Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) 1 2 [3]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> zjawa
Kalen
Quote Post
Unregistered

Ja też, jak rozpoczynałem z Magią, rzucałem zaklęcia ćwiczyłem. W nocy, sprzątałem pokój i usłyszałem głos swego imienia, ''Wojtek!!!''... Był to głos męski, ale taki pewny, jakby chciał ze mną porozmawiać. Póżniej przestałem zwracać na to uwagi i jakoś tak poszło.
Xanarachne
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2.090

Hym... nie wydaje mi się aby pojawianie się "gości" było takim znowu rzadkim zjawiskiem. Bardziej to chyba kwestia tego iż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ich obecności w codziennym życiu. Sama mam podobnego współlokatora, ale jak miałam możliwość sie go pozbyć jakoś zrezygnowałam... sama do końca nie wiem czemu, ale póki nic nie robi zbyt groźnego to nie widze powodu by ją odsyłać...
Troche mnie zaniepokoiło że znajomy który był ze mną w trakcie rzucania jednego zaklęcia uskarżał się iż coś go przyatakowało... ale wygląda to na sporadyczny przypadek.
PMEmail Poster
Kalen
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Xanarachne @ May 10 2009, 02:42 PM)

Troche mnie zaniepokoiło że znajomy który był ze mną w trakcie rzucania jednego zaklęcia uskarżał się iż coś go przyatakowało... ale wygląda to na sporadyczny przypadek.

Na początkach, kiedy nie miałem zielonego pojęcia o magii[jak jest niebezpieczna], nie miałem dostępu do źródeł, z których mógłbym się uczyć.

Moje początki z ,,magią spontaniczną''.
Bywały podobne zjawiska jak mówi autorka posta wyżej.
Mi też coś tam wariowało w pokoju...
Teraz już przestało :unsure:
Jeśli ktoś by chciał zajmować się okultyzmem, niech poradzi się lepiej doświadczonych ludzi...

Są różne odmiany istot astralnych. A może to Anioł Stróż manifestował swoją obecność? Chciał ostrzez mnie przed złem?

Nie wiadomo, ale coś w tym jest :D

Pzdr.
Kalen.
yavanna
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 1.956
Grupa: Bywalec

taa a mnie zaatakował dziki zombie;]
a pewnego razu pojawil się sam Lucyfer i dłubał w nosie siedząc na moim biurku;]
PMEmail Poster
Xanarachne
Quote Post
Wstepujacy
*
Nr użytkownika: 2.090

Yav, nie masz powodów do złośliwości.

Kalen
Wariować to mi nic nie wariuje, a o obecności gościa to upewniła mnie osoba która mnie prowadzi.
Co do odczuć, nie mam powodu podważać słów innych, w szczególności iż są to osoby które praktykują już dość długo. Mi póki co od dawna nic nie przeszkadza i nie wygląda na to zeby miało sie to zmienić.
PMEmail Poster
Kalen
Quote Post
Unregistered

Ja się na razie uczę teorii... :rolleyes:

A co do praktyki, pytam się ludzi doświadczonych. ;)

Pzdr. :czarodziej:
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798
Grupa: Stali Użytkownicy

Na początkach, kiedy nie miałem zielonego pojęcia o magii[jak jest niebezpieczna], nie miałem dostępu do źródeł, z których mógłbym się uczyć.

Moje początki z ,,magią spontaniczną''.
Bywały podobne zjawiska jak mówi autorka posta wyżej.
Mi też coś tam wariowało w pokoju...
Teraz już przestało 
Jeśli ktoś by chciał zajmować się okultyzmem, niech poradzi się lepiej doświadczonych ludzi...

Są różne odmiany istot astralnych. A może to Anioł Stróż manifestował swoją obecność? Chciał ostrzez mnie przed złem?

Nie wiadomo, ale coś w tym jest

Pzdr.
Kalen.

Sprawdź czy nie masz myszy w pokoju :czarodziej:

Hym... nie wydaje mi się aby pojawianie się "gości" było takim znowu rzadkim zjawiskiem. Bardziej to chyba kwestia tego iż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ich obecności w codziennym życiu. Sama mam podobnego współlokatora, ale jak miałam możliwość sie go pozbyć jakoś zrezygnowałam... sama do końca nie wiem czemu, ale póki nic nie robi zbyt groźnego to nie widze powodu by ją odsyłać...

Często człowiek widzi to, co chce zobaczyc i słyszy coś, co chce usłyszeć. tak działa nasz umysł. Podczs czynności okultystycznych często daje to dodatkowy efekt mistycyzmu :czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll