Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) 1 [2] 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> czy to przezemnie?
Fantasy
Quote Post
Unregistered

Heh... Medytacja cienka rzecz niezly zart dzieki medtytacji ludzie moga na krotkie chwile osiagnac prawie 100% wydajnosci swojego umyslu a to znaczy ze sa blisko energi tak poteznej ze nawet nie jestes wstanie pojac jej mocy. Masz racje mnie nie interesuje niszczenie ja daze do harmoni z natura do wprowadzenia ladu na tej planecie. Fajnie zarty mowisz nawet cie zacytyje "nie bede zaczynam od podastaw wole zaawansowane rzeczy robic a potem latwo i szybciej sie naucze podstaw" medytacji nie nauczysz sie tak latwo niewazne jakbys byl zawansowany tak samo kontroli nad soba i energia. Ja wole cos tak jakty to ujoles "cienkiego" jak leczenie, przynajmniej wiem ze w ten sposob moge pomoc ludziom i choc troche pomoc im w ich tulaczce, mnie interesuaj tylko rytulaly oczyszcajace i ladujace nie interesuje mnie zadzenie natura tak jak niektorych poczatkujacych magow. Magia, magia jak ty nawet nie pojmujesz czym jest magia i zapamietaj sobie tego nieda wyjasnic sie slowami bo to zbyt zawile to trzeba poczuc. Pamietaj ze nie bedziesz mogl porozumiwac sie z bytami tego swiata i nieuzyskasz od nich wiedzy cennejejszej od twojej mocy. Bedziesz tkwil w swiecie materialnym tak dlugo az neizoezumiesz ze zeczy pozornie cienkie sa najpotezniejsza moca w swiecie do ktorego daza wszyscy medrcy tego swiata, swiata ktorego nie mozesz dotknac z tej plaszczyzny egzystencji, swiata w ktorym nasze prawa sie niesprawdzaja, swiata energi i bytow starszych nawet niz ziemia. Widac ze na ciepie wplynelo tempo dzisiejszych ludzi i ich chec wladzy/mocy. I zapamietaj jeszcze jedno ten podzial magi ktory znasz wiekszosc znas nie stosuje bo czy magia jest czarna czy biala zelezy tylko od uzytkownika.
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.116

QUOTE (drawe @ Jun 17 2008, 07:00 AM)
czyli musial bym jeszcze raz sie poklucic tak bardzo z kolezanka ze lepiej nie muwic i zobaczyc czy znowy sie cos stanie.

oczywiście,że siłą umysłu można zdziałać co się chce,faktycznie negatywne emocje maja silniejszą moc :angry:
PMEmail PosterUsers Website
Nefthis
Quote Post
Unregistered

No dobra to co? obstawiamy zakłady na to czy Drawe sam sie wykończy najpierw czy wykończy go magia? :haha:
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (Fantasy @ Jun 17 2008, 10:20 PM)
Takie wypadki pokazuja ze dzieci nie sa gotowe na takie umjejetnosci, a pomysl zeby to powturzyc jest jeszcze glupszy. Mysl od czasu do czasu i zmienieja negatywne emocje w bardziej pozyteczna energie.

:czarodziej:
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (Nefthis @ Jun 21 2008, 04:23 PM)
No dobra to co? obstawiamy zakłady na to czy Drawe sam sie wykończy najpierw czy wykończy go magia? :haha:

spoko :czarodziej:
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Ja dam AŻ 5 złoty na to że pierwej sam siebie wykończy :lol:
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (Nefthis @ Jun 19 2008, 01:03 AM)
Popieram Fantasy. Nie ma najmniejszego sensu abyś dalej zajmował się magia Drawe

ktoś nieodpowiedzialny może narobić wiele szkód... :blink:
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (Nefthis @ Jun 21 2008, 04:29 PM)
Ja dam AŻ 5 złoty na to że pierwej sam siebie wykończy :lol:

dam 5,5 :D
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (drawe @ Jun 20 2008, 10:26 PM)
moze dla was nie doroslem do magi ale nie bede sie bawil w ""bzdurne dla mnie rzeczy"". ja wole magie w praktyse, magie fizyczna a nie medytacje i inne takie ""cienkie dla mnie rzeczy"" ja musze cos widziec i niekiedy rozwalic tez mozna. a jak wam sie nie podoba to nie wasza sprawa ja bede taki i juz jak chcecie to mozecie sprubowac mnie znienic ale na 99.99999999999% nie uda to sie wam. nie wiem czy ktos ma wiekszom moc odemnie na tym portalu moze ma wim ze macie napewno wieksza wiedze ale ja mam niezle umiejetnosci i jest fajnie. a wy mozecie sie powoli zoswijac w strone magi, ja wole odrazu na gleboka wode. jak ktos nie umie rozwalic paru wagonikow a mi sie to udalo za pierwszym razem to nie mozecie pisac ze to jest zle, moze zazdroscicie. wy mozecie sobie uspokajac i nic nie robic a jak mnie cos wkurza to najlepiej rozwalic nie tylko trzeba rozwalac ale to najlepszy sposob na rozladowanie emocji.
Mozecie sobie myslec ze jestem ZLY ale to odemnie zalezy i tak nic nie zorbicie ze moze bede ZLY i co to wam do tego, jest dobro i zlo mozna wybieraz z nik i jakim sie chce byc. Zla magia jest bardziej dla mnie ekscytojaca bo tam widac co sie robi ale skutki tego sa zel i nie dobre. a dobra magia jest powolna i mniej ciekawa i mniej jest rzeczy kture widac i sa fajne.

nie narzekam na słabą moc...jak mnie wkurzył były mąż to zatrzymał się autem na drzewie,a jak mój chłopak kupił psa ,którego nie chciałam,to pies od razu zdechł...chamskie.mam nawet żal do siebie,że jettem taka wredna... :unsure:
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (Fantasy @ Jun 21 2008, 09:26 AM)
No to bedziemy miec tylko same klopoty przez niego, chlopak ktory malo mysli. Dla niego liczy sie tylko moc czyli ma nikle sznase przetrwania gdy komus podpadnie. Skacz na gleboka wode odrazu, masz racje utop sie, myslisz ze to skonczy sie tylko na wagonach wkoncu zacniesz krzywdzic swoja rodzine i osoby na ktorych ci zalezy w porywach gniewu. A poztym magia to tylko narzedzie do ktorego kontroli jest potrzebny rozwoj duchowy. Idz tak jak chesz daleko tak niezajdziesz, jestes jak wiekszosc szarych ludzi ktorzy dorwali sie do magi i mysla ze zdobyli moc. Prawdziwy magowie siegaja coraz wyzej bo sie rozwijaja ty stoisz w miejscu a twoja moc bedzie malala podczas gdy nasz z kazdym rokiem zycia bedzie rosla.

czynione zło powraca do nas ze zdwojoną siłą... :walka: :ut2: :no:
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Nr użytkownika: 1.167

ja stawiam ze sie naucze powoli i uswiadomnei sobie rozne zeczy i nic strasznego nie bedzie.
PMEmail PosterAOL
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

QUOTE (drawe @ Jun 21 2008, 09:58 PM)
ja stawiam ze sie naucze powoli i uswiadomnei sobie rozne zeczy i nic strasznego nie bedzie.

No i fajnie :redsmile:
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Drawe nareszcie ;) :uklony:
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

ja wiedzialem zeby tak napisac i tak sadzielm ale chcialem zobaczyc jak sie rozwinie nasza rozmowa:D
PMEmail PosterAOL
marko132005
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.100

Tak... Tylko pamiętaj że ta zła strona magii wciąga coraz bardziej i później przejmuje kontrolę nad tobą powoli... Bo są to coraz lepsze efekty... Aż wkońcu cię wykończy :lol: :blink:
PMEmail Poster
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

no wiem
PMEmail PosterAOL
monia
Quote Post
Osoba która juz cos wie

QUOTE (drawe @ Jun 22 2008, 10:08 AM)
no wiem

pozdrowionka :ph34r:
Nefthis
Quote Post
Unregistered

QUOTE (drawe @ Jun 22 2008, 10:08 AM)
no wiem

Mam obiekcje co do twojej świadomości tego faktu jak i tego że dociera to do twojej psyche...Magia to nie zabawa...
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

no wiem ze to nie zabawa. nie musicie caly czas pisac ze to nie zabawa bo ciagle t oslysze.
PMEmail PosterAOL
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Nr użytkownika: 49

QUOTE (drawe @ Jun 22 2008, 06:15 PM)
no wiem ze to nie zabawa. nie musicie caly czas pisac ze to nie zabawa bo ciagle t oslysze.

:diabel_mruga:
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Hmm ale wiesz takim tekstem to ty jedynie potwierdzasz to że to dla ciebie est jednak zabawa ;]
astaroth
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.172

każdy sie musi w zyciu pobawic asz zrozumie, to tak samo jak z młotkiem koles kiedys bawił sie młotkiem i uderzył sie nim w reke i zrozumiał ze to nie jest zabawka
PMEmail Poster
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*

QUOTE (astaroth @ Jun 22 2008, 08:36 PM)
każdy sie musi w zyciu pobawic asz zrozumie, to tak samo jak z młotkiem koles kiedys bawił sie młotkiem i uderzył sie nim w reke i zrozumiał ze to nie jest zabawka

nom:D
PMEmail PosterAOL
marko132005
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.100

Oh... Patolodżajz... Świetne podejście macie co do tej ''zabawy'' :huh:
PMEmail Poster
astaroth
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.172

swietne prawda :D
PMEmail Poster
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll