Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(4) « Pierwsza ... 2 3 [4]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ZARCIE, padlinka czy roslinka :)
janus
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.035

QUOTE (Kelen Havi @ Aug 16 2013, 01:33 AM)
ja jestem wegetarianka i te wszystkie glupie teorie o klach...
jakie kly
czy malpy maja kly? sa podobno roslinazerne...
ja jakos klow nie mam..bynajmniej nie zauwazylam
pozniej jelita!
jelita krotkie sa przeznaczone do "mielenia" miesa
a dlugie do roslin itd

zreszta nie chce mi sie o tym juz gadac i gadac bo to jest i tak bez sensu teraz gowno w dobrej panierce przyprawia i masą bedzie smakowalo byle tylko krecic biznes
kiedys ludzie nie wpieprzali tyle miesa ile teraz bo nie mialo to sensu a zabijanie zwierzat w pewnych plemionach bylo marnotrawstwem gdzie krowa dajaca mleko potrafila przez lata wyzywic cala wioske, zabijano zwierzeta jedynie w chwili kryzysu kiedy nie bylo co jesc
druga rzecz mieso bylo dobre na wojnie dodawalo ludziom agresji i nie byli tacy glodni
ale biznes jak biznes w erze McDonaldow i KFC mieso to podstawa masa nawpierdziela sie i zre dalej nawet wcale to ludziom tyle nie jest potrzebne, ale jest to dobry pomysl na biznes a przeciez ludzie zra co popadnie pomijajac juz sam fakt ze w dzisiejszym miesie miesa nie ma prawie w ogole :D

jak to jakie kły? ząb zwany potocznie trójką to kieł masz cztery takie słonko :P
więc bez farmazonów pozatym jak jest różnica między mięsem a rybą? toż oba pochodzą ze zwierząt dla mnie to zwykłe pie...lenie o Szopenie.
mnówisz mc Donald czy jak mu tam, mówisz że wproduktach mięsnych masowej produkcji jest mało mięsa pełna zgoda, ale to samo można powiedzieć o produktach masowej produkcji dla wegetarian- totalne gówno nafaszerowane chęmią.
pozatym jak się samemu ubija świnkę i ma się dobrego masarza nie mam mowy o małej ilości mięsa w mięsię.. nie mam racji mroczku..
dla mnie wegetarianizm to wydziwianie na siłę
jakoś wilk nie powię- pierdolę nie jem już mięsa, bo to ma wnaturze.. podobnie jak to że człowiek w naturze ma by wszystkożercą ( chyba rozumiemy o czym mowię i teksty tybu skały człowiek nie żeżre są poniżej pewnego poziomu)
PMEmail PosterAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82py_w%...%9Bciwe#Czaszka

Czyli i kły do gryzienia i siekacze oraz trzonowe do radzenia sobie z roślinnymi ;)

http://pl.shvoong.com/exact-sciences/48970...cja-naczelnych/

Ciekawostka z przesadą weget jest dosyć paskudna...
soja GMO :D Pułapka składu i częstego braku metki produktów MOD :D

http://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=1872&start=45
(Czyli kotlet z farmy może być równie szkodliwy co podobno pełny zdrowia kotlet sojowy ;) )
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813

nie lubie o tym za bardzo gadac, ja jem to co lubie a mieso dla nie nie istnieje bo nie lubie jak ktos lubi niech je ja nie lubie takiego gadania kazdy robi co chce
gadanie typu:
-" kiedy ślub....
-"kiedy dzieci...
-" a jak to mozna zyc bez miesa, slubu i dzieci itd itd
aa tak to
swojska gadka typu moherowych beretow;)

pozatym dodam do tego tyle ze zyje tak 7 lat i cwicze silowo
od roku mam bardzi dobre wyniki to ze miesa nie jem nie ma na nic wpływu
poprostu niektorzy ludzie maja zoladki jak indyki kazdy zre co chce a co zre to strawi organizm ludzki przyswaja tylko mikro a juz go to nie interesuje co zabardzo wepchamy, licza sie tylko bialko wegle tluszcz i witaminy mikroelementy

Edytowany przez Kelen Havi Aug 23 2013, 03:43 AM
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

To jest właśnie najważniejsze ;)
Każdy ma własne gusta, byle unikać skrajności typu okresowo pojawiające się mody na diety coś tam itp zmuszanie sie do bezzasadnego męczenia się kuchni "jem bo muszę nie bo chcę to jeść" :)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
janus
Quote Post
*

QUOTE (Kelen Havi @ Aug 23 2013, 02:43 AM)

gadanie typu:
-" kiedy ślub....
-"kiedy dzieci...
-" a jak to mozna zyc bez miesa, slubu i dzieci itd itd

odbijamy piłęczkę
gadka typu jesz trupy do 4 latka jest wporządku? bo niektórzy z was na silę próbują obrzydzać jedzenie mięsa więc nie pitol mi malutka że tylko mięsożercy są tymi nietolerancyjnymi :P
gadtka o moherowych beretach mnie rozbawiła typowa argumentacja osoby która nie potrafi obronić swoich poglądów, natychmiast próbuje ośmieszać drugą stronę :P
jem mięso bo lubię
PMEmail PosterAOL
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Nr użytkownika: 6.813

blablabla no i dobrze
jedzmy co chcemy xD
PMEmail Poster
janus
Quote Post
*

ja ci dam blabla
zaraz ciebie zjem ;)
PMEmail PosterAOL
0 użytkownik(ów) czyta ten temat (0 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (4) « Pierwsza ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll