Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) [1] 2 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> zjawa
Karster
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.170

ten temat jest tu bo nie wiem gdzie go umiescic.
ZAczynam dopiero moja przygode z bialą magią (i tylko nia).Ale od poczatku cos sie ze mna dzieje! Mam jakies zwidy.Przez pierwszy dzien mialem zwid ze ktos jest za mna ! kilka razy nawet widzialem cien! ale gdy sie odwracam to nikogo niema!teraz juz jest lepiej ale cos slysze jakis dziwne dzwieki! zawsze jest to dos innego. czy morzecie mi pomuc?
Z góry dzieki
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

Hmmmm bardzo zagmatwanie opisałeś sytuację.
Wychodzi na to ze gdy zacząłes przygodę z magia pojawiła się zjawa ?
Mozesz cos więcej opisać ?
Może robiłes jakiś ryt który spowodował pojawienie się ''zjawy''
PMEmail Poster
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 1.167

QUOTE (Karster @ May 23 2008, 02:04 PM)
ten temat jest tu bo nie wiem gdzie go umiescic.
ZAczynam dopiero moja przygode z bialą magią (i tylko nia).Ale od poczatku cos sie ze mna dzieje! Mam jakies zwidy.Przez pierwszy dzien mialem zwid ze ktos jest za mna ! kilka razy nawet widzialem cien! ale gdy sie odwracam to nikogo niema!teraz juz jest lepiej ale cos slysze jakis dziwne dzwieki! zawsze jest to dos innego. czy morzecie mi pomuc?
Z góry dzieki

o wałśnie ja mam tak samo jak siedze w domu to widze katem oka że ktoś przechodzi obok mnie jakiś taki ciemny cień przesuwa sie ale jak sie spojże na niego to od razu znika. I jeszcze dziwny dźwięk taki który ja sam tylko słysze no i moi przyjaciele i rodzina jaj jest ze mna to to słyszy. pierwszy raz ten dźwięk usłyszałem w domu w piecu chciałem to zbadać czy to nie żaden robak czy coś wydaje taki dźwięk, ale nie podeszłęm i wysłuchałem ten dźwięk i to było na perno w piecu ale to dziwne w piecu już wygasało i był bardzo gorący. słyszałem ten dźwięk 10 razy i to wtedy jak jestem rozluźniony, lekko zdenerwowany. ten dźwiek to jak by pukanie ( co 1 sekunde puka lub nie wiem jak to opisać dobrze moze ćwierkanie coś w podobie cykania świerszcza ale to nie świerszcz, wiem bo to było raz na stacj raz w domu raz kolo rynku gdzie niema trawy i w innych takich dziwnych miejscach) to co to moze być za dźwiek???
PMEmail PosterAOL
marko132005
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.100

Tak jak mówi Sari może przeprowadziłeś jakiś rytuał i nie ''zabezpieczyłeś'' się odpowiednio no i przyszli goście... Albo może to być atak jakiegoś demona albo cuś, który chce Cię zainteresować czarną stroną magii i przeciągnąć na nią :D
PMEmail Poster
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

ooo na czarna strone mozę mnie chcieć przeciągnąć bo raz uzywam czarnej magi i raz białej. to mozę chcieć bo teraz mi sie nie udaje w z koleżankami dokładnie z tą co mi sie podoba i jestem troche zdenerwowany a jak jestem zdenerwowany to wtedy czara magia i rozpierducha wszystkiego to może chce mnie przekonać o czarnej magi. wczoraj zdenerwowany byłem to widziałem cień koło mnie tak z półtora metra odemnie sie przesunoł i słyszałem ten dźwięk. ale ja wyczarowałę lub już był od początku jakby anioł albo taki mój obrońca który jest niewidoczny i mi pomaga naprzykład jak mam nie iść gdzieś to kolka mnie łapie tak mocna że nie moge isć ale to nie jest przypadek bo ja ćwicze biegi i mam dobra kondyche, albo jak coś leci wemnie i niewiedze tego lubn widze to jakiś sam sie ruszam i nie trafia we mnie np:. wczoraj kolega rzucił kamieniem w pociąg ktury przejeżdzał koło nas w odległość 3 metrów i wiedziałem że moze sie odbis kamień i mnie trafić i jakiś sam z siebie zrobiłem obrót i kamień przeleciałmi między nogami a mój kolega powiedział że mam ostrego farta. I ja sam wiem ze ten mój obrońca jest zawsze ze mna to on nie móg by mi pomóc i obronić prze tym złym demonem czy kimś tam??? mi sie zdaje że powinien pomóc.
PMEmail PosterAOL
Karster
Quote Post

no mis sie wydaje ze ta zjawa albo nad nami czuwa albo chce zebysmy zajmowali sie tylko z białą magia.
a co do tego rytulału to splatłem 2 zaklecia z innych stron www na pieniadze i to zrobilem nawet sie udalo:). a urzywam zaklecia na sile:
siło dnia
silo nocy
daj mi siłe bym mógł sprostać maym zadaniu
PMEmail Poster
Karster
Quote Post

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zapomnialem nie dokonczylylem zaklecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!teraz juzje dokonczylem moze zjawa przestanie mnie dreczyc(chyba ze mnie chroni).
centralnie o tym zapomnialem musze uwarzac na przyszłosć.
PMEmail Poster
marko132005
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.100

Wiecie co? Magia to nie zabawa! Magia to droga w życiu, twój wybór. Ale namieszałeś... Może lepiej użyj zaklęcia neutralizującego poprzednie które rzuciłeś? Może najpierw trochę teorii a później praktyka? Przemyślcie to... :blink:
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

Może to są faerie ,ich jest zawsze wszędzie pełno :peace:
PMEmail Poster
Mortishia
Quote Post
Unregistered

oj sari sari- ty już chyba nigdy nie zmądrzejesz?! współczuję tym dzieciakom bzika jakiego dostają czytając twoje pierdy!
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Nominacje do ostrzeżeń za zaczepki personalne rozdane [czyt: regulamin]. A teraz powróćmy do dyskusji zw. z tematem :)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

QUOTE (Mortishia @ May 24 2008, 09:12 PM)
oj sari sari- ty już chyba nigdy nie zmądrzejesz?! współczuję tym dzieciakom bzika jakiego dostają czytając twoje pierdy!

Sama jesteś pierd i to bardzo śmierdzący ,a to nie jest forum ani portal dla dzieci .
Coś jeszcze ?
PMEmail Poster
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

jeszcze mozecie coś napisać na temat a nie sie kłócić.
PMEmail PosterAOL
Karster
Quote Post

nie ma potrzeby juz zjawa mnie nie prześladuje. nie zakonczylem zaklecia i to byl moj blad.Postaram sie wrzystkie konczyc
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

:uklony: dla naszej zdolnej młodzieży :haha:
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 1.079

Ja mysle ze to śmierć. Tez niejednokrotnie coś zauważyłem obracając się w lewo.
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

QUOTE (Szaman @ May 28 2008, 10:46 AM)
Ja mysle ze to śmierć. Tez niejednokrotnie coś zauważyłem obracając się w lewo.

Podobno spora część ludzi widzi te zjawisko włącznie ze mną ,nie wydaje mi się jednak by była to smierć. Jak juz wcześniej pisałam mogą to być faerie.
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Łoooo....Szaman ja to sie nie spodziewałam że ty tu takie teksty będziesz walił. Z Twoich ust to słowo "śmierć" akurat brzmi zabawnie :)

A tak moim skromnym zdaniem to nie ma co tu domniemywać bo nikt z nas tego nie widział prócz samego zainteresowanego. No a z resztą mi to takie "zjawiska" spowszedniały a poza tym nie widzę sensu w pisaniu w kółko tego samego...
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

a co nei mzoe to byc smierc? Nie wiesz co to wiec równie dobrze to moe byc smierc :P :D ja i tak mysle ze to smierc bo ta kroczy za naami zawsze ;)
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Hehehe aż chciało by się tu monolog Kostrzewskiego zacytować "co spojrzę w przód...co spojrzę w dal..."
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Być człowiekiem to znaczy być na ten świat skazanym jedyne co idzei za tobą to smierć ona jest wyzwoleniem. Problem w tym ze jest wybredna :D
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No jestem i pewnie nie tylko wybredna :P
wicca65
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 1.119

QUOTE (Nefthis @ May 29 2008, 01:58 AM)
No jestem i pewnie nie tylko wybredna :P

Często się nam wydaje, że coś słyszymy, bądż widzimy.Nie cieszmy się że to właśnie nas wybrano.Bo na wszystko czeba sobie zasłużyć ciężką pracą,Nie dopisujmy sobie,iż przez jakieś małe czary zostaje się Naczelnym. Jeżeli ktoś boi się własnego cienia i ma omamy, niech nie próbuje magii, bo się zadusi własną pokusą władzy,Najpierw czeba dorosnąć do kazdego momentu zetchnięcia z głębią Magiczną.Bo każdy nasz krok, każdy nasz oddech , myśli, uczucia, są doskonaleniem naszej osobowości.Jeżeli chcesz być wielkim zacznij od analizy, swoich poglądów - nie spiesz się!
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Dobrze powiedziane :)
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

no dobrze powiedziane.

i kurna znowu widziałem ten cień, wczoraj jak sie kładłem spać i odchodziłem od komputera to widziałem jak cień przeszedł około metra moze 1,5 metra i kierowałą sie od drzwi do mojego łózka. troche sie przestraszyłem i jak sie położyłem to poczułem jakby cos mnie dotykało w ręke i juz sie wystraszyłem nieźle. więc jak sie wystaszyłem to postanowiłem odepchnąć cień czy coś co mnie dotchneło. zebrałem moc w rękach i ją odepchnołem a jak zbierałęm moc to on złapałała mnie za ręke i ręka sama zaczeła mi kierować sie w dół i w góre ale jakiś mi sie udało rzucić czar odpuchajcy. i odrazu wkouł mojego pokoju zrobiłęm bariere nie do przejścia dla nikogo nie marerialnego i siedziałem z 30 minut włóżku i słuchałem słyszłem jak to coś prubowało sie dobić do mojego pokoju. licze na waszą jakąś pomoc bo jak dzisiaj przyjdzie do mnie to będzie źle bo juz będzie wiedziałczego sie spodziewać. a i jak wchodził ten cień do mojego pokoju to sie drzwi poruszyo o jakies 30 cm. prosze o pomoc i myśle że to jest deman czy jakis stwór ciemniej strony.

jak niechcecie to nie wierzcie ale to na prawde sie stało i nie zmyślam. I niepiszcie czy nie dokończyłem jakiegos czaru czy zaklęcia bo jak zaczynam to zawsze kończe.
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll