Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(12) [1] 2 3 ... Ostatnia » ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Żywioły, Powietrze, Ogień, Woda, Ziemia, Duch
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Mam pytanie, czym tak naprawdę są kręgi żywiołów i jak powinno się je otwierać i zamykać ?
loki
Quote Post
Unregistered

Może chodzi o to??? Przejrzyj Krok III Magiczne kształcenie duszy...

http://<cenzored>/ksiazki/wdh/iih_krok3.php
(link zmodyfikowany przez admina - wyjaśnienie: Patrz poniżej)

Edytowany przez Mrooczek262 Jan 17 2007, 10:46 AM
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

QUOTE (loki @ Jan 17 2007, 10:53 AM)
Może chodzi o to??? Przejrzyj Krok III  Magiczne kształcenie duszy...

http://<cenzored>/ksiazki/wdh/iih_krok3.php

Loki - sorry za wejście w post i odstrzelenie linku, ale serwis Bardon'a jest objęty moratorium.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
loki
Quote Post
Unregistered

Nie wiedziałem. Przepraszam. Jakiś szczególny powód??? I może lista "niedozwolonych stron" cobym już więcej gafy nie strzelił...
Nefthis
Quote Post
Unregistered

nie pytajcie mnie o co mi chodziło bo sama juz nie wiem o co...
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

QUOTE (loki @ Jan 17 2007, 01:01 PM)
Nie wiedziałem. Przepraszam. Jakiś szczególny powód??? I może lista "niedozwolonych stron" cobym już więcej gafy nie strzelił...

W regulaminie pisze wyraźnie coś o religiach takich jak islam, judaizm czy chrześcjaństwo, a rejestrując się zaakceptowałeś regulamin.
Nie albowiem są rzeczy których nie muszę wyjaśniać - tu nie chodzi o niedozwolone strony czy też jakąkolwiek cenzurę, albo politykę, zwłaszcza iż liczę iż link przypadkowo się tutaj zaplątał [stąd też odpuściłem sobie skorzystania z opcji ostrzeżeń].
Może kiedyś zrozumiesz o co chodzi, ale ja tego wyjaśnić nie mogę, przynajmniej obecnie.
W ramach gestu dobrej woli pojednania i zakończenia pewnego starego konfliktu, pozostawiłem możliwość skorzystania z linku [pustkę cenzored w URL kto chce i umie korzystać z wskazówki może łatwo wyszukać i uzupełnić imieniem i nazwiskiem gościa], niemniej link nie ma prawa tutaj być przynajmniej do czasu 'uregulowania pewnych starych spraw' co juz nie od nas zależy, mimo iż jako my jako pierwsi wyciągnęliśmy rękę by rozwiązać daną sprawę. Szczególnie odnosi się to do grona osób które na swojej głównej stronie posiadają przepiękny witraż z świątyni salomona...
Na przyszłość daj znać jakbyś chciał zamieścić linki do podobnych ostrych rzeczy bym wiedział. Na kabałę się tutaj nie bez powodu ostro patrzy, niemniej jeśli goście prowadzący stronę Bardona zechcą pogadać, to zawsze znajdzie się czas albowiem nikogo nie traktuje się tutaj na tym forum z pozycji :patykiem: ...
Jeśli chcesz, to masz moją zgodę na założenie tematu o hermetyzmie tam sobie możecie te sprawy [hermetyzm egipski, hermetyzm judaistyczny itp] omawiać.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Kwas
Quote Post
Oczytana Osoba
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 780

Właśnie zrobiłem moje pierwsze w rzyciu mini tornado :D Jestem strasznie zmęczony ale warto było...:)
PMEmail PosterAOL
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 809

Co masz na myśli mówiąc mini tornado? Stworzyłeś wiatr siłą woli?:D
PMEmail Poster
dina
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 776

Oczywiście, że można. Pozdrowienia. Ostrzeżenie - bez odpowiednich zabezpieczeń nie bawcie sie pogodą, załatwia serce!!
PMEmail Poster
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

A macie pomysł na fireballa?
PMEmail Poster
dina
Quote Post
Osoba która juz cos wie

Jeżeli Ci chodzi o piorun kulisty - można go zrobić. Pozdrowienia.
PMEmail Poster
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

Nie musisz pozdrawiać przy każdym poście:D Powiedz jak się robi ten piorun kulisty? I czemu to jeszcze nie jest badane? A może jest tylko to tajna broń wojska polskiego:D
PMEmail Poster
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Jack @ Jun 9 2007, 10:58 PM)
Nie musisz pozdrawiać przy każdym poście:D Powiedz jak się robi ten piorun kulisty? I czemu to jeszcze nie jest badane? A może jest tylko to tajna broń wojska polskiego:D

nie wiem, czy to dobry pomysl by na forum takimi onformacjami dysponowac.... to tak jak z nozem, w niepowolanych rekach wiedza ta moze zrobic sieczke bum bum........................................... :maniak:
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

Dina mówi, że mozna go zrobić, a zrobiłaś jakiś bo to różnica? Jest w ogóle jakiś udokumentowany przypadek?
PMEmail Poster
dina
Quote Post
Osoba która juz cos wie

Piorun kulisty to zwyczajne wyładowanie, piorun, jak sama nazwa mówi - jak umiesz bić piorunami to piorun kulisty łatwo zrobić, mieszasz energię w kulę i już. Pozdrowienia.
PMEmail Poster
Kwas
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 780

QUOTE (Jack @ Jun 9 2007, 10:50 PM)

Zamiast bawić się prądem możesz poczwiczyć sobie PSI balle- nie zrobisz nikomu krzywdy(Zwłaszcza sobie B) ) a za to poczwiczysz wizualizacje :) do tego zabawa przednia :P a i jeszcze jedno PSI ballem nie można zrobić krzywdy :D
do tego... nie wolno pobierać energii z żadnych żywych istot.
PMEmail PosterAOL
Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 672

QUOTE (Kwas @ Jun 10 2007, 05:08 PM)
do tego... nie wolno pobierać energii z żadnych żywych istot.

Powiedz to szamanom i druidom.
No, chyba, że uważasz rośliny za martwe? I zwierzęta? :)
PMEmail PosterAOLYahooMSN
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

QUOTE (dina @ Jun 10 2007, 01:30 PM)
Piorun kulisty to zwyczajne wyładowanie, piorun, jak sama nazwa mówi - jak umiesz bić piorunami to piorun kulisty łatwo zrobić, mieszasz energię w kulę i już. Pozdrowienia.

umiesz bić piorunami? Umiesz wytwarzać prąd?????????? Fenomen na skalę światową:D

Do Kwasa:
Dzięki za radę... PSIballem można zrobić krzywdę wystarczy naładować go negatywną energią, czarną i wysłać w kogoś, albo jeszcze lepsza metoda zrobić serwitora, który będzie to wykonywał za nas, wiąże się to z utratą własnej energii także i z dodaniem sobie karmy, ale cóż, raz próbowałem i dało efekt typu klątwa osłabiająca. Nie chciałem bawić się prądem tylko wyśmiać koncepcję stworzenia tornada albo pioruna kulistego co jest dla mnie rzeczą idiotyczną i tyle. Energii mentalnej nie da się zamienić nawet na elektryczną, a "nagrzanie" PSIballa kończy się na pyknięciu termometra o stopień, rekord znajomego 2,6 stopnia:D

Do Jk.:
Kwasowi chodziło o słowo nie powinno się:D a co do druidów i szmanów to nie wypowiadaj się jeśli do nich nie należysz a widzę że nic o nich nie wiesz.

PMEmail Poster
Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 672

QUOTE (Jack @ Jun 10 2007, 09:41 PM)
Do Jk.:
Kwasowi chodziło o słowo nie powinno się:D a co do druidów i szmanów to nie wypowiadaj się jeśli do nich nie należysz a widzę że nic o nich nie wiesz.

Nadal nie mogę się zgodzić. A co do drugiej części: działaj według własnych zasad - nie należysz do nich - nie wypowiadaj się.
PMEmail PosterAOLYahooMSN
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

Rzeczy czysto relane po prostu nie istnieją dla mnie i w końcu znikną w toku ewolucji, ale wracając do tematu, kto robi w końcu te pioruny i tornada? Mam do dyspozycji laboratorium specjalistyczne na terenie małopolski, jak ktoś to zrobi tam to jesteśmy w stanie nawet wyłożyć pieniądze(nikomu się jeszcze nie udało nic podobnego:D) Czu- lung mylisz się, moje podejście do magii nie jest praktyczne, ale nie lubię gdy ktoś chce sobie robić fireballki a nie zastanawia się po co, ja szukam wieczności i rozwoju duchowego a nie bzdur.
PMEmail Poster
dina
Quote Post
Osoba która juz cos wie

Odpowiedź na pytanie pierwsze - skąd pioruny? Jest różnica potencjałów elektrycznych między ziemią a chmurami [poczytaj sobie podręczniki, tam jest to dokładnie napisane] i chmury zwykle są na niebie, stąd łatwo o wyładowania atmosferyczne. Odpowiedź na pytanie drugie - tego w laboratorium nie zbadasz, do tego trzeba innego podejścia. Odpowiedź na kolejne kwestie - bawienie się pogodą, uspokajanie i wywoływanie tornada, zmienianie biegu poruszania się mas powietrza [fronty burzowe, duże opady, inne zjawiska] są możliwe, ale bardzo niebezpieczne dla użytkownika tego rodzaju energii - działa bardzo źle na serce i układ krążenia, innymi słowy, nawet po kilku lekcjach takiego działania samodzielne czynności tego rodzaju dają zawał serca [mistrz reiki myślał, że sam da radę], wylewy krwi podskórne i inne zaburzenia, odradzam samodzielna zabawę i proszę, jeżeli ktoś to robi, niech bardzo uważa na siebie i współuczestników zabawy. Pozdrowienia.
PMEmail Poster
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba

Mówisz że tego nie da się zbadać w laboratorium, więc co to za piorun którego nie wykrywa amperomierz? wiem skąd się biorą pioruny na Ziemi i wiem jak mozna pocierając stworzyć prąd indukcyjny:D Ale do pioruna kulistego temu daleko...
PMEmail Poster
ijr
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Nr użytkownika: 971

QUOTE (Jack @ Jun 9 2007, 10:50 PM)

trzeba wziąść świeczkę, owinąć (najlepiej gdzieś przy wierzchu) cienkim paskiem folii aluminiowej. Świeczkę podpalić i wsadzić do mikrofalówki. Mikrofalówkę włączyć. Nad świeczką powiniej pojawić się piorun kulisty, mikrofalówka jest w zasadzie bezpieczna.
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

:haha: :haha: :haha: Zajebisty kawał :D
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Ma ktoś coś do powiedzenia na ten temat?
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (12) [1] 2 3 ... Ostatnia » Reply to this topicStart new topicStart Poll