Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Barwne Sny Wysysajace Energie
giboniasty
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.123
Grupa: Użytkownicy

Już w dziecinstwie miewalam dziwne i barwne sny. CZASEM ZDARZAŁO SI, ŻE SI SPEŁNIAŁY w różnym odstępie czasowym. Za dziecka Miewałam częste koszmary z moim domem.

Śniły mi się wampiry, cienie i postaci.Wybudzona że snu nie wiedziałam czy to sie dzieje naprawdę czy to był tylko sen. Były też i te piękne....jako nastolatka swiadoma tego co się dzieje zaczęłam się interesować światem. Tym że takie rzeczy się przytrafiaja. Kiedy.opowiadam to moim znajomym dziwnie się na mnie patrzą bo im się to nie przytrafia. Dla nich Sen jest albo dobry albo jest koszmarem.nie wiem czy jest to coś niezwykłego czy porostu zbyt duża uwagę poświęcam moim snom. Tydzień przed śmiercią mojego taty wysnilam symboliczne zdarzenia, które doprowadziły do tego ...
Często śnią mi się osoby zmarłe. Czuję dotyk ich rąk-skóry.silne emocje towarzyszące że spotkaniem z nimi..i tłumacze sobie ze to były osoby mi bliskie ...może dlatego.. coraz częściej spotykam ludzi których pierwszy raz widzę. Towarzysza temu różne sytuacje i emocje.rano czuje się wyparowanaa z energii- wręcz apayczna. ...

PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll