Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Czy Macie W Swoim Domu, Pokoju Kwiaty ?
Jagoda07
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.108

Życie daje w kość. Jest smutne. Bez wyrazu. Jak grafika na mrooczylandii. Polonistka w liceum ciągle mówiła, że dziadowski świat rozjaśniają jej kwiaty. Mówili o niej aktorka ze spalonego teatru. Ponoć to jeszcze przedwojenne określenie psychicznych marzycielek. Niespełnionych starych panien, zarówno zawodowo jak i życiu prywatnym To śmieszne wszystkie o tym wiedzieliśmy, a jednak słuchaliśmy jej, a jej słowa zapadły nam w pamięć, jakby miały dać nam teksty do wykorzystania na przyszłość.
Mówiła że najbardziej lubi kwiaty cięte. Nie trzeba się do nich przyzwyczajać jak do życia. Kupujemy je wsadzamy do wazony i dbamy by za szybko nie odeszły. Co innego kwiaty w doniczkach. Z nimi już można porozmawiać zapytać się co potrzebują. Ile chcą wody, jakie miejsce im najbardziej pasuje. Czy chcą wizytę słońca od rana, czy raczej po południu.
Ja mam nieco inne hobby. Przywożę sobie kwiaty z wakacji. Przedłużają mój pobyt poza domem w miejscach które nie chce mi się opuszczać wracając do domu. Mam więc figę z Chorwacji, opuncję z Czarnogóry, Epipremnum złociste, z apartamentu w Zakopanem i karpobrota jadalnego z Tunezji. Zawsze mam z nimi o czym pogadać. Zwłaszcza że kwiaty to moja praca.
------------------------------
Artemix Łódź - Zaopatrzenie kwiaciarni, producent opakowań foliowych - http://www.artemix.biz

PMEmail Poster
MarekKat
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 7.143

W domu rodzinnym to kwiaty mam jak najbardziej. Na stancji, która wynajmuję niekoniecznie ;)
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll