolickich partaczy[którzy zamiast negocjować z duchami zrobią zadymę, zabiorą kasę i zostawią cię sam na sam z hasłem "idź i się pomódl..."] i miałbyś zemstę duchów na głowie za same zaczepki wobec duchy
do takich rzeczy są albo szamani [szaman wtedy pogada z duchami/bytami i jakoś się sprawa ułoży tudzież będzie wiadomo czemu co i jak się dzieje] lub czarnoksiężnik [do spraw typu złośliwe duchy - wtedy prócz rozmowy z złośliwym duchem może użyć argumentów siłowych]

egzorcysta jedynie rozwścieczy
[bo wyobraź sobie że np. jesteś duchem i od lat próbujesz u żywych się czegoś doprosić {np. domy zbudowane na grobach - wtedy chodzi o poszanowanie grobów lub przeniesienie szczątków} a tu ci wchodzi jakiś dzikus z kropielnicą i wyzywa cię od diabłów zamiast choćby wysłuchać... duchy też mają emocje i też można jue obrazić a nawet rozwścieczyć {a złośliwe poltergeisty potrafią zabijać mimo wszystko - o samym męczeniu psychicznym np. straszeniem lub złośliwym niszczeniu przedmiotów domowych nawet nie wspomnę...}]

sorry
ale z tego co ja wiem to żeby coś zrobić i sprawdzić to nie na odległość
bo co to na odległość to można ale ludzi z kasy okradać i wciskać im wiele rzeczy nie mających nic wspólnego z rzeczywistością.

[sam chyba przyznasz że expertyzy na odległość są tyle warte co nic - bo jak można sprawdzać przebieg np. żył wodnych skoro nie było się w danym miejscu ?? to tak jakbyś do lekarza specjalisty np. kardiologa zamiast iść, maila tekstowego wysłał - opisowo nic się nie da dokładnie stwierdzić].

co do negatywnego i pozytywnego promieniowania
to mozna spróbować naturalnych wskaźników
np. sprawdzić za pomocą kota [lubią się tam wylegiwać choć nie zawsze]gdzie mogą być możliwe miejsca negatywnego promieniowania cieków wodnych
ale...
zawsze można pobawić się w neutralizację naturalnymi odpromiennikami i gotowe
każde zaburzenie pola mocy da się zneutralizować naturalnymi metodami
natura jest jak precyzyjny mechanizm ;)
Devil
Quote Post
Unregistered

QUOTE (zielony @ Aug 17 2005, 01:38 AM)
Witam Serdecznie
Nie wiem czy dobrze trafiłem ale proszę o opinię w następującej sprawie;
Rzecz dotyczy domu w którym zamieszkuję wraz z rodziną.
Dom został wybudowany przez nas i zamieszkały w 1989 roku.
Wcześniej mieszkaliśmy spokojnie w bloku. Od czasu przeprowadzki
mamy non stop problemy
jest to sytuacja bardzo dziwna. Co kolwiek stanie się pozytywnego
to zaraz człowiek dostaje "w łeb" następnym problemem i tak się dzieje notorycznie.
Nie tylko ja mam takie zdanie
Czy ten "syndrom pecha" jest czymś spowodowany?

ja moge rzec jedynie to abys poszukał w swym dawnym otoczeniu istot , ktore mogłyby zyczyc zle i z nimi załatwic ta sprawe wiem , ze sa istoty ktore nawet nieswiadomie moga powodowac takie efekty o ktorych mowisz wiekszosc z nich robi to całkiem swiadomie no ale nie wiem jak jest w twoim przypadku . co do teorii Mroczka no tak to tez jest bardzo mozliwe jednak bede obstawał przy swojej wersji -dowody ... no coz zbyt wiele wyjasnien . DOM ? tak znam z autopsji troszke inna wersja ale było tak sprzedano cos w czym straszło mowili przesady , kupili nowi nabywcy zburzyli pobudowali nowy i zaczeło sie od nowa ? nie wiem jak było ale ostatecznie ponoc znaleziono złoto zakopane w ziemi i od tej pory skonczyło sie straszenie ponoc duch przychodził po swoje . Dla mnie to oczywiscie bzdura no ale ...
zielony
Quote Post
Unregistered

Widzicie:
Sprawa wygląda tak:
Nie jestem jakimś człowieczkiem który myśliże życie jest usłane różami,
zdaję sobie sprawę, że wszystko jest koniunkturalne, że są tzw lata chude jak i lata tłuste, niemniej jednak w tym domu z roku na rok jest coraz gorzej, a przez
17 lat coś powinno się zmienić a ciągle jest coraz gorzej. Te wszystkie następujące po sobie niepowodzenia (nie będe się powtarzał bo na pierwszej stronie jest ładnie wszystko opisane)
Wydało mi się to wszystko bardzo dziwne więc zdecydowałem się napisać mój pierwszy post na tym forum.
Pozdrawiam i proszę o jakieś namiary na kogoś kto mógłby sprawdzić mój dom pod kątem duchów/bytów, a niechciałbym się natknąć na jakiegoś oszusta, może znacie kogoś dobrego?
P.S.
Trzy dni temu straciliśmy z żoną prace.
Lunaris
Quote Post
*

Doskonale rozumiem twój problem, Zielony jednak dysponuję tylko takimi namiarami na specjalistów jakie ci już przesłałam. Podobny przypadek, który ja rozpracowywałam na własną rękę okazał się nie do usunięcia szybko i definitywnie bez opuszczania feralnego terenu. Jeśli coś zostało u Ciebie naruszone znalezienie skutecznego sposobu na to może być problemem. Dobrze by było jakbyś był w stanie dotrzeć do przeszłości tego miejsca, co może mieć ono do Ciebie i twojej rodziny. Warto oczyszczać też posiadłość przez kadzenie czy spróbować żyć run na pomoc poszczególnym członkom rodziny w konkretnych problemach jakie was szczególnie dotykają. To może trochę osłabić działanie jeśli ktoś/coś rzuca na was jakieś złe życzenia.
PMEmail Poster
simisti
Quote Post
Unregistered

Taka sytuacja jest rzeczywiście nieciekawa , ardzo współczuję.
Istnienie pechowych domów czy przedmiotów jest wiadome od bardzo dawna .
Nawet istnieją pechowi ludzie którzy przynoszą innym różne nieszczęścia .

Tu jest ciekawy link z opowieściami o pechowych przedmiotach;

http://www.gwiazdy.com.pl/45_99/2.htm
zielony
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Devil @ Oct 6 2005, 07:58 PM)
[/QUOTE]
ja moge rzec jedynie to abys poszukał w swym dawnym otoczeniu istot , ktore mogłyby zyczyc zle i z nimi załatwic ta sprawe wiem , ze sa istoty ktore nawet nieswiadomie moga powodowac takie efekty o ktorych mowisz

Witam
Jest jednak coś o czym mówił devil. Zamieszkiwała kiedyś w domu osoba która złorzeczyła, i być może robi to nadal. Jeśli chodzi o pogodzenie się z tą osobą to jest niestety niemożliwe. Także ten wariant odpada.
Jedyne o co mógłbym prosić to w jaki sposób uchronić się przed takimi
"klątwami".
Zastanawiam się nad użyciem runy Wolfsangel, lub bidruny nr 33
patrz:
http://www.mrooczlandia.com/?go=50031
Pytanie tylko w jakiej formie zastosować, tzn wiem że wyryć na blaszce miedzianej
i zakopać w narożnikach domu, czy też inaczej??
Pozdrawiam
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll