Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Czy Cyganka Rzuciła Na Mnie Urok?, Pytanie
Sillej
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.922
Grupa: Użytkownicy

Witam.
Jestem nowa. Interesuje się wicca, trochę czytałam na tematy maggi, lecz jestem zielonym nowicjuszem. Jako dziecko nie wierzyłam w tego typy (czary mary), nigdy nie sprawdzały się moje horoskopy, Kocham przyrodę jej piękno i siłę, zwierzęta, czuje się zjednana z nią jestem jej cząstką a od ludzi stronię, ludzi poznaję szybko intuicyjnie po krótkiej rozmowie twarzą w twarz po stylu mowy mimice ciała i twarzy, postawie podczas rozmowy i wzroku, patrzenia prosto w oczy, oraz z układu ust widać charakter, nie lubię zarozumialstwa wszystkich traktuję na równi. Czasami wiem co się stanie, o tak przychodzi przekonanie, nie mam żadnych wizji ani tym podobne rzeczy sprawdzają się tylko sny, nie zawsze znam ich znaczenie ale po fakcie się dowiaduję. Tyle o mnie, mam pytanie nurtujące mnie już od kilku lat, jako kilku letnie dziecko pojechałam z rodzicami do krewnych do warszawy, na dworcu centralnym szłam z ojcem i napotkaliśmy starą cygankę, patrzyła na mnie przez chwile później mówiąc coś splunęła w moją stronę i poszła. Ojciec nie zwrócił na to uwagi, mnie to zasmuciło. Szukałam na internecie co może to oznaczać lecz nic takiego nie znalazłam. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
PMEmail PosterAOL
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813
Grupa: Bywalec

to ma tylko znaczenie wtedy kiedy TY WIERZYSZ ze MA.
slyszalas moze opowiesc o facecie ktory wyjechal bodajże do Indii i tam czarownica przepowiedziała mu ze umrze tego dnia, facet tak sie tym przejął i UWIERZYŁ ze inaczej stac sie nie moglo. a byl okazem zdrowia.
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Siła sugestii i najstarczy na świecie wałek...
Atak pozorowany czyli to ma wyglądać jak atak, itp "psychadełko" ale nie jest atakiem, rozum ulega uśpieniu a cel jest atakowany przez jego własne... podświadome koszmary.
Sztuka asertywności, byle nie za brutalnie bo jeszcze o rasizm albo faszyzm oskarżą.

Ta która pluła i coś tam narzekała pod nosem widocznie musiała mieć trudny dzień, a o to w w-wie (gdzie mundur na mundurze i wszelakie wałki szczególnie typu użeranie się bezdomnych itp z SOK i innymi służbami momentalnie są tłumione metodą kupa złego na jednego) niezbyt trudno :)

Lekarstwo jest proste - świadomy sen, odtwórz zapis z pamięci, stwórz sztuczny odpowiednik całej sytuacji, a następnie... wyśmiej daną osobę w twarz (chodzi o dokończenie sytuacji z użyciem świadomych snów itp rozładowanie trucizny w podświadomości) i podchodź do tego z przymrużeniem oka :)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll