Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) [1] 2 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> czy to przezemnie?
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.167

wczoraj pod wieczor sie poklucilem z kolezanka z ktora troche bylem i sie oropnie zdenerwowalem
Jak wczesniej sie zdenerwowalem to sobie pomyslalem jak przejezdzal obok mnie pociag to fajnie bylo go poprostu swoja moca wyjebac na bok i to zobaczyc ale tak zeby sie nikomu nic nie stalo czyli najlepiej towarowy.
no to jak sie pod wieczor poklucilem sie to pomyslalem ze by tez bylo fajnie rozjebac tak pociag i poszedlem spac.
rano mnie budzi czolg cholowniczy ja wychodze na dwor i sie pytam co jest atam kolega mi muwi ze w nocy okolo 2 sie wykoleilo 8 wagownow i nikomy sie nic nie stalo

Uwaga admina: proszę o nie używanie wulgaryzmów w treści posta.
Mrooczek262
PMEmail PosterAOL
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

mi sie zdaje ze to nie przypadek. a wam???
PMEmail PosterAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

QUOTE (drawe @ Jun 16 2008, 07:22 PM)
mi sie zdaje ze to nie przypadek. a wam???

Aby mieć pewność, musiałbyś dokonać testu przeciwko prekognicji czyli powtarzalność zjawisk uzyskać.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

czyli musial bym jeszcze raz sie poklucic tak bardzo z kolezanka ze lepiej nie muwic i zobaczyc czy znowy sie cos stanie.
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Szczerze przypadek dla mnie nie istnieje
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

dla mnie tez przypadek nie zabardzo istnieje ale moze to nie przeze mnie dzisiaj sie tez poklucilem i zobacze czy sie stanie cos o czym mylalem
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Takie wypadki pokazuja ze dzieci nie sa gotowe na takie umjejetnosci, a pomysl zeby to powturzyc jest jeszcze glupszy. Mysl od czasu do czasu i zmienieja negatywne emocje w bardziej pozyteczna energie.
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

staram sie i nie probuje tego samego tylko czegos mniej drastycznego i mniej rozwalania zeby bylo w tym. jutro sie przekonamy. no negatywna energie trzeba przemieniac w pozytywna ale jak Ci sie dziewczyna przytula do innego i sie klucicie to chyba mam prawo byc zdenerwowany i cos w ostatecznosci rozwalic a ze pociag byl i mi sie nawinol na mysc to juz nie moja wina. ale nic sie nikomu nie stalo i jest dobrze a ja uspokoilem sie.
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Tak najłatwiej powiedziec nie moja wina ale jest wrecz przeciwnie to jest twoja wina. Widac ze mlody jestes jak po takim czyms nieumiesz zapanowac nad soba to odejdz od magi i zajmi sie samo rozwojem medytacja bylaby tu najlepsz i kontrola and enegia.
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

kontroluje nad energia i chcialem zeby sie to stalo i wiem ze moja wina . jak sie wkurzam to moge odreagowac troche. wiem troche za mocno od reagowalem.
PMEmail PosterAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Popieram Fantasy. Nie ma najmniejszego sensu abyś dalej zajmował się magia Drawe
astaroth
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.172

Jak bym był podniecony ta magią jak drawe to bym tez cos wywalił tylko ze o wiele mniejszego kawałek drewna albo cuś.

Proponuje mu dać szanse.

Musi sie sam przekonać że taka siła jest niebezpieczna
i uwierz mi drawe naucz się samokontroli nad emocjami.
Jak sie zdenerwujesz zacznij medytować.

PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Jak dla mnie to powinien najpierw dojrzeć do tego aby sie nią zajmować.
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Dac szanse ales pierdolnol , to nie praca tu niemozna dac drugiej szansy bo to zbyt niebezpieczne. Jak z nim ostatnio gadalem to myslal ze medytacja jest niebezpieczna, to nie pierdol mi tu ze ma medytowac on mam miec zawsze wieksza kontrole nad emocjami bo zgubi siebie i moze jeszcze kogos w to wplacze. I zgadzam sie z Nef juz ja bylem bardziej dojrzaly w jego wieku, po prostu zadobrze mial w zyciu.
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

[ W miedzyczasie admin rozdał kolejne nagrody za wulgaryzmy w treści postów forum nie gospoda - prosimy o kulturę :)]
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Thx Admin Kocham cie za to. Moze jutro umnie, albo u ciebie jak wolisz B)
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 1.079

No fajnie powiedzeic odejdz skoro zrobił to myslą po zdenerwowaniu to i nastepnym razem zrobi :P powinienes raczej odkryc jak nad tym panowac a nie siadac, medytowac i myslec ze wszystko bedzie w porżadku jak nastepnym razem sie zdenerwujesz XD

Uwierz nie bedzie. bo są takie sytuacje w których umysł dominują pewne głupie mysli i robimy, mówimy rzeczy których nigdy bysmy normalnie nie zrobili. O czym sam sie nawert niedawno miałem okazje przekonac..

Ja proponuje raczej zrównoważyc rozwój.. czyli oczywiscie powinienes pogłebić rozwój duchowy ale równiez rozwijac umiejetnosci tyle ze narazei bardzeij pod kąttem ich kontroli a nie siły.
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
astaroth
Quote Post
Oczytana Osoba

QUOTE (Fantasy @ Jun 19 2008, 09:34 PM)
Dac szanse ales pierdolnol , to nie praca tu niemozna dac drugiej szansy bo to zbyt niebezpieczne. Jak z nim ostatnio gadalem to myslal ze medytacja jest niebezpieczna, to nie pierdol mi tu ze ma medytowac on mam miec zawsze wieksza kontrole nad emocjami bo zgubi siebie i moze jeszcze kogos w to wplacze. I zgadzam sie z Nef juz ja bylem bardziej dojrzaly w jego wieku, po prostu zadobrze mial w zyciu.

więcej kultury fantasy bo mam wrażenie że jesteś jak drawe

wracając do sprawy
żle zaczoł powinien stopniowo poznawać tajniki magii od tych najprostyszych do tych bardziej skomplikowanych trenuje od lat kontrole emocji i niezle mi to wychodzi

Nie ma emocji - jest spokój
Nie ma ignorancji - jest wiedza
Nie ma śmierci - jest moc
PMEmail Poster
Szaman
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 1.079

Nie ma emocji - jest spokój
Nie ma ignorancji - jest wiedza
Nie ma śmierci - jest moc

haha no tak i jest neo zombie XD

niema emocji- jest pustka to nie emocje są winne. Emocjami trzeba umiec manipulowac ale tłumienie ich sprawia ze tracisz kontakt ze żródłem swojej mocy- stajesz sie bezbronny
niema ignorancji- jest niezdecydowanie i chaos troche ignorancji potrzeba kazdemu. gdyby zawracac sobie głowę wszystkim i wszystkimi to w koncu na niczym nie dało by sie skupic i było by to bładzenie od kwesti do kwesti.
niema smierci jest strach przed śmiercia- smierć jest naszym jedynym pewnikiem w żyicu i powinnismy jej byc swiadomi na kazdym kroku.
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

moze dla was nie doroslem do magi ale nie bede sie bawil w ""bzdurne dla mnie rzeczy"". ja wole magie w praktyse, magie fizyczna a nie medytacje i inne takie ""cienkie dla mnie rzeczy"" ja musze cos widziec i niekiedy rozwalic tez mozna. a jak wam sie nie podoba to nie wasza sprawa ja bede taki i juz jak chcecie to mozecie sprubowac mnie znienic ale na 99.99999999999% nie uda to sie wam. nie wiem czy ktos ma wiekszom moc odemnie na tym portalu moze ma wim ze macie napewno wieksza wiedze ale ja mam niezle umiejetnosci i jest fajnie. a wy mozecie sie powoli zoswijac w strone magi, ja wole odrazu na gleboka wode. jak ktos nie umie rozwalic paru wagonikow a mi sie to udalo za pierwszym razem to nie mozecie pisac ze to jest zle, moze zazdroscicie. wy mozecie sobie uspokajac i nic nie robic a jak mnie cos wkurza to najlepiej rozwalic nie tylko trzeba rozwalac ale to najlepszy sposob na rozladowanie emocji.
Mozecie sobie myslec ze jestem ZLY ale to odemnie zalezy i tak nic nie zorbicie ze moze bede ZLY i co to wam do tego, jest dobro i zlo mozna wybieraz z nik i jakim sie chce byc. Zla magia jest bardziej dla mnie ekscytojaca bo tam widac co sie robi ale skutki tego sa zel i nie dobre. a dobra magia jest powolna i mniej ciekawa i mniej jest rzeczy kture widac i sa fajne.
PMEmail PosterAOL
Fantasy
Quote Post
Unregistered

No to bedziemy miec tylko same klopoty przez niego, chlopak ktory malo mysli. Dla niego liczy sie tylko moc czyli ma nikle sznase przetrwania gdy komus podpadnie. Skacz na gleboka wode odrazu, masz racje utop sie, myslisz ze to skonczy sie tylko na wagonach wkoncu zacniesz krzywdzic swoja rodzine i osoby na ktorych ci zalezy w porywach gniewu. A poztym magia to tylko narzedzie do ktorego kontroli jest potrzebny rozwoj duchowy. Idz tak jak chesz daleko tak niezajdziesz, jestes jak wiekszosc szarych ludzi ktorzy dorwali sie do magi i mysla ze zdobyli moc. Prawdziwy magowie siegaja coraz wyzej bo sie rozwijaja ty stoisz w miejscu a twoja moc bedzie malala podczas gdy nasz z kazdym rokiem zycia bedzie rosla.
astaroth
Quote Post
Oczytana Osoba

a nie myślałeś żeby emocje rozładować na czyms innym niż tylko rozwalać
wyobraz sobie że twoja bliska osoba stoji pod torami a ty kolejny wagon wywalasz
nie wiedząć ze ona tam stoji

wyciągnij wnioski z tego co robisz bo na tym może ucierpieć cała twoja rodzina
PMEmail Poster
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

jak cos robie to dbam o innych tylko wykoleilem ostatnie 8 wagonow i to w nocy to niekogo nie bylo i sie nic nie stalo nikomu. emocje moge opanowac ale moge taz sobie cos rozwalic jak mam ochote, nie bede niszczyl wszystkiego tylko jak co to male rzeczy. przekonalem sie ze moge cos wiekszego rozwalic i mi to juz wystarczy. nikomu nic nie zrobie nie musicie sie matrwic.
PMEmail PosterAOL
astaroth
Quote Post
Oczytana Osoba

mam nadzieje ze z głową będziesz używał mocy i magi
PMEmail Poster
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

Fantasy ty tak gadzasz o magi a jaki byl twoj najlepszy czar zaklecie, no co zrobiles magia takiego fajniego. tak piszesz a co Ty umiessz takiego??? chyba tylko medytowac i
takie tam cienkie rzeczy. mnie nie kreci takie nudy wole jak cos sie dzieje, nie bede zaczynam od podastaw wole zaawansowazne rzeczy robic a potem latwo i szybciej sie naucze podstaw.
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll