Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) 1 2 [3]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> czy to przezemnie?
drawe
Quote Post
Doswiadczona Osoba
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.167

prawda prawda.

astaroth napisz mi na gg wiadomosc bo mam nowe gg.
PMEmail PosterAOL
astaroth
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 1.172

juz ci napisałem
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

A temat z racji powolnego zbaczania na jałowy bieg powoli zmierza do kolejki kandydackiej na zamknięcie lub podzielenie na topic i offtopic :P ;)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
janus
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.035
Grupa: Stali Użytkownicy

QUOTE (drawe @ Jun 20 2008, 10:26 PM)
moze dla was nie doroslem do magi ale nie bede sie bawil w ""bzdurne dla mnie rzeczy"". ja wole magie w praktyse, magie fizyczna a nie medytacje i inne takie ""cienkie dla mnie rzeczy"" ja musze cos widziec i niekiedy rozwalic tez mozna. a jak wam sie nie podoba to nie wasza sprawa ja bede taki i juz jak chcecie to mozecie sprubowac mnie znienic ale na 99.99999999999% nie uda to sie wam. nie wiem czy ktos ma wiekszom moc odemnie na tym portalu moze ma wim ze macie napewno wieksza wiedze ale ja mam niezle umiejetnosci i jest fajnie. a wy mozecie sie powoli zoswijac w strone magi, ja wole odrazu na gleboka wode. jak ktos nie umie rozwalic paru wagonikow a mi sie to udalo za pierwszym razem to nie mozecie pisac ze to jest zle, moze zazdroscicie. wy mozecie sobie uspokajac i nic nie robic a jak mnie cos wkurza to najlepiej rozwalic nie tylko trzeba rozwalac ale to najlepszy sposob na rozladowanie emocji.
Mozecie sobie myslec ze jestem ZLY ale to odemnie zalezy i tak nic nie zorbicie ze moze bede ZLY i co to wam do tego, jest dobro i zlo mozna wybieraz z nik i jakim sie chce byc. Zla magia jest bardziej dla mnie ekscytojaca bo tam widac co sie robi ale skutki tego sa zel i nie dobre. a dobra magia jest powolna i mniej ciekawa i mniej jest rzeczy kture widac i sa fajne.

pierwsze nie ma czego zazdrościć rozwalać łatwiej niż tworzyć
drugie trzeba panować nad sobą wszystkiego nie da sie odkręcić
wkurwienie( sory mroczek) nie jest dobrym doradcą
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll