Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> moja dziewczyna była z satanistą, Proszę o pomoc
qbyyh
Quote Post
Unregistered

Na początku chciałęm przeprosić, jeśli nie trafiłem z tematem w odpowiedni dział.
Moja sytuacja jest dla mnie na tyle trudna, że odważyłem sie ja przedtsawić Wam prosząc tym samym o pomoc.
Dwa lata temu poznałem dziewczynę, z którą byłem półtora roku. Po tym czasie poznała kogos innego, z kim zaczęła być. Ten ktoś okazał sie być satanistą. Powiedział Jej o tym po miesiącu znajomości. W tym czasie co tydzień z soboty na niedzielę o 24 wystepowało zachwianie jej zdrowia. Występowały bardzo mocne bóle brzucha, wymioty, czego nie dało się niczym powstrzymać. Nawet, gdy przez cały dzień czuła się świetnie, w nocy czuła sie bardzo źle. Zerwała z nim tydzień po tym jak sie dowiedziała o jego wyznaniu. Kiedy z nim była, nie utrzymywaliśmy kontaktu a mimo to czułem że jest coś nie tak. Bardzo często czułem się "obserwowany" będąc nawet w domu. Czułem lęk i niepokój. Chociaż wtedy nie wiedziałem kim jest ten chłopak.
Chciałbym Was zapytać, czy po tym jak zerwali ze sobą jeszcze coś może jej grozić? Co to wogóle było, dlaczego tak sie działo? Powiem jeszcze, że jest to kobieta, którą kocham bez względu na to co się wydarzyło, o którą się martwię. Co mogę zrobić w tej sprawie?

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Nefthis
Quote Post
Unregistered

cały czas coś może jej grozić, proponuje tarcze ochronną, a na satanistach to nie za bardzo się znam, może ktoś inny bardziej pomoże, trzymaj sie jakoś
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Jeśli możesz to spróbuj dokładnie się dowiedzieć co dokładniej to był za kult
bo pod wyrazem satanizm spotyka się mnóstwo kultów. To rzecz kluczowa by zrozumieć co wykonywano i podjąć odp. działania. Po prostu potrzeba więcej szczegółów.
Opis wydarzeń zaś może wyglądać jako objaw zabaw z dziedziny tzw. ataków parapsychicznych lub jakiś durnych zabaw (o ile pierw wykluczy się wpływ diety lub inne czynniki otoczenia np. stres).
Opierając się na psychologii można podejrzewać ewentualną możliwość zemsty lub próby zniszczenia przy pomocy ataków poza-fizycznych.
Polecam wypoczynek, zaś odradzam jakichkolwiek zabaw pt. mszczenie się w odpowiedzi na atak.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Nefthis
Quote Post
Unregistered

no i ciąże lub wpływ tabletek wczesnoporonnych <paskudnie wpływaja na org.>
qbyyh
Quote Post
Unregistered

Myslisz ze moglo to byc dzialanie jakichs tabletek badz czegos w tym rodzaju?
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

Niemniej warto by się dowiedzieć co to była za odmiana kultu. Pewne sprawy zawsze mogą mieć podwójne dno szczególnie że symptomy wskazują regularne zjawisko, co w przypadku chemi o ile nie jest spożywana regularnie raczej nie występuje z taką dokładnością.

Nefthis - RU486 itp "tabletki dnia następnego", ciąża itp raczej nie daje symptomów szczególnie o takowej porze i z taką regularnością [bo owa dziewczyna zapewne jak 90% ludzi chyba dzienny tryb życia prowadziła]. Po prostu zazwyczaj objawy były bardziej chaotyczne i częstsze. Tarcze to kwestia wiedzy - samą tarczą możesz zaatakować osobę która ją postawiła o ile oczywiście wiesz jak bo są sposoby.

qbyyh - czy ten chłopak coś jej podarował lub zabrał coś co dosyć długo miała [np. kosmyk włosów, zdjęcie itp] ?
Jeśli dowiesz się co to za odmiana kultu to będzie wiadomo pod kątem czego szukać i czego się można spodziewać bo jak na razie w grę hipotetycznie wchodzi możliwość wyczucia dokonywanej przez kogoś projekcji [owe uczucie śledzenia]. Co do gościa to zależy - jak ma poukładane to zapomni, a jak świr to gotow się wysadzić w powietrze byle się zemścić [ale tacy zazwyczaj kończą w sensie "a to ci peszek" w trakcie zabaw w rytuały przywołujące coś silniejszego niż są w stanie samodzielnie utrzymać w ryzach ].
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Nefthis
Quote Post
Unregistered

sorka...za mało snu i za częste widzenia latających różowych słoników sprawiają że czytam pobieżnie i się nie zgłębiam zbytnio...jak sie wyśpie to sie poprawie :D
Nefthis
Quote Post
Unregistered

ale z drugiej strony czemu ma się nie przebadać? może miała objawy wyrostkowe, zdaża się czasami że są, a później sie uspokajają, wszystko trzeba wziąć pod uwage, przykładowo, ja tak miałam w przeciągu ostatniego roku, ale nikt nie wziął pod uwage wyrostka, silne bóle brzucha wymioty etc..., trzeba wykluczyć wszystko aby się tym odpowiednio zająć, ale też jest bardzo prawdopodobne że facet tak na nią działał, więc mroku ma racje, ale kwestie zdrowotne też trzeba wykluczyć, dobra wracam do ksiązki...jak to przeczytam na trzeźwo to może coś wymyślę...każdy ma prawo sie mylić, ale żeby odpowiednio sie tym zająć trzeba wykluczyć wszystkie możliwości zarówno duchowo jak i fizycznie
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll