Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(4) [1] 2 3 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wiem kiedy umrzesz., co zrobić gdy znam czująś datę śmierci
Czu-Lung
Quote Post
Unregistered

:)

Edytowany przez Czu-Lung Nov 6 2007, 11:35 PM
_Mys_
Quote Post
Unregistered

Ja mam podobne "przebłyski" i to nie tylko w takich sprawach, ale ze smiercia jeszcze nigdy nie mialem okazji udowodnic tego sobie na pewno.
Róża
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 678

Jeżeli ma umrzec ktos bliski dla mnie to zawsze wiem o tym tak z tydzień przed... :(
PMEmail PosterAOL
Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 672

-wzdych- nie ma to jak talent :)
A właściwie skąd tobie się wzięły te umiejętności? :P
PMEmail PosterAOLYahooMSN
Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka

QUOTE (Czu-Lung @ May 14 2007, 08:05 PM)
Jestem, albo byłem, baaardzo uczuciowy i odczuwałem każde emocjie może wyewoluowały z tego.
Najpierw były dejavo. Potem wizje i sny a teraz jescze śmierć. Też mi talent.  <_< Same z nim problemy. Np zacząłem pisać do Róży i masz babo placek....

Brzmi znajomo... przynajmniej do momentu "wizje i sny". Heh. ;p Talent jak talent... wszystko jest przekleństwem, wszystko ma zastosowanie. :) Hmm... Sny i wizje... miałbyś może ochotę pogadać o tym prywatnie?
_Mys_
Quote Post
Unregistered

Ja mam bardzo podobny dar tylko musze widziec ta osobe, wtedy potrafie powiedziec o niej duzo. A moje przeblyski polegaja na tym, ze potrafie dosc bezwiednie przepowiedziec bliska przyszlosc. np kumpel bawi sie kartami a ja jakby bezwiednie mowie 5 a on wyciaga piatke. Jak dla mnie nie miesci sie to w prawdopodobienstwie, a podobnych przypadku mialem juz wiele.
Róża
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 678

Czu-Lung oczywiście że się nie pomyliłeś, u mnie to jest rodzinne... :)
Masz naprawdę interesujący dar, ja również posiadam podobny może nie tak doskonały jak Twój... Ja będąc ze swoim chłopakiem doskonale wiedziałam, że mnie oklamuje,że cos przedemna ukrywa, ale nie wiedziałam, co tzn. mogłam się jakoś wkraść do jego myśli, ale wydawało mi się, że to oznaczałoby brak zaufania. Myślałam, że wcześniej czy później mi o tym powie....... No, ale niestety nie powiedział, a moje przeczucia stawały się coraz silniejsze. Po jakimś czasie juz w nocy spać przez to nie mogłam... Miałam wrażenie, że ktoś mówi do mnie w czasie snu, że źle robie ufając mu. Aż pewnej noc nie wytrzymałam..... No i jak można się domyśleć, wszystko okazało się prawdą zdradzał mnie sama nie wiem jak długo, ale według przeczuć trwało to jakieś 3 miesiące. Żałuje teraz, że wcześniej tego nie skończyłam, ale chciałam mu wierzyc a miłość jest ślepa..:(
PMEmail PosterAOL
fruzia
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 684

ja kiedys przezyłam podobne uczucia do waszych....kiedys podczas(niestety) awantury rodzinnej, normalnie odleciałam, pamietam tylko z tego tyle że tata mój umrze za 4 lata, a było to 2,5 roku temu, potem zaczeły sie dziac dziwne rzeczy u mnie w domu, światło samo sie zapalało, czułam że ciągle ktos na mnie patrzy, jakos tak dziwnie.....pare dni późniejtat powiedzial mi że miałam jakoms wizje bo zaczełam mówi mu o jego dziecinstwie i o jego siostrze,, dziwna sprawa. ale wrcając do tematu czasem tez tak mam, ale co do daty smierci tylko sposobu śmierci, albo patrzac komus w oczy wiem co sie wydarzy..ostatnio przestałam skupiac sie na tym i chyba ten talent zanika... co Wy na to?
PMEmail PosterAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Racja Chu- Lang, ja bym się tego nie pozbywała na twoim miejscu. Wielu chciało by mieć takie umiejętności w darze a nie uczyć się ich :)
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49
Grupa: Opiekunowie Forum

Tak jest z każdymi umiejetnościami ,albo je masz albo nie .
Rozwijasz je albo kończysz ten proces .
Odradzam trzymanie darów na siłę bo to moze ''zabić''
Wniosek jest jeden : albo akceptujesz to co masz w sobie i zaczynasz pracę nad sobą albo dajesz sobie siana ,taka jest moja opinia na ten temat.

PMEmail Poster
Barboss
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 658

przewidywanie przyszlosci jest przydatna umiejetnoscia, ale moze wywolac u czlowieka stany depresyjne, zalamania nerwowe, hu
PMAOL
Barboss
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 658

przewidywanie przyszlosci jest przydatna umiejetnoscia, ale moze wywolac u czlowieka stany depresyjne, zalamania nerwowe, hustawki nastrojow. Przewidywanie czyjejs smierci ma jeszcze do siebie to, ze czlowiek czuje sie zagubiony i bezradny wobez nadchodzacej rzyszlosci i niemoznosci jej zmiany. Zapewne z wlasnego doswiadczenia wiecie co mam na mysli.
Frazia...Nie traktuj tego daru jako cos, co sprawiam Ci bol. Postaraj sie zrozumiec istote przeslania. Pewnych wydarzen nie da sie zmienic, ale niektore mozna.
jesli chcesz rzeby dar nie zaklucl Ci rzycia, ale rownoczesnie nie chcesz sie go pozbywac, proponuje zglebic bardzie jego istote. Chodzi o to zebys sprobowala nauczyc sie go kontrolowac. Gwarantuje ze to ulatwi Twoje zycie:)
PMAOL
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 20

QUOTE (Barboss @ May 22 2007, 04:38 PM)
przewidywanie przyszlosci jest przydatna umiejetnoscia, ale moze wywolac u czlowieka stany depresyjne, zalamania nerwowe, hustawki nastrojow. Przewidywanie czyjejs smierci ma jeszcze do siebie to, ze czlowiek czuje sie zagubiony i bezradny wobez nadchodzacej rzyszlosci i niemoznosci jej zmiany. Zapewne z wlasnego doswiadczenia wiecie co mam na mysli.
Frazia...Nie traktuj tego daru jako cos, co sprawiam Ci bol. Postaraj sie zrozumiec istote przeslania. Pewnych wydarzen nie da sie zmienic, ale niektore mozna.

Zgadzam się z Tobą, Barboss. Zrozumienie tego co się doświadcza w takiej sytuacji jest bardzo istotne. Jeśli czegoś nie można zmienić to z pewnością łatwiej byłoby zaakceptować wiedząc, że to najlepsze możliwe wyjście co się ma stać. Nawet w przypadku śmierci nie każda i dla każdego może być złem (nie mówię tu naturalnie o okolicznościach umierania).
PMEmail Poster
fruzia
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 684

Barboss, bardzo bym prosiła o rady jak moge nauczyc sie kontrolowac to wszystko....
PMEmail PosterAOL
frida
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 733

Ja mam zawsze częste dejavu przed każdym wydarzeniem które wpłynie znacząco na moje życie. A pojedyncze silne dejavu , " odloty" zaraz przedd chwilą kiedy ma sięto wydarzyć. Kilka razy kiedy potem odtwarzałam sobie w myśli same momenty odlotów, jakby w zwolnionym tempie mogłam przewidzieć przyszłość, minusem było to że nie byłam w stanie określićżadnego czasu tylko widziałam miejsce i m/w swój wiek - to wszystko...

Czu- Lang ciekawa jestem co powiedziałbyś na mój temat :) fascynujący dar , naprawde... podziwiam
PMEmail PosterAOL
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Czu-Lung @ May 25 2007, 03:50 PM)
Wszystkie dary związane z przepowioadaniem przyszłości i nie tylko to umiejętnosć wrodzona i naprawdę warta uwagi i pielęgnacji więc nie rezygnować!!!!

hmmm, moim talentem jest odczuwanie.... takim stanem -zaraz coś się stanie-
albo -coś się tu stało-... albo -uwazaj-

zreszta przewidywanie zdarzen nie jest takie zle... tyle ze nie zawsze mozna ostrzec w pore, i nie zawsze jest mozliwe ze ostrzegajac kogos wczesniej da to jakies skutki

no i jeszcze cos, wraz z przewidywaniem zdarzen dochodza wizje....

sa wizje ziemskie no i nienaturalnie prawdopodobne

te pierwsze przynosza to co rzeczywiscie widzimy (widze) a tamte drugie, no niestety potrafia byc wyimaginowane i im bardziej sie na nich koncentrujemy podczas "widzenia" tym staja sie mniej prawdopodobne i dzieje sie zwykle odwrotnie...

kurnnna, moglabym tak godzinami.... ciekawe czy ktos to skumie :haha:

Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka

QUOTE (RedRainbowedMyst @ May 28 2007, 04:55 PM)
kurnnna, moglabym tak godzinami.... ciekawe czy ktos to skumie :haha:

Nie krępuj się - mów. Przynajmniej ja lubię słuchać.. tfu, czytać. No, słuchać bardziej.. mniejsza z tym:P
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Jk. @ May 28 2007, 06:35 PM)
Nie krępuj się - mów.

Mogę podac przyklad...

dotyczace bliskiej osoby z ktora laczy mnie wiez...
Spotykam dziwnego mezczyzne i on mowi do mnie i pokazuje mi co ta osoba robi i gdzie sie podziewa. Ostrzega co mam robic a czego nie itp. itd. szczegolow nie podaje.... -- wizja ziemska-- z dnia na dzien okazuje sie ze tak wlasnie bylo i ma to jakis wplyw na moje zycie lub zycie tej osobki

a z nienaturalnie prawdopodobnych?
widze te osobe i ona mowi do mnie co robi i gdzie jest, robi cos lub nie, przekazuje cos ale z mniejszym skutkiem --nienaturalnie prawdopodobne--

zaciekawia mnie to bo doszlo do tego ze w ostrzezeniach, wizjach i przewidywaniu nie widze zdarzen z ta osoba, ktorej dotycza w roli glownej, ale zawsze przez posrednikow, ktorzy "puszczaja film" (glupie porownanie) i mowia do mnie. sa to posrednicy ktorych znam, ale ich twarze sa dla mnie obce, ale to juz sprawa na inny post :P
Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka

Hm.. A próbowałaś kiedyś zapytać o coś któregoś z tych co ci przekazują informacje?
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Jk. @ Jun 5 2007, 11:49 AM)
Hm.. A próbowałaś kiedyś zapytać o coś któregoś z tych co ci przekazują informacje?

Taaaa, ale odpowiedzi mnie nie zadowalaly, nie w tym sensie, ze byly nietresciwe, ale temu, ze kiedy pytalam, wiecej dziadostwa sie dowiadywalam.... :wisielec: no i wiadomo, ze jak czlowiek wie wiecej o przyslosci nie zawsze jest to dla niego dobre :depresja:
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 809

Dobro jest względne, uczucia są względne, prawda jest jedna... jak sprite:D zawsze ta sama, im więcej jesteś się w stanie dowiedzieć tym lepiej, też tak miałem, ale się zbuntowałem, że tak powiem i celowo zmieniałem te przepowiednie:P Teraz już tak nie mam, stworzyłem system, w którym sam robię sobie wizje i że tak powiem zatracam się w nich a one pod moim przymusem na ogół się spełniają, kiedyś zapisywałem sobie w zeszycie, żeby nie wpaść w kłamstwo i było 12/14 nieźle zważywszy że nie wszystkie dotyczyły mnie a osób mi bliskich, a co do twojego talentu, czyli odczuwania to jest to do wyćwiczenia, wystarczy nauczyć się poszerzania swojej aury tak by wyczuć energię w przestrzeni.
PMEmail Poster
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Jack @ Jun 9 2007, 07:22 PM)
Dobro jest względne, uczucia są względne, prawda jest jedna... jak sprite:D zawsze ta sama, im więcej jesteś się w stanie dowiedzieć tym lepiej, też tak miałem, ale się zbuntowałem, że tak powiem i celowo zmieniałem te przepowiednie:P Teraz już tak nie mam, stworzyłem system, w którym sam robię sobie wizje i że tak powiem zatracam się w nich a one pod moim przymusem na ogół się spełniają, kiedyś zapisywałem sobie w zeszycie, żeby nie wpaść w kłamstwo i było 12/14 nieźle zważywszy że nie wszystkie dotyczyły mnie a osób mi bliskich, a co do twojego talentu, czyli odczuwania to jest to do wyćwiczenia, wystarczy nauczyć się poszerzania swojej aury tak by wyczuć energię w przestrzeni.

Jack, jestes bardzo oczytany w tym temacie... Powiem, ze bywaja momenty,ze czynie jak i Ty, Brawissimo. Wiem, ze moze to samochwalstwo z leksza,ale mam dosc szeroka aure... Generalnie przezywam jesli dotycza osob mi bardzo bliskich, z pozostalymi daje rade. To jest szczegolny dar, ktory mozna rozwijac i czasem trzeba............ Respect :)
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

Nie oczytany a doświadczony, to różnica;) i nie bardzo, a na tyle ile mi potrzeba. Ale wracając do tematu, nie trzeba wcale mieć szerokiej aury, można ćwiczyć jej rozszerzanie w prosty sposób, ja np. wizualizuje sobie pioruny wychodzące z mojej aury które ją poszerzają ale to tylko przykład. Jest jeszcze inna metoda na wyczuwanie energii, dość podobna wysyłamy falę swojej energii i zbieramy odczyt zakłóceń, ale istnieje tu jeden ważny czynnik, musimy poznać jak nasza energia oddziałuje z innymi, np. wziąć jakieś święte narzędzie i sprawdzić, gdy znajdziemy się w świętym miejscu nie będziemy zakłopotani czując "coś" bo będziemy wiedzieli co to. Szczególny dar... otwarte. Bo zazwyczaj osoby z tym darem zaczynają przygodę z ezoteryką, ale gdy ktoś jest w pełni pozbawiony tych darów również może się w tym kierunku rozwijać, przecież LD czy OOBE nie wszyscy mieli od urodzenia ale każdy może się tego nauczyć, tak jak dostawać te wizje, a raczej je wzmocnić bo każdy z nas je dostaje z wnętrza, z podświadomości. Moim zdaniem czas i przestrzeń nie istnieją dlatego wszystko dzieje się tu i teraz.
PMEmail Poster
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

QUOTE (Czu-Lung @ Jun 11 2007, 10:29 AM)
Co do czasu i przestrzeni to mylisz sie bardzo. Czy nie zdażyło ci się wyczuć w jakimś miejscu przekroju czasów, zapisanych ludzkich emocji i przeżyć, a nawet poznać kogoś z inej przestrzeni? Czas to ważny element naszych umiejętności, bo gdyby nie on po co ci by były wizje przyszłości skoro jest tylko teraz. Nieważne jest to co wiesz i obejmujesz swoim ludzkim umysłem, ważne jest by to połączyć z tym co masz w sercu i swoją "magiczną" połową, bo to właśnie razem stanowią naszą potegę i odmiennośc od zwykłych ludzi.

Zdażyło mi się, wystarczy wejść do obozu w Oświęciumiu. "Uprawiam" channeling także często spotykam istoty z innej przestrzeni, i im wyższa duchowość bytu tym mniejsze przywiązanie do czasu i przestrzeni, niektóre byty są po prostu zawsze wiedząc o tym w każdym momencie, a także wszędzie. Przyszłość to iluzja, tak jak i materia. A wiesz po co? Nikt nie rodzi się mądry i doświadczony, potrzebne są lekcje. Co do potęgi i odmienności mów za siebie, dla mnie to tylko jedna z wielu dróg. Nie potrzebuje potęgi i odmienności potrzebuje myślenia.
PMEmail Poster
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

Nie chodzi o to żeby było łatwiej, ale o to żeby było prawdziwiej i tylko o to. Magię praktykuje żeby zmieniać siebie rozmawiać ze sobą a także z innymi bytami i basta:D
PMEmail Poster
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (4) [1] 2 3 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll